276

Odp: kochanek

Czyli to nie herbatka, po której jak słyszałam, można mieć później nietrzymanie moczu...?

277

Odp: kochanek

Ja nie wiem skąd się wzięły te historie o herbatkach, że niby ciągle się biega do wc. Mi po nich zupełnie nic nie było. Może to od dziewczyn, które nadużywają. Na opakowaniach pisze jak stosować. Może myślały, ze się szybciej odchudzą stosując środek niezgodnie z zaleceniami.

278

Odp: kochanek

[quote=Ksymena]Właśnie - ile kosztuje taka dieta herbalife?[/quote]
420 zł miesięcznie - jest 4 składniki - koktajl, błonnik, odżywka białkowa i multiwitamina

279

Odp: kochanek

Po tej diecie człowiek czuje się wspaniale, jest energia i chęć do życia, ale jeden miesiąc nie wystarczy żeby dużo schudnąć, średnio 3 - 5 kg miesięcznie zależy jaki kto ma organizm

280

Odp: kochanek

i bardziej się modeluje sylwetkę, po prostu chudnie się w cm a mniej w kg

281

Odp: kochanek

[quote=eva45][quote=Ksymena]Właśnie - ile kosztuje taka dieta herbalife?[/quote]
420 zł miesięcznie - jest 4 składniki - koktajl, błonnik, odżywka białkowa i multiwitamina[/quote]
To trochę dużo jest. tyle to ja nawet nie przejem.

282

Odp: kochanek

[quote=eva45]Po tej diecie człowiek czuje się wspaniale, jest energia i chęć do życia, ale jeden miesiąc nie wystarczy żeby dużo schudnąć, średnio 3 - 5 kg miesięcznie zależy jaki kto ma organizm[/quote]
Ja bez wspomagania jak chudłam to nawet 6 kg w ciągu 2 tygodni na samych ćwixczeniach i zmniejszonej ilości jedzenia. No oczywiście zanim nadejdzie Plateau.

283

Odp: kochanek

[quote=eva45]i bardziej się modeluje sylwetkę, po prostu chudnie się w cm a mniej w kg[/quote]
Nie polegałabym na środkach modelujących sylwetkę, oczywiście jeśli Tobie to odpowiada to ok, ale ja wolę odpowiednimi ćwiczeniami wymodelować konkretne partie ciała.

284

Odp: kochanek

[quote=niechcemisie][quote=eva45][quote=Ksymena]Właśnie - ile kosztuje taka dieta herbalife?[/quote]
420 zł miesięcznie - jest 4 składniki - koktajl, błonnik, odżywka białkowa i multiwitamina[/quote]
To trochę dużo jest. tyle to ja nawet nie przejem.[/quote]
właśnie, tanio jedząc, wiadomo że nie je się zdrowo, ja też pewnie nie przejem tyle ale jestem dystrybutorem herbalife i tą dietę sobie dorobię bez żadnych wyrzeczeń

285

Odp: kochanek

[quote=niechcemisie][quote=eva45]i bardziej się modeluje sylwetkę, po prostu chudnie się w cm a mniej w kg[/quote]
Nie polegałabym na środkach modelujących sylwetkę, oczywiście jeśli Tobie to odpowiada to ok, ale ja wolę odpowiednimi ćwiczeniami wymodelować konkretne partie ciała.[/quote]
ja gdybym miała czas też bym tak wolała, ale przy dzieciach się nie da

286

Odp: kochanek

[quote=eva45][quote=niechcemisie][quote=eva45]
420 zł miesięcznie - jest 4 składniki - koktajl, błonnik, odżywka białkowa i multiwitamina[/quote]
To trochę dużo jest. tyle to ja nawet nie przejem.[/quote]
właśnie, tanio jedząc, wiadomo że nie je się zdrowo, ja też pewnie nie przejem tyle ale jestem dystrybutorem herbalife i tą dietę sobie dorobię bez żadnych wyrzeczeń[/quote]
Ach, to co innego. Ale wiesz, 420 zł na jedną osobę to nie jest "tanio jedząc".

287

Odp: kochanek

[quote=eva45][quote=niechcemisie][quote=eva45]i bardziej się modeluje sylwetkę, po prostu chudnie się w cm a mniej w kg[/quote]
Nie polegałabym na środkach modelujących sylwetkę, oczywiście jeśli Tobie to odpowiada to ok, ale ja wolę odpowiednimi ćwiczeniami wymodelować konkretne partie ciała.[/quote]
ja gdybym miała czas też bym tak wolała, ale przy dzieciach się nie da[/quote]
No rzeczywiście, ja jestem dosyć dyspozycyjna jeśli chodzi o czas.

288

Odp: kochanek

[quote=niechcemisie][quote=eva45][quote=niechcemisie]
To trochę dużo jest. tyle to ja nawet nie przejem.[/quote]
właśnie, tanio jedząc, wiadomo że nie je się zdrowo, ja też pewnie nie przejem tyle ale jestem dystrybutorem herbalife i tą dietę sobie dorobię bez żadnych wyrzeczeń[/quote]
Ach, to co innego. Ale wiesz, 420 zł na jedną osobę to nie jest "tanio jedząc".[/quote]
A ile dziennie wydajesz na fajki? Ta dieta wychodzi ok. 13 zł. dziennie, to jest 2 paczki ppaierosów, o ile się nie mylę?

289

Odp: kochanek

[quote=Ksymena][quote=niechcemisie][quote=eva45]
właśnie, tanio jedząc, wiadomo że nie je się zdrowo, ja też pewnie nie przejem tyle ale jestem dystrybutorem herbalife i tą dietę sobie dorobię bez żadnych wyrzeczeń[/quote]
Ach, to co innego. Ale wiesz, 420 zł na jedną osobę to nie jest "tanio jedząc".[/quote]
A ile dziennie wydajesz na fajki? Ta dieta wychodzi ok. 13 zł. dziennie, to jest 2 paczki ppaierosów, o ile się nie mylę?[/quote]
no właśnie, policz jedzenie, papierosy i przekalkuluj

290

Odp: kochanek

[quote=Ksymena][quote=niechcemisie][quote=eva45]
właśnie, tanio jedząc, wiadomo że nie je się zdrowo, ja też pewnie nie przejem tyle ale jestem dystrybutorem herbalife i tą dietę sobie dorobię bez żadnych wyrzeczeń[/quote]
Ach, to co innego. Ale wiesz, 420 zł na jedną osobę to nie jest "tanio jedząc".[/quote]
A ile dziennie wydajesz na fajki? Ta dieta wychodzi ok. 13 zł. dziennie, to jest 2 paczki ppaierosów, o ile się nie mylę?[/quote]
Nie chodzi mi o cenę kuracji choć jest dość wysoka, tylko o to, że o kimś, kto wydaje 420 zł na jedzenie dla jednej osoby nie można raczej powiedzieć, że tanio je. za te pieniądze można jeść przez miesiąc w warunkach domowych produkty spożywcze wysokiej jakości. Chodziło mi jedynie o stwierdzenie "tanie jedzenie".

291

Odp: kochanek

[quote=rafael439][quote=Ksymena][quote=niechcemisie]
Ach, to co innego. Ale wiesz, 420 zł na jedną osobę to nie jest "tanio jedząc".[/quote]
A ile dziennie wydajesz na fajki? Ta dieta wychodzi ok. 13 zł. dziennie, to jest 2 paczki ppaierosów, o ile się nie mylę?[/quote]
no właśnie, policz jedzenie, papierosy i przekalkuluj[/quote]
Po co? Po to, żeby stwierdzić, że 420 zł to wystarczająca dla jednej osoby kwota żeby jeść dobrej jakości pożywienie?

292

Odp: kochanek

zaraz zaczynam swoje ćwiczenia (musze mieć na weekend wyrzeźbione mięśnie brzucha) - więc robię 200 brzuszków i tańczę na hula hop

293

Odp: kochanek

Świetnie! Życzę wytrwałości. smile

294

Odp: kochanek

[quote=Barbie1290]zaraz zaczynam swoje ćwiczenia (musze mieć na weekend wyrzeźbione mięśnie brzucha) - więc robię 200 brzuszków i tańczę na hula hop[/quote]
I jak Twoje mięśnie po hula hop?

295

Odp: kochanek

Obolałe, ha ha?

296

Odp: kochanek

A miały być wyrzeźbione...

297

Odp: kochanek

Ha ha. Barbie uważaj, nie przesadź z treningiem bo wyskoczysz z kaloryferkiem na brzuchu na wieczór panieński justyny a nicka na forum zmienisz na:"Ken1290".

298

Odp: kochanek

No i z owłosioną klatą, bo treningi podnoszą poziom testosteronu...

299

Odp: kochanek

Może coś jeszcze się pojawi, jakaś oznaka męskości, kto wie...

300

Odp: kochanek

Miało być o kochanku a czytam o jakiś dietach