326

Odp: młodszy? starszy?

A jak na weselu zagrają 'Majteczki w kropeczki" to oczywiście wyjdziesz demonstracyjnie z sali, nie chcąc kalać uszu tak pospolitymi dźwiękami? smile

327

Odp: młodszy? starszy?

mówimy chyba o muzyce, którą lubimy i same/sami sobie włączamy dla relaksu... jak na weselu zagrają majteczki w kropeczki, to po prostu będę tańczyła dalej...
a że czasem słucham hip hopu (jadąc autobusem obok jakiegoś miłośnika), albo disco (w sklepach z ubraniami) albo disco-polo (na weselach), to inna sprawa, świat się przez to nie zawali smile

328

Odp: młodszy? starszy?

Nie ukrywajmy, pomimo że disco polo prezentuje teksty nie wymagające ani myślenia ani wczuwania się to, rytm i muzyka idealnie nadają się do tańczenia, takie skoczne, wesołe kawałki, nie bez powodu jest to muzyka najczęściej grana na weselach.

329

Odp: młodszy? starszy?

ale chyba nikt tego nie ukrywa? big_smile

330

Odp: młodszy? starszy?

Mnóstwo osób to ukrywa. Wśród znajomych mówią, że disco polo jest takie i owakie, ale jak się ich odwiedzi w domu - Winamp i disco polo na full. Wśród moich znajomych jest tylko jedna osoba, która mówi głośno: "Lubię disco polo i nie obchodzi mnie, że ktoś się będzie z tego śmiał."

331

Odp: młodszy? starszy?

to ja nie ukrywam, że na weselu tańczę, ale w domu nie mam ani jednego kawałka w tym klimacie
nie wypoczywam w domu przy tej muzyce, po prostu mogę się bawić jeśli na imprezie ktoś puści coś w tą nutę...

332

Odp: młodszy? starszy?

No ale zauważ, na wesele jest świetna i na weselu bawią się przy niej nawet ludzie, którzy jej na ogół nie znoszą - to jest fenomen.

333

Odp: młodszy? starszy?

No właśnie, jak nie zagrają 'Jesteś szalona" to ludzie sami sie domagają...

334

Odp: młodszy? starszy?

Swego czasu wszędzie to leciało i co druga osoba miała to w komórce. Śpiewali to nawet wrogowie disco polo.

335

Odp: młodszy? starszy?

No tak, klasyka to klasyka jednak smile

336

Odp: młodszy? starszy?

[quote=niechcemisie]Swego czasu wszędzie to leciało i co druga osoba miała to w komórce. Śpiewali to nawet wrogowie disco polo.[/quote]
Przecież i teraz prawie wszędzie można usłyszeć taką muzykę... Renesans przezywa disco polo

337

Odp: młodszy? starszy?

Ja nic do nich nie mam... zupełnie nic. Nie jestem ani wrogiem ani zwolennikiem, po prostu się nie interesuję, jak jazzem.

338

Odp: młodszy? starszy?

A gdyby np. na imprezie plenerowej w twojej okolicy zagrał powiedzmy Boys to nie poszłabyś?

339

Odp: młodszy? starszy?

Imprezy plenerowe są super! Ja bym poszła na pewno, choćby po to, żeby się spotkać ze znajomymi smile

340

Odp: młodszy? starszy?

O tak! Na imprezy plenerowe się chodzi bawić z ludźmi i obojętne jest co gra. Na ostatniej takiej patrzyłam na scenę jak zaczarowana,  wtulona w faceta, bo grali chłopcy z Myslovitz. Dzień wcześniej była Kayah, nie poszłam wcale, a dzień później Skaldowie - poszłam ale ich nie słuchałam wogóle, kręciłam się z dala od koncertu.

341

Odp: młodszy? starszy?

Nie no Skaldowie to przegięcie było

342

Odp: młodszy? starszy?

Dlaczego? Mnóstwo starswzych ludzi przyszło i bawili się świetnie. Śmialiśmy się, że każdego dnia był koncert dla innej grupy wiekowej.

343

Odp: młodszy? starszy?

A ostatniego dla tych po setce... Ale nie co skończyli 100 lat tylko co wypili trochę żeby było im wszystko jedno czego słuchają wink

344

Odp: młodszy? starszy?

cos w tym jest...

345

Odp: młodszy? starszy?

He he, Ksymena, plus dla Ciebie big_smile

346

Odp: młodszy? starszy?

[quote=justyna]a jak jest u Was? Mój jest młodszy ode mnie o dwa lata smile
myślę, że to niezauważalna różnica smile[/quote]


Mój tez jest młodszy o 2 lata:)dla mnie to zaden problem ale rodzina zachowuje sie jakby nadal w sredniowieczu siedziala;/

347

Odp: młodszy? starszy?

Mój jest starszy o siedem i nikomu to nie przeszkadza... może dlatego, że nie wiedzą, a nie wiedzą, bo nie wygląda, więc po co mam się wychylać.

348

Odp: młodszy? starszy?

U mnie sie wydało;/niby akceptuja go ale jak juz jestem sama z mama to mi tylko gada ze fajnie by było jakby był w moim wieku albo troche starszy.Nie bierze pod uwagę ze ja go kocham takiego jaki jest:)
niestety w mojej rodzinie praktykowane byly malżenstwa z rozsądku,nie było żadnych porywów namietnosci wiec moze dlatego ciezko im to zrozumiec skoro sami takiej milosci nie spotkali:)

349

Odp: młodszy? starszy?

Ach, to wszystko wyjaśnia. Ja znam szczęśliwe pary, gdzie on jest młodszy. taka różnica może ma znaczenie w okresie dorastania, ale później się zaciera, kiedy oboje stają się dorosłymi ludźmi. Nie ważne wtedy, że facet okres dojrzewania zakończył 4 lata temu, a kobieta 6 lat temu, bo oboje mają go już za sobą.

350

Odp: młodszy? starszy?

Mój mąż jest młodszy ode mnie smile