76

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Tylko, że kupił mi taką koszuleczkę z koronki a nie stanik sad[/quote]
ah... no tak smile
powiem Ci, że ja długo kupowałam staniki w necie, teraz w Warszawie jest już kilka sklepów więc problem mam mniejszy, tyle że te w moim rozmiarze są strasznie drogie ... hmm


o, jeszcze jeden sklep internetowy mi się przypomniał - w Warszawie, więc trochę taniej za przesyłkę niż z UK smile

dopasowana.pl smile

77

Odp: Jaka bielizna

Będę musiała tam zajrzeć koniecznie.

78

Odp: Jaka bielizna

zajrzyj, czasem mają promocje smile
ja mam stamtąd jeden w kolorze cielistym (za 164zł)
albo wybierz się do Warszawy smile oprowadzę Cię po sklepach z "normalnymi" stanikami smile smile smile

79

Odp: Jaka bielizna

Trochę za daleko Warszawa... chociaż kto wie...

80

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Trochę za daleko Warszawa... chociaż kto wie...[/quote]
zapraszam :-)

81

Odp: Jaka bielizna

Dzięki. Z miłą chęcią bym skorzystała...

82

Odp: Jaka bielizna

[quote=summerlove]Albo szukaj w sklepach dla kobiet w ciąży i karmiących:)[/quote]
Jak ci się podoboa taka bielizna to cóż, mi nie. Poza tym po co mam to robić, skoro wiem już gdzie znależć idealną.

83

Odp: Jaka bielizna

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Teraz noszę DD i muszę kupować nieliznę na rynku, bo w sklepach w moim mieście nie ma nic odpowiedniego, czego zupełnie nie rozumiem biorąc pod uwagę to co widzę na ulicy - czyli rozmiary innych pań. Są tylko takie mamuśkowate, ale żeby coś ładniejszego to u nas w sklepach już nie ma.[/quote]
polecam internet - głównie brytyjskie sklepy, bravissimo, brastop no i polskie avocado ale tam ceny są horrendalne - taniej wychodzi sprowadzić z UK...

a w sklepach dla mam mają raczej szerokie, no i delikatne miękkie,  a ja takich nie lubię[/quote]
Dzięki. No właśnie też nie lubię tych miękkich, zresztą mój biust jest ciężki, boli kiedy nie założę biustonosza, a przed okresem to już masakra. Dlatego te usztywniane kupuję. A poza tym mi się takie podobają.

84

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]
Dzięki. No właśnie też nie lubię tych miękkich, zresztą mój biust jest ciężki, boli kiedy nie założę biustonosza, a przed okresem to już masakra. Dlatego te usztywniane kupuję. A poza tym mi się takie podobają.[/quote]
no wiem coś o tym ciężarze wink
Twoje DD to przy moim [color=white]60H[/color] piskuś big_smile

85

Odp: Jaka bielizna

To ja mam podobnie jak ty. A jak miałam nosić te takie dla kobiet karmiących, miękkie...coś okropnego.

86

Odp: Jaka bielizna

Ostatnio postanowiłam pokazać się mężowi w tej kreacji, co mi kupił. Niestety ciągle ma nocki i nie wiedziałam jak to zrobić. Aż wymysliłam. Wstałam przed jego przyjściem. Gdy słyszałam, że wchodzi po schodach otworzyłam mu drzwi w tej bieliżnie...Żałujcie, że nie widzieliście jego miny

87

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Ostatnio postanowiłam pokazać się mężowi w tej kreacji, co mi kupił. Niestety ciągle ma nocki i nie wiedziałam jak to zrobić. Aż wymysliłam. Wstałam przed jego przyjściem. Gdy słyszałam, że wchodzi po schodach otworzyłam mu drzwi w tej bieliżnie...Żałujcie, że nie widzieliście jego miny[/quote]
wow, musiał być nieźle zaskoczony smile
super :-)
ja jak zakładam bieliznę od narzeczonego to też mu się pokazuję - lubię to jego spojrzenie smile

88

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Dzięki. Z miłą chęcią bym skorzystała...[/quote]
jak będziesz się wybierała to daj znać smile
nie mówię przecież, że to ma być już najbliższy weekend wink

89

Odp: Jaka bielizna

Nie ma sprawy.

90

Odp: Jaka bielizna

[quote=justyna][quote=niechcemisie]
Dzięki. No właśnie też nie lubię tych miękkich, zresztą mój biust jest ciężki, boli kiedy nie założę biustonosza, a przed okresem to już masakra. Dlatego te usztywniane kupuję. A poza tym mi się takie podobają.[/quote]
no wiem coś o tym ciężarze wink
Twoje DD to przy moim [color=white]60H[/color] piskuś big_smile[/quote]
Wiesz, jest DD i DD. Moje to 117 cm w obwodzie, nie wiem ile Twoje, jeśli coś około lub więcej, to masz pojęcie o czym mówię(piszę). Ponoć są lżejsze biusty, czemu ja takiego nie mam???

91

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Ostatnio postanowiłam pokazać się mężowi w tej kreacji, co mi kupił. Niestety ciągle ma nocki i nie wiedziałam jak to zrobić. Aż wymysliłam. Wstałam przed jego przyjściem. Gdy słyszałam, że wchodzi po schodach otworzyłam mu drzwi w tej bieliżnie...Żałujcie, że nie widzieliście jego miny[/quote]
Suuuper. Wiem jak to jest, czasami czekam na mojego. Zostawiam mu klucze do siebie, żeby sam wszedł, bo niby mogę być na balkonie i pranie zbierać czy coś tam... i czekam na niego.

92

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie][quote=justyna][quote=niechcemisie]
Dzięki. No właśnie też nie lubię tych miękkich, zresztą mój biust jest ciężki, boli kiedy nie założę biustonosza, a przed okresem to już masakra. Dlatego te usztywniane kupuję. A poza tym mi się takie podobają.[/quote]
no wiem coś o tym ciężarze wink
Twoje DD to przy moim [color=white]60H[/color] piskuś big_smile[/quote]
Wiesz, jest DD i DD. Moje to 117 cm w obwodzie, nie wiem ile Twoje, jeśli coś około lub więcej, to masz pojęcie o czym mówię(piszę). Ponoć są lżejsze biusty, czemu ja takiego nie mam???[/quote]
Oj, dziewczyny, ale macie problemy... A kto wie, czy byście dziś nie były same z tym wymarzonym małym biustem...

93

Odp: Jaka bielizna

Nie chodzi o to, żeby był mały. Mam koleżanki, które mają duże biusty ale im tak nie ciążą. Nie boli ich tak bardzo przed okresem, a niektórych nawet wogóle, bo choć duże, nie są tak ciężkie. A poza tym nie musisz nam dokuczać pisząc, że duży biust jest jedynym co przyciągnęło do nas mężczyzn. Zachowujesz się jakbyś była zazdrosna.

94

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]Nie chodzi o to, żeby był mały. Mam koleżanki, które mają duże biusty ale im tak nie ciążą. Nie boli ich tak bardzo przed okresem, a niektórych nawet wogóle, bo choć duże, nie są tak ciężkie. A poza tym nie musisz nam dokuczać pisząc, że duży biust jest jedynym co przyciągnęło do nas mężczyzn. Zachowujesz się jakbyś była zazdrosna.[/quote]
Też wyczuwam zazdrość. Mnie okropnie bolą przed miesiączką i wtedy nikt nie może mi ich dotknąć, niestety córka nie zaśnie gdy ich mi nie podotyka i wtedy zaciskam zęby.

95

Odp: Jaka bielizna

Ależ macie mniemanie o sobie, tego Wam zazdroszczę... Mój jest całkiem zacny, nieraz słyszałam, że "taki w sam raz"... i nie chciałabym większego, wiem, że w ciąży i zaraz po urodzeniu dziecka będzie większy, ale potem chyba wróci do normy? Jak myślicie?

96

Odp: Jaka bielizna

Myślę, że po ciąży już nie będzie taki jak poprzednio chocbyś się bardzo starała.

97

Odp: Jaka bielizna

Nie zamierzam karmić zbyt długo, żeby się nie zdeformował. Ale trochę się później zmniejszy? Bo jestem dość drobnej budowy i mogłoby to wyglądać karykaturalnie...

98

Odp: Jaka bielizna

Zmniejszy się ale już na pewno nie będzie takiego rozmaru jak przed ciążą. A dłuższe karmienie myslę że nie ma nic wspólnego z deformacją.

99

Odp: Jaka bielizna

[quote=summerlove]Nie zamierzam karmić zbyt długo, żeby się nie zdeformował. Ale trochę się później zmniejszy? Bo jestem dość drobnej budowy i mogłoby to wyglądać karykaturalnie...[/quote]
Zdeformować się może i bez długiego karmienia. NIGDY! nie pozwalaj sobie na to żeby dyndać nimi bez biustonosza! Ja taką dostałam radę i gdybym była w ciąży to bym z niej na pewno skorzystała.

100

Odp: Jaka bielizna

[quote=summerlove]Nie zamierzam karmić zbyt długo, żeby się nie zdeformował. Ale trochę się później zmniejszy? Bo jestem dość drobnej budowy i mogłoby to wyglądać karykaturalnie...[/quote]
Mam koleżankę drobnej budowy, która była tak płaska, że nie wierzyłam, że karmi.