201

Odp: kochanek

Pas cnoty ze stali - niech się męczy... A ja słyszałam, jak jedną mąż za to ukarał - posadził ją na rozpalonej kuchni, takiej na węgiel...

202

Odp: kochanek

Oooo...
Kobiety podobno były karane wycięciem genitaliów, czego oczywiście nie przezwały, więc niejako była to kara śmierci.

203

Odp: kochanek

Do dzis w krajach muzułmańskich za zdradę grozi ukamienowanie

204

Odp: kochanek

w krajach muzułmańskich nadal dzieją się straszne rzeczy, kobiety sa oblewane kwasem, kamienowane, zabijane, torturowane i to często przez swoich najbliższych (brata, ojca) to bardzo specyficzna kultura, której nigdy nie pojmę, bo jak można pojąć skrajne okrucieństwo i fanatzym???

205

Odp: kochanek

[quote=pinkmause][quote=niechcemisie]Za zdtradę powinny być średniowieczne kary - obcięcie genitaliów.[/quote]

a kobiecie co? zaszycie... ???[/quote]
majtki blaszane smile

206

Odp: kochanek

czyli jak pisałam wyżej: pas cnoty...

207

Odp: kochanek

Z odpływem na wydzieliny...

208

Odp: kochanek

Ale koszmarne wizje macie dziewczyny...

209

Odp: kochanek

[quote=Ksymena]Ale koszmarne wizje macie dziewczyny...[/quote]
można sobie pożartować jak nas to nie dotyczy smile

210

Odp: kochanek

Od razu mi się przypomina jak kiedyś mówili w TV, że kobieta odgryzła mężczyżnie członek.....musiało boleć...

211

Odp: kochanek

[quote=emilia_s292]Od razu mi się przypomina jak kiedyś mówili w TV, że kobieta odgryzła mężczyżnie członek.....musiało boleć...[/quote]
a kiedyś też jeden za karę uciął sobie siekierą, ale mu przyszyli i jest sprawny smile

212

Odp: kochanek

Sam sobie????? Ale masakra....

213

Odp: kochanek

jakby mnie zdradził też bym mu odgryzła lub odrąbała - nieważna, ale nie miałby już czym działać i kropka

214

Odp: kochanek

[quote=eva45][quote=emilia_s292]Od razu mi się przypomina jak kiedyś mówili w TV, że kobieta odgryzła mężczyżnie członek.....musiało boleć...[/quote]
a kiedyś też jeden za karę uciął sobie siekierą, ale mu przyszyli i jest sprawny smile[/quote]
Jakiś góral też sobie odciął, ale nie zdążyli mu przyszyć, bo się po drodze karetka zepsuła... Pech, nie?

215

Odp: kochanek

A słyszałyście? u Ewy Drzyzgi był facet, który sobie operacyjnie powiekszył, bo miał kompleksy, choć żona mu mówiła że jest ok. i płakał w tv, że żałuje i że przeszedł piekło bo boli p[rzy sikaniu i nie staje. Straszne.

216

Odp: kochanek

[quote=niechcemisie]A słyszałyście? u Ewy Drzyzgi był facet, który sobie operacyjnie powiekszył, bo miał kompleksy, choć żona mu mówiła że jest ok. i płakał w tv, że żałuje i że przeszedł piekło bo boli p[rzy sikaniu i nie staje. Straszne.[/quote]
po prostu miał pecha...

217

Odp: kochanek

Za dużo chciał. Niejeden mężczyzna ma problem z naprawdę za małym członkiem. Jego żona mu mówiła, że jest ok, więckogo on chciał tym sprzętem zaspokoić, skoro dla niej był odpowiedni.

218

Odp: kochanek

[quote=niechcemisie]Za dużo chciał. Niejeden mężczyzna ma problem z naprawdę za małym członkiem. Jego żona mu mówiła, że jest ok, więckogo on chciał tym sprzętem zaspokoić, skoro dla niej był odpowiedni.[/quote]
pewnie miał kogoś na boku smile

219

Odp: kochanek

Niewykluczone. Albo aż takie monstrualne kompleksy, że nawet żona go nie przekonała. Przewstroga dla innych. Ja tego odcinka nie oglądałam, ale chłopak kiedyś nie mógł spać i powtórki w nocy oglądał.

220

Odp: kochanek

I pewnie od razu sobie zmierzył:-)

221

Odp: kochanek

[quote=niechcemisie]Niewykluczone. Albo aż takie monstrualne kompleksy, że nawet żona go nie przekonała. Przewstroga dla innych. Ja tego odcinka nie oglądałam, ale chłopak kiedyś nie mógł spać i powtórki w nocy oglądał.[/quote]
no i dobrze mu tak, niech to będzie przestrogą dla innych...

222

Odp: kochanek

No właśnie, dobrze że o tym opowiedział. Oczywiście miał zniekszta łcony głos i jakąś tam perukę, wąsy, ale mówił o sobie i płakał... to przekonywuje.

223

Odp: kochanek

[quote=Ksymena]I pewnie od razu sobie zmierzył:-)[/quote]
Nie mierzył, ma zmierzonego, hi hi. On dobrze wie, że jemu nic nie brakuje.

224

Odp: kochanek

Ale podobno z wiekiem się zmniejsza:)Na pewno sprawdza co jakiś czas, czy nie ubyło...

225

Odp: kochanek

O, to nowość, że się zmniejsza, nigdy się z taką opinią nie spotkałam. To tak jak to, że na starość rosną stopy?