151

Odp: młodszy? starszy?

Ale taki ok. 40, zadbany jest sexy!

152

Odp: młodszy? starszy?

Mogę wiedzieć ile masz lat, że tak piszesz...?

153

Odp: młodszy? starszy?

A czy to ma jakieś znaczenie? 18 już skończyłam.

154

Odp: młodszy? starszy?

Ja też smile Ale wolę rówieśników... myślałam, że jesteś tak w okolicach 35, bo takim kobietom mogą sie podobać 40-latkowie...

155

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline]Bleeeee! Nawet oglądać nie chce a co dopiero dotykać![/quote]
Pomyśl - jak satynowa pościel, którą gnieciesz dłonią podczas szczytowania (te cienkie fałdki skóry).

156

Odp: młodszy? starszy?

[quote=emilia_s292]Ale taki ok. 40, zadbany jest sexy![/quote]
Czasem 40-latek może wyglądać na 10 lat mniej, a czasem na odwrót, bo i takie przypadki znam.

157

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline]Mogę wiedzieć ile masz lat, że tak piszesz...?[/quote]
A jak Ty będziesz miała 40 to co zrobisz? Będziesz uświadamiać licealistów? Twoje kochanie też kiedyś tyle będzie miało. Ja np. mam 25 i kiedyś wydawało mi się, że 30 lat to starość. Ale prawda jest taka, że jak będę miała 40 lat to nie będę jeszcze nawet w połowie swojego życia.

158

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline]Ja też smile Ale wolę rówieśników... myślałam, że jesteś tak w okolicach 35, bo takim kobietom mogą sie podobać 40-latkowie...[/quote]
Mam kilka koleżanek w wieku dwudziestukilku lat, które interesują się facetami po pięćdziesiątce.

159

Odp: młodszy? starszy?

[quote=niechcemisie][quote=Caroline]Ja też smile Ale wolę rówieśników... myślałam, że jesteś tak w okolicach 35, bo takim kobietom mogą sie podobać 40-latkowie...[/quote]
Mam kilka koleżanek w wieku dwudziestukilku lat, które interesują się facetami po pięćdziesiątce.[/quote]
Mam 30 lat. I podobają mi się tacy starsi, zadbani faceci.

160

Odp: młodszy? starszy?

Ja jak popatrzę na nastolatków to czasami niedobrze mi się robi i przypominają się szkolne czasy - tacy są niechluje.

161

Odp: młodszy? starszy?

[quote=niechcemisie][quote=Caroline]Bleeeee! Nawet oglądać nie chce a co dopiero dotykać![/quote]
Pomyśl - jak satynowa pościel, którą gnieciesz dłonią podczas szczytowania (te cienkie fałdki skóry).[/quote]
Satynowa pościel ok, fałdki skóry - bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

162

Odp: młodszy? starszy?

[quote=niechcemisie][quote=Caroline]Ja też smile Ale wolę rówieśników... myślałam, że jesteś tak w okolicach 35, bo takim kobietom mogą sie podobać 40-latkowie...[/quote]
Mam kilka koleżanek w wieku dwudziestukilku lat, które interesują się facetami po pięćdziesiątce.[/quote]
raczej ich kasą i wózkiem, bądźmy szczerzy...

163

Odp: młodszy? starszy?

[quote=emilia_s292][quote=niechcemisie][quote=Caroline]Ja też smile Ale wolę rówieśników... myślałam, że jesteś tak w okolicach 35, bo takim kobietom mogą sie podobać 40-latkowie...[/quote]
Mam kilka koleżanek w wieku dwudziestukilku lat, które interesują się facetami po pięćdziesiątce.[/quote]
Mam 30 lat. I podobają mi się tacy starsi, zadbani faceci.[/quote]
A co na to mąż, o którego istnieniu wspominałaś??? Chyba by sie nie ucieszył z takich deklaracji...

164

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline]Satynowa pościel ok, fałdki skóry - bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!![/quote]
Ojoj, to Ty będziesz bardzo nieszczęśliwa na starość jak zobaczysz je u siebie.

165

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline]raczej ich kasą i wózkiem, bądźmy szczerzy...[/quote]
No to byś się zdziwiła, bo żaden z nich nie ma kasy, a wózek ma tylko jeden z nich - inwalidzki.

166

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline][quote=emilia_s292][quote=niechcemisie]
Mam kilka koleżanek w wieku dwudziestukilku lat, które interesują się facetami po pięćdziesiątce.[/quote]
Mam 30 lat. I podobają mi się tacy starsi, zadbani faceci.[/quote]
A co na to mąż, o którego istnieniu wspominałaś??? Chyba by sie nie ucieszył z takich deklaracji...[/quote]
Mój mąż jest ode mnie starszy ale tylko o rok. A to żadna deklaracja. Mój mąż mi się bardzo podoba. A nie napisałam, że poszłabym do łożka ze starszym czy zostawiłabym męża dla takiego starszego bo nie. Stwierdziłam tylko że tacy faceci moga być seksi jak np. Brat Pit. Tobie się nie podoba?

167

Odp: młodszy? starszy?

Nie, odkąd przestal sie regularnie golić

168

Odp: młodszy? starszy?

Jasne. Ale to znaczy że ci się podobał.

169

Odp: młodszy? starszy?

Jak miał tak do 30, to i owszem, chłopięca buźka jest godna uwagi. Teraz kompletnie sie zapuścił

170

Odp: młodszy? starszy?

[quote=emilia_s292]Mój mąż jest ode mnie starszy ale tylko o rok. A to żadna deklaracja. Mój mąż mi się bardzo podoba. A nie napisałam, że poszłabym do łożka ze starszym czy zostawiłabym męża dla takiego starszego bo nie. Stwierdziłam tylko że tacy faceci moga być seksi jak np. Brat Pit. Tobie się nie podoba?[/quote]
Emilko, nie zmienisz tego, że dziś większość kobiet idzie do łóżka raz z tym raz z tamtym, tylko dlatego, że im się ktoś podoba, a podobanie się jest równoznaczne z puszczeniem się z kimś.

171

Odp: młodszy? starszy?

[quote=emilia_s292]Pewnie że tak. Jeżeli potrafisz rozmawiać z facetem to najważniejsze. Bo co zrobicie jeśli będziecie mieli razem dwa tygodnie urlopu? To dopiero wyzwanie. Cały czas razem. Ważne są kompromisy. Wspólne zainteresowania.[/quote]
my zawsze spędzamy urlop sami, ew na 2-3 dni dojeżdżają gdzieś znajomi albo my do nich
ale moja przyjaciółka dopiero w czasie podróży poślubnej była sama przez 2 tyg. ze swoim mężem - wcześniej wszędzie ze znajomymi.... i miała pietra czy dadzą radę sami...

172

Odp: młodszy? starszy?

[quote=Caroline][quote=emilia_s292]
Mam 30 lat. I podobają mi się tacy starsi, zadbani faceci.[/quote]
A co na to mąż, o którego istnieniu wspominałaś??? Chyba by sie nie ucieszył z takich deklaracji...[/quote]

daj spokój a co to za deklaracja?? i co ma do tego mąż??
Emilce podobają się zadbani mężczyźni, to chyba nie wstyd... mi też - pomimo, że za 2 miesiące biorę ślub ...
nie widzę w tym nic zdrożnego ....

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-07-08 10:39:33)

173

Odp: młodszy? starszy?

Właśnie Justynko, jak tam przygotowania? Masz już wybraną sukienkę?

174

Odp: młodszy? starszy?

mam dwie zaklepane i zagwozdkę która lepsza ....... neutral
chcę iść po weekendzie z Mamą i wybrać jedną!
no i oczywiście narzeczony nie ma garnituru.... bo ma jeszcze mnóstwo czasu ........................

ja nie wiem skąd on bierze ten czas - na wszystko ma go o wiele więcej niż ja wink

175

Odp: młodszy? starszy?

Ja jak swoją wybierałam to zobaczyłam ją i już wiedziałam, że to TA. Mój też miał wiecznie dużo czasu i dobrze że bardziej jego mama pilnowała żeby wszystko miał przygotowane na czas bo sam na pewno by o czymś zapomniał.