51

Odp: Mój pierwszy raz

Oj nie nie, spróbuję jakoś sobie inaczej poradzić. a w te 12 kroków i tak nie wierzę.

52

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=emilia_s292]Gdy spotkałam męża też wiedziałm że to będzie mój mąż a on wiedział że będę jego żoną i powiedział mi to na drugiej randce...[/quote]
Ja miałam sytuację, że na trzeciej randce usłyszałam taką propozycję, ale to było co innego, bo gość był mega dziwny. Myślał że ze sobą chodzimy. Ja miałam inne zdanie na ten temat. Ustalił datę - za trzy miesiące. Haaaaa haaa  big_smile Nie wiem o co mu chodziło. Może z jakichś względów potrzebował szybko wziąć ślub. Moja koleżanki uważa, ze chodzi o politykę, bo planował się tam pchać, a wiadomo - żona, rodzina, to ładnie wygląda, tak porządnie, po polsku.

53

Odp: Mój pierwszy raz

Hej chciałabym zrobic to z moim facetem ale bez zabiezpieczenia mojego faceta czy sa jakies gumki dla kobiet??? BO mój facet nie chce zakładac normalnych.

54

Odp: Mój pierwszy raz

Jakieś są, znajdziesz na necie,  ale nie lepiej przerzucić się na tabletki?

55

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=syrenkawawa]Hej chciałabym zrobic to z moim facetem ale bez zabiezpieczenia mojego faceta czy sa jakies gumki dla kobiet??? BO mój facet nie chce zakładac normalnych.[/quote]
Jak to nie chce? To powiększycie rodzinę i już! A tabletki są dla trochę starszych, ile masz lat?

56

Odp: Mój pierwszy raz

Są dla nastolatek nawet.
Podaję link do artykułu o prezerwatywach dla kobiet:
[url]http://www.papilot.pl/article/2754/Prezerwatywy-dla-kobiet.html[/url]

57

Odp: Mój pierwszy raz

A może polecicie mi coś dobrego (oprócz gumek) i bez hormonów? Nie mogę przyjmować hormonów. Pozostało nam mechaniczne zabezpieczenie się a gumek nie cierpimy ...

58

Odp: Mój pierwszy raz

jak dla mnie najlepszym sposobem jest przerywany

59

Odp: Mój pierwszy raz

Mam 19 lat i chciałabym sprawic przyjemnosc sowjemu facetowi, a gumki dla kobiet widziałam na filmie "nie grzcznym" a gdzie mozna kupic te gumki dla kobiet. ??? A tabletek to sie boje zeby pozniej nie było efektów ubocznych, potomstwo to za kilka lat:P)

60

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=Kolorowapani]jak dla mnie najlepszym sposobem jest przerywany[/quote]
My też tak robimy. Gdyby coś nawet się stało, to kochamy się przecież. Ale póki co, współżyjemny w ten sposób od 5 lat.

61

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=emilia_s292]A może polecicie mi coś dobrego (oprócz gumek) i bez hormonów? Nie mogę przyjmować hormonów. Pozostało nam mechaniczne zabezpieczenie się a gumek nie cierpimy ...[/quote]
Czytałam o takich żelach jak lubrykant ze środkiem plemnikobójczym. Nie wiem gdzie to można dostać. Spirale ponoć dość często uczulają, poza tym mało kto chciałby mieć taki sprzęt w sobie.
Są jeszcze krążki dopochwowe nasączone preparatem plemnikobójczym. Zasłaniają wejście do macicy, tą szyjkę całą.

62

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=syrenkawawa]Mam 19 lat i chciałabym sprawic przyjemnosc sowjemu facetowi, a gumki dla kobiet widziałam na filmie "nie grzcznym" a gdzie mozna kupic te gumki dla kobiet. ??? A tabletek to sie boje zeby pozniej nie było efektów ubocznych, potomstwo to za kilka lat:P)[/quote]
Tutaj masz adres apteki internetowej, link jest do strony z prezerwatywami dla kobiet:
[url]http://afrodyzjak.com.pl/produkt=prezerwatywy_wb11_femidom-3-sztuki----prezerwatywy-dla-kobiet-nowosc![/url]

63

Odp: Mój pierwszy raz

My też uprawialiśmy przerywany ale teraz po tabletkach to jest zbyt niebezpieczne...chociaż planujemy drugie dziecko ale jeszcze nie teraz...

64

Odp: Mój pierwszy raz

Ja nie stosowałam pigułki. Nasłuchałam się o tym całym tyciu, utracie ochoty na seks i innych skutkach ubocznych. Lekarka powiedziała mi, że po tabletkach nowej generacji się nie tyje. Znam tylko jedną dziewczynę, która faktycznie bnie przytyła podczas przyjmowania antykoncepcji hormonalnej. Gdzieś wyczytałam, że jeśli kobieta tyje to znaczy, że pigułka jest źle dobrana i trzeba zmienić. nie wiem już w co wierzyć.

65

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=niechcemisie]Ja nie stosowałam pigułki. Nasłuchałam się o tym całym tyciu, utracie ochoty na seks i innych skutkach ubocznych. Lekarka powiedziała mi, że po tabletkach nowej generacji się nie tyje. Znam tylko jedną dziewczynę, która faktycznie bnie przytyła podczas przyjmowania antykoncepcji hormonalnej. Gdzieś wyczytałam, że jeśli kobieta tyje to znaczy, że pigułka jest źle dobrana i trzeba zmienić. nie wiem już w co wierzyć.[/quote]
Ja najpierw przez rok uzywałam jednoskłądnikowe tabletki bo karmiłam piersią dziecko. Nie przytyłam a wręcz schudłam. Potem uzywałam plastry. Też nie przytyłam, ale mi nie odpowiadały ponieważ zostawały brzydkie slady po kleju. Potem miałam tabletki i też nie przytyłam. A teraz nie mogę brać hormonów i pewnie przytyję  hahahaha

66

Odp: Mój pierwszy raz

O kurczę...ups.

67

Odp: Mój pierwszy raz

Ja tez unikam tabletek, ale wpadki bym nie chciała... Jakoś nie mogę się przekonać do dzieci...

68

Odp: Mój pierwszy raz

Ja mam jeszcze mnóstwo do zrobienia, więc gdybym nawet miała mieć dzieci to tak za jakieś 8-9 lat dopiero.

69

Odp: Mój pierwszy raz

No to będziesz w okolicach "35", a to ostatni dzwonek...

70

Odp: Mój pierwszy raz

Niedawno liczyłam, że zostaje mi pół roku w zapasie.

71

Odp: Mój pierwszy raz

A nie boisz się, że problemy ginekologiczne utrudnią zajście w ciążę? może warto wcześniej się zacząć starać?

72

Odp: Mój pierwszy raz

Dzięki za link na pewno  wypróbuje a jak coś znajdę to tez dam znać .A tabletki nie przekonują mnie wiele moich znajomych miało później problemy z zajściem. a 35 lat to nie az taki ostatni dzwonek:)

73

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=Ksymena]A nie boisz się, że problemy ginekologiczne utrudnią zajście w ciążę? może warto wcześniej się zacząć starać?[/quote]
Nie chcę. Nie boję się. I tak myślałam kiedyś o adopcji.

74

Odp: Mój pierwszy raz

[quote=syrenkawawa]Dzięki za link na pewno  wypróbuje a jak coś znajdę to tez dam znać .A tabletki nie przekonują mnie wiele moich znajomych miało później problemy z zajściem. a 35 lat to nie az taki ostatni dzwonek:)[/quote]
Mam 25, więc jeszcze mogę zmienić kilka razy zdanie. Mam czas.
Lekarze twierdzą, że pierwsze dziecko powinno się urodzić przed do 35 roku życia, potem można następne.

75

Odp: Mój pierwszy raz

Oj, nie radzę tak słuchać lekarzy...