26

Odp: Jaka bielizna

Bo jest. Ha, czasami się zapomnę i męczę go rzeczami, których męski facet nie chce wiedzieć i pyta mnie wtedy:"Ty chcesz, żebym był twoją koleżanką?"

27

Odp: Jaka bielizna

Powinien to przewidzieć, w końcu jest z kobietą...

28

Odp: Jaka bielizna

No i daje radę. Nawet gazety babskie sobie oglądamy razem smile

29

Odp: Jaka bielizna

O widzisz, jednak go sobie wychowałaś:) mój czytuje tylko branżowe

30

Odp: Jaka bielizna

Nie no, mój ich nie czyta, chyba że jakieś ciekawostki, zwłaszcza o zdrowiu. Siadamy obok siebie z gazetą na kolanach, któreś z nas kartkuje i komentujemy różne rzeczy, czase,m jakiś artykuł przeczytamy i nie ja go sobie tak wychowałam, tylko sam z siebie  - mówi, że lubi ze mną to robić.

31

Odp: Jaka bielizna

Lubi pewnie popatrzeć na te roznegliżowane laski, których tam pełno, no nie oszukujmy się... A że za Twoim przyzwoleniem, to sumienie ma czyste smile

32

Odp: Jaka bielizna

W której gazecie ich nie ma? A na te laski wolę ja popatrzeć, bo mi się podobają wyretuszowane zdjęcia. Jemu nie. Ja na takie zdjęcia jakie on lubi patrzeć nie mogę.

33

Odp: Jaka bielizna

No cóż, to musisz go zreformować jakoś... Co by Ci tu doradzić?...

34

Odp: Jaka bielizna

On lubi naturalne piękno i mi to zresztą odpowiada, niech mu się podoba. Mi podoba się retusz, bo jest idealny.

35

Odp: Jaka bielizna

co do temtu ktory jest ty poruszony to mnie podobaja sie takie etusze lecz bez przesady a ddugiej strony denerwuje mnie ten idealny wyglad

36

Odp: Jaka bielizna

Ja nie lubię patrzeć na ludzką szpetotę.

37

Odp: Jaka bielizna

Ale szpetota bliższa jest życiu - może dlatego tak kręci facetów?

38

Odp: Jaka bielizna

Może, nie wiem. Ja lubię patrzeć na piękno.

39

Odp: Jaka bielizna

Ale piękno retuszowane kiczowate jest... smile

40

Odp: Jaka bielizna

Są piękne retusze, nie chodzi mi o dorysowane cycki itd. które rzucają się same w oczy. Profesjonalista zrobi retusz idealny.

41

Odp: Jaka bielizna

A ja muszę się pochwalić, że dostałam wczoraj z okazji imienin od męża bieliznę Triumpha i bardzo mi się podoba!

42

Odp: Jaka bielizna

Suuuper! Uwielbiam takie prezenty. Jestem bardzo krytyczna jeśli chodzi o bieliznę, więc raczej daje mi na nią pieniądze niż kupuje.

43

Odp: Jaka bielizna

Mój też tak robił ale ostatnio się zbuntowałam i powiedziałam, że sam ma mi coś kupić i mnie zaskoczył!

44

Odp: Jaka bielizna

Extra! Ale się musiał głowić nad rozmiarem, czy nie. Mój to by musiał wziąć sztukę bielizny i powiedziałby pani w sklepie, że ten rozmiar.

45

Odp: Jaka bielizna

Poszedł ze swoją siostrą. Ona mu doradzała. Sam na pewno by dobrze nie wybrał.

46

Odp: Jaka bielizna

Mam taką znajomą, już po pięćdziesiątce, która chwaliła się, że jej mąż na oko potrafi lepiej wybrać dla niej bieliznę niż ona sama - tak zna jej ciało.

47

Odp: Jaka bielizna

To zdolny mężulek. Mój nie ma pojęcia o rozmiarach a szczególnie jeśli chodzi o stanik.

48

Odp: Jaka bielizna

To tak jak mój. wie tylko, że jest duża czwórka i tyle. A co to jest DD to już nie wie, ha ha. Tłumaczyłam mu kiedyś, nie wiem czy załapał.

49

Odp: Jaka bielizna

To chyba zbyt skomplikowane dla facetów.

50

Odp: Jaka bielizna

Najważniejsze, żeby potrafili rozpiąć, z czym mój czasami jeszcze ma trudności, ha ha.