101

Odp: młodszy? starszy?

Tak, istne ofiary operacji plastycznych...

102

Odp: młodszy? starszy?

Nie wiem jak to się dzieje, że wielu ludziom podoba się jeszcze takie coś. Ok, jakaś korekta, no niech będą nawet piersi czy pośladki albo usta, ale te ponaciągsane panie, u których na każdym skrawku ciała widać ingerencję chirurgiczną - jakim cudem one się podobają?

103

Odp: młodszy? starszy?

Widocznie się podobają - inaczej nie inwestowałyby raczej nie swoje pieniądze w operacje...

104

Odp: młodszy? starszy?

Ale nie rozumiem jednej rzeczy - kobieta ma powiedzmy kompleksy na punkcie małego biustu, więc robi sobie operację. Ma większy, ładniejszy itd. ale co ze świadomością - to nie ja jestem taka piękna, to jest sztuczne. Czy kompleksy znikają przy takiej świadomości?

105

Odp: młodszy? starszy?

Może efekt końcowy się liczy, a jak np. to facet ją namawia, to co ona ma zrobić?

106

Odp: młodszy? starszy?

A to wtedy to tak. A czytałam, że kobiety, które poddają się operacjom są ileś tam razy bardziej skłonne do popełnienia samobójstwa. Taką mają psychę.

107

Odp: młodszy? starszy?

Zrytą, niewątpliwie. Ale nie martw się, on znajdzie drugą...

108

Odp: młodszy? starszy?

No tak. Plastikowe lale i tak się szybko nudzą, są praktycznie takie same, ten sam styl ubierania się, te same kosmetyki - najmodniejsze, ten sam sposób bycia.

109

Odp: młodszy? starszy?

A i tak się podobają... I weź tu zrozum mężczyzn...

110

Odp: młodszy? starszy?

Nie zniżajmy się może do poziomu, na którym można zrozumieć mężczyznę.

111

Odp: młodszy? starszy?

Ciekawe co Twój chłopak by powiedział, czytając co tu wypisujesz. Jak myślisz?

112

Odp: młodszy? starszy?

"Oj wy baby, ty sobie musisz pogadać, poplotkować, nie? Ale baby to są wredne." Zawsze tak mówi jak mnie przyłapie na wyrażaniu tego typu opinii.

113

Odp: młodszy? starszy?

No ja bym się mojemu nigdy nie przyznała i nie dała się przyłapać! Ale by były fochy!

114

Odp: młodszy? starszy?

A ja wyrażam takie opinie przy nim. Jeśli mnie przyłapuje to na rozmowie z koleżanką.

115

Odp: młodszy? starszy?

Nie no, mój jest 8 lat starszy, poważny facet i nie zrozumiałby takich ciągot...

116

Odp: młodszy? starszy?

Mój jest 7 lat starszy i wychodzi z założenia, że kobiety lubią sobie powymyślać na facetów.

117

Odp: młodszy? starszy?

Ale mój jest taki wiesz, czuły na swoim punkcie, powiedziałby pewnie: Jak to, nie traktujesz mnie poważnie? Przecież ja TAKI nie jestem!

118

Odp: młodszy? starszy?

Mój nieraz mi mówił - "ja nie jestem większość", "ja nie jestem wszyscy", albo " przecież wiesz, że ja taki nie jestem", lub po prostu "ja taki nie jestem".

119

Odp: młodszy? starszy?

Taaa - i uwierzyłaś? smile

120

Odp: młodszy? starszy?

Nie jest jak większość. Znam go od 6 lat.

121

Odp: młodszy? starszy?

Ten pierwszy też pewnie nie był - bo nie wszyscy to psychopaci smile

122

Odp: młodszy? starszy?

O tak, ten pierwszy to zdecydowanie odbiegał od normy.

123

Odp: młodszy? starszy?

Więc taki tekst to może być niezła pułapka... A potem powie: No przecież mówiłem, uprzedzałem... O co masz pretensje?

124

Odp: młodszy? starszy?

Jak ja się cieszę, że do tego człowieka nawet pretensji o to już nie mam. Mam tylko o jedno - nie oddał pożyczonych od mojego taty pieniędzy ani moich rzeczy osobistych.

125

Odp: młodszy? starszy?

A na co mu Twoje majtki czy lokówka? Chyba ze następną wybrankę "obdarował" smile