101

Odp: Jaka bielizna

[quote=summerlove]
Oj, dziewczyny, ale macie problemy... A kto wie, czy byście dziś nie były same z tym wymarzonym małym biustem...[/quote]
myślę że w zaczątkach mojego związku biust nie miał nic do rzeczy

102

Odp: Jaka bielizna

W zaczątkach mojego miał, nie jako jedyny ale miał. Jakby nie było, w pierwszych sekundach znajomości dostrzegamy przede wszystkim wygląd i wyraz twarzy, jeśli próba wypada pomyślnie jedno podchodzi do drugiego - etap kolejny: ton głosu, sposób wyrażania się, a dopiero później cała reszta. Kiedy rozpoczyna się rozmowa dowiadujemy się kim jest druga ooba, a z czasem jaka jest.

103

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie][quote=summerlove]Nie zamierzam karmić zbyt długo, żeby się nie zdeformował. Ale trochę się później zmniejszy? Bo jestem dość drobnej budowy i mogłoby to wyglądać karykaturalnie...[/quote]
Mam koleżankę drobnej budowy, która była tak płaska, że nie wierzyłam, że karmi.[/quote]
Może nigdy nie miała widocznego biustu ? Bo chyba sienie zmniejszył nagle? Nie chciałabym...:)

104

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie][quote=summerlove]Nie zamierzam karmić zbyt długo, żeby się nie zdeformował. Ale trochę się później zmniejszy? Bo jestem dość drobnej budowy i mogłoby to wyglądać karykaturalnie...[/quote]
Zdeformować się może i bez długiego karmienia. NIGDY! nie pozwalaj sobie na to żeby dyndać nimi bez biustonosza! Ja taką dostałam radę i gdybym była w ciąży to bym z niej na pewno skorzystała.[/quote]
Na chodzenie bez biustonosza to mogą sobie pozwolić takie co mają zamiast niego "piegi"... Ale one i tak wkładają push-upy, żeby wyrównać poziom z nami:)

105

Odp: Jaka bielizna

ja to nawet nie lubię chodzić bez biustonosza,to niewygodne...

106

Odp: Jaka bielizna

Moja koleżanka ma spore, poza tym znam też inne z okazałymi, które zakładają czasem bluzki bez, lub śpią bez. Ich sprawa. Ale w ciąży i okresie karmienia jest to totalny błąd.

107

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]W zaczątkach mojego miał, nie jako jedyny ale miał. Jakby nie było, w pierwszych sekundach znajomości dostrzegamy przede wszystkim wygląd i wyraz twarzy, jeśli próba wypada pomyślnie jedno podchodzi do drugiego - etap kolejny: ton głosu, sposób wyrażania się, a dopiero później cała reszta. Kiedy rozpoczyna się rozmowa dowiadujemy się kim jest druga ooba, a z czasem jaka jest.[/quote]
zgadza sie,ale u mnie miało co innego znaczenie, wiem bo rozmawiałam o tym z Nim smile
powiedział że jak się poznawaliśmy to wcale nie byłam w jego "typie" urodowym - miałam wtedy np. króciutkie włoski, a on bardzo lubi długie - do dziś mnie gania, żebym nie podcinała smile

a w ogóle kiedyś, jakoś tak po roku znajomości spytałam go czy woli małe czy duże piersi, to powiedział że nie wie i nigdy się nad tym nie zastanawiał big_smile potem już tylko mówił że woli mój wink

108

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]Moja koleżanka ma spore, poza tym znam też inne z okazałymi, które zakładają czasem bluzki bez, lub śpią bez. Ich sprawa. Ale w ciąży i okresie karmienia jest to totalny błąd.[/quote]
no ja śpię bez... ale uwielbiam się wtulać w narzeczonego tak bez niczego... nie mogłabym w staniku i to jeszcze z fiszbinami sad

109

Odp: Jaka bielizna

Ja sobie pozwalam na to tylko czasami, nie chcę potem żałować. Do zabaw zdejmujemy, ale cała noc bez to wyjątkowa rzadkość, chyba że w haleczce czy koszulce, która trzyma go trochę.

110

Odp: Jaka bielizna

[quote=niechcemisie]Ja sobie pozwalam na to tylko czasami, nie chcę potem żałować. Do zabaw zdejmujemy, ale cała noc bez to wyjątkowa rzadkość, chyba że w haleczce czy koszulce, która trzyma go trochę.[/quote]
no ja niestety nie mam takiej haleczki podtrzymującej sad

111

Odp: Jaka bielizna

[quote=justyna][quote=niechcemisie]W zaczątkach mojego miał, nie jako jedyny ale miał. Jakby nie było, w pierwszych sekundach znajomości dostrzegamy przede wszystkim wygląd i wyraz twarzy, jeśli próba wypada pomyślnie jedno podchodzi do drugiego - etap kolejny: ton głosu, sposób wyrażania się, a dopiero później cała reszta. Kiedy rozpoczyna się rozmowa dowiadujemy się kim jest druga ooba, a z czasem jaka jest.[/quote]
zgadza sie,ale u mnie miało co innego znaczenie, wiem bo rozmawiałam o tym z Nim smile
powiedział że jak się poznawaliśmy to wcale nie byłam w jego "typie" urodowym - miałam wtedy np. króciutkie włoski, a on bardzo lubi długie - do dziś mnie gania, żebym nie podcinała smile

a w ogóle kiedyś, jakoś tak po roku znajomości spytałam go czy woli małe czy duże piersi, to powiedział że nie wie i nigdy się nad tym nie zastanawiał big_smile potem już tylko mówił że woli mój wink[/quote]
No to mojemu zawsze się większe podobały. To tak jak mi muskulatura.

112

Odp: Jaka bielizna

Ja spię bez stanika. Tez lubię wtulać się w mojego bez stanika...

113

Odp: Jaka bielizna

Podczas okresu karmienia spałam w staniku i to dla mnie był koszmar ale trzeba było.

114

Odp: Jaka bielizna

Ale zapinałaś go jakoś luźniej chyba? Ja bym nie zasnęła, gdybym miała go na sobie...

115

Odp: Jaka bielizna

Nie zapinałam lużniej, ponieważ nosiłam wkładki laktacyjne i musiałam mieć normalnie założony, żeby wkładki przylegały do piersi. A stanik do karmienia jest taki z bawełny, bez fiszbin i usztywnień.

116

Odp: Jaka bielizna

No to katorga. Chyba bym nie zdzierżyła takiego "gorsetu"

117

Odp: Jaka bielizna

dała byś radę , na pewno....

118

Odp: Jaka bielizna

oj, nie znasz mnie, jestem jak ta księżniczka na ziarnku grochu, nawet poduszka mi przeszkadza i śpię bez... Tylko faceta w łóżku toleruję jako tako - pod warunkiem że mam z niego pożytek oczywiście:)

119

Odp: Jaka bielizna

ale jak się ma dziecko to nawet księżniczka zmienia się w mamę

120

Odp: Jaka bielizna

Nawet mnie nie strasz, raz musiałam się opiekować 3-tygodniowym pieskiem... Ale byłam niewyspana! Ciągle piszczał i musiałam do niego wstawać. Chyba bym się załamała już po paru dniach bez normalnego snu!

121

Odp: Jaka bielizna

No coś ty! Nie porównuj dziecka do psa! Dziecko to coś co nosi się 9 miesięcy pod sercem i to wywołuje u ciebie takie emocje, jakich nigdy byś się nie spodziewała. Masz siłę, którą daje ci właśnie to twoje maleństwo, które jest bezradne i bez ciebie nie przeżyłoby...

122

Odp: Jaka bielizna

Myślałam, że dziecko to ktoś...a nie coś... Nawet o psie powiedziałabym "ktoś", bo jestem wielką miłośniczką zwierząt, ale wtedy to przesadził... smile

123

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]Podczas okresu karmienia spałam w staniku i to dla mnie był koszmar ale trzeba było.[/quote]
Wiesz co, to jest kwestia przyzwyczajenia - spanie w lub bez. Ja jak śpię czasami bez, to zdarza się że bolą mnie rano, więc dla mnie biustonosz to komfort taki sam jak dla Ciebie niewygoda.

124

Odp: Jaka bielizna

[quote=summerlove]Ale zapinałaś go jakoś luźniej chyba? Ja bym nie zasnęła, gdybym miała go na sobie...[/quote]
Może za mocno spinasz? Lubię bardzo koszulki, które mają takie szwy z przodu a'la miseczki, w takiej mogę spać.

125

Odp: Jaka bielizna

[quote=emilia_s292]dała byś radę , na pewno....[/quote]
Jakby musiała to by dała.