151

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Chodziło mi o dwie konkretne osoby, z jedną i tak go poznałam. Po prostu są to koleżanki, z którymi nie chciałabym aby się widywał bo czułabym się zazdrosna. Na szczęście żadna w Polsce nie mieszka, więc problem z głowy.

152

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Ale nie wiesz kogo może poznać bez twojej inicjatywy i wiedzy... Takich znajomości obawiałabym się bardziej sad

153

Odp: Miłość w badaniach naukowych

JUż widziałam i też miałam obawy, ale wiesz, chwd tandetnym zdzirom, które mizdrzą się do zajętych - to kobiety, które nie mają godności, a o śmiecie zazdrosna nie będę.

154

Odp: Miłość w badaniach naukowych

jak facet na poziomie to nawet na taką nie spojrzy - a jak spojrzy, to jemu chwd smile

155

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Facet czasem nie wie do samego końca że jest na czyjejś liście. Pochlebstwa  łyka jak powietrze i imponuje mu kiedy piękna kobieta bogatego kolegi patrzy na niego  z zainteresowaniem.

156

Odp: Miłość w badaniach naukowych

No cóż... Nic na to ni poradzimy... smile

157

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Wrrr... dlaczego to my - myślące inteligentne kobiety musimy dbać o porządek. Taka małpa jedna z drugą się nie upilnuje.

158

Odp: Miłość w badaniach naukowych

bo one kierują sie instynktem, a my rozumem...

159

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Ha ha, trudno nie przyznać Ci racji.

160

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Tylko że nam czasem rozum przeszkadza np.w spontaniczności...

161

Odp: Miłość w badaniach naukowych

My często najpierw myślimy zanim coś zrobimy.......

162

Odp: Miłość w badaniach naukowych

BO inaczej nie potrafimy, bo jesteśmy zbyt odpowiedzialne... A one nie są. Taka jest różnica.

163

Odp: Miłość w badaniach naukowych

[quote=emilia_s292]My często najpierw myślimy zanim coś zrobimy.......[/quote]
Oj, to nie ja. Ja działam na odwrót.

164

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Czyli zaliczasz się do tych działających pod wpływem impulsu jednak?

165

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Tak. zdecydowanie. Potrafię czasem coś przemyśleć zanim zrobię,  ale to się tyczy tylko i wyłącznie spraw, które nie wzbudzają we mnie większych emocji.

166

Odp: Miłość w badaniach naukowych

U mnie obecnie brak kogoś/czegoś, co by wzbudzało większe emocje niż to czy kupić na wigilię karpia czy może tołpygę;)

167

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Wiosna sprzyja zakochaniu dziewczyny - macie już kogoś na oku.....?:)

168

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Z wiekiem myślę, że zakochanie to jest dobre jest dla młodzieży, a człowiek dojrzały bardziej skupia się na ważniejszych sprawach, a nie miłościach:)

169

Odp: Miłość w badaniach naukowych

Miłość to wymysł ewolucji żeby ludzkość się rozmnazala