1,126

Odp: Zdrada

Jak już wymrą wszystkie te świątobliwe babcie to kościół przestanie mieć rację bytu i zamienią budynki w supermarkety;)

1,127

Odp: Zdrada

Na zachodzie już tak sie dzieje, kościół można nawet kupić

1,128

Odp: Zdrada

Przez wieki kościół mamił ludzi zbawieniem wiecznym, a teraz kiedy już jest prawie raj na ziemi w porównaniu z poprzednimi wiekami i tamtym poziomem życia to czym ma przyciągać?...

1,129

Odp: Zdrada

Niech zaczną rozdawać cukierki (byle nie dzieciom) big_smile

1,130

Odp: Zdrada

Dorosłym to chyba by musieli piwo rozdawać żeby ich przyciągnąć wink

1,131

Odp: Zdrada

Hahah, albo winko mszalne.

1,132

Odp: Zdrada

[quote=Ksymena]Przez wieki kościół mamił ludzi zbawieniem wiecznym, a teraz kiedy już jest prawie raj na ziemi w porównaniu z poprzednimi wiekami i tamtym poziomem życia to czym ma przyciągać?...[/quote]

Rajem tobym tego naszego życia nie nazwała, kiedyś ludzie żyli spokojniej, i mniej było przedmiotów pożądania, dla których dziś spędzamy tyle czasu pracując...

1,133

Odp: Zdrada

Ale np. umieralność była większa i nie było tyle fajnych gadżetów:)

1,134

Odp: Zdrada

Pójdzieta do piekła...

1,135

Odp: Zdrada

Pewnie pójdziemy wszyscy bo kto dziś  spełnia te wymagania do raju?... 10 przykazań nie jest na topie smile

1,136

Odp: Zdrada

[quote=niechcemisie]Pójdzieta do piekła...[/quote]
Jeśli istnieje, bo ja nie mam pewności:)

1,137

Odp: Zdrada

Wy grzesznice Wy...

1,138

Odp: Zdrada

Ja się zastanawiam jakie jest podejście do czegoś takiego, że hmm kochasz męża bardzo i nie potrzeba rozrywek, jesteście związani ze sobą emocjonalnie i fizycznie, aleee np wyjeżdża na pół roku na kontrakt. Twoje potrzeby seksualne zostają z Tobą, to zabawiasz się sama jak masz potrzebę, ale nie zawsze przy tym wyobrażasz sobie męża, tylko hmm no nie wiem hydraulika czy tam Pitbula tongue Uznajecie to jako zdradę?

1,139

Odp: Zdrada

Jak sama i tylko sobie wyobraża to wg mnie nie jest zdrada tylko koło ratunkowe przed nią wink

1,140

Odp: Zdrada

Dla mnie to podchodzi pod zdradę emocjonalną. Faceci podobno ciągle to robią big_smile Cóż... tak po prostu jest, że wierność idealna nie istnieje, dlatego tyle niewiernych rzeczy nie nazywamy niewiernością.

1,141

Odp: Zdrada

Wg mnie lepsza taka zdrada niż fizyczna... Jeśli miałabym wybierać oczywiście wink

1,142

Odp: Zdrada

Mniejsze zło, no pewnie. Może i to nie jest aż takie straszne, ale gdyby partnerka widziała, że jej facet czasami marzy o innej albo że wyobraża sobie jak uprawia z inną kobietą seks, nawet taką, która nie istnieje, to chyba byłoby jej przykro... mi by było.

O tym się nie mówi, może dlatego to nie boli, bo przecież nie ma chyba wielu facetów, którzy przytulą swoją dziewczynę/narzeczoną/żonę i powiedzą:"Kochanie, onanizowałem się dzisiaj wyobrażając sobie boskie ciało przepięknej kobiety z długimi włosami. Kiedy do mnie podchodziła całkiem naga, kosmyki zasłaniały jej kształtne piersi, a kiedy mnie dosiadła podskakiwały sprężyście. Wyobrażałem sobie jej soczystą [CENZURA]... była taka ciasna. Doszedłem szybko i zrobiłem to po chwili jeszcze raz."
Nie ukrywajmy... jeśli ktoś oddaje się fantazjom to są to wizje w pełni mu odpowiadające, osoby, która będzie mieć prawie doskonałe ciało i która spełni zachcianki, będzie się zachowywać dokładnie tak, jak chciałaby osoba wyobrażająca sobie scenkę.
Druga opcja w przypadkach, w których takie coś  nie boli - może też trochę dlatego, że robi to i jedno i drugie, więc... są kwita.

Jeśli taka myśl przychodzi mimowolnie to wcale nie stanowi problemu olać ją, ot przyszła i poszła, ale jeżeli ktoś rozwija ją w fantazję, to w moim odczuciu jest coś troszkę nie tak jak powinno między ludźmi, czegoś brak, może czasu, może bliskości, może ludzie są zmęczeni pracą, może stresują się czymś, może za bardzo ich związek zdominowała codzienność. To oczywiście moja własna opinia i nie chciałabym nią nikogo urazić.
Sądzę też, że częste oddawanie się takim wizjom przyzwyczaja nas do możliwości przeżycia czegoś podobnego w realu... czyli do zdrady fizycznej.

Z racji, że w większości przypadków nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, może takie fantazje byłyby podpowiedziami dla nas... czego pragniemy naprawdę, czego nam w naszym pożyciu brakuje i wiem... jak kobieta wyobraża sobie gwałt to nie chce być zgwałcona, ale ... chce być pożądana TU, TERAZ, NATYCHMIAST, więc może w jej związku brakuje czasami silnych emocji.

1,143

Odp: Zdrada

Właśnie, większość ludzi nie jest idealna także fizycznie, a takie fantazje pozwalają przeżyć coś wymarzonego, trudno myśleć o mężu z brzuchem i fałdami tłuszczu albo o żonie z rozstępami i blizną po cesarce... Takie fantazje nie są objawem czegoś złego wg mnie, tylko szczerość nie jest wskazana...:)

1,144

Odp: Zdrada

Jeśli ktoś nie realizuje fantazji to moim zdaniem jeszcze nie ma się czym martwić...

1,145

Odp: Zdrada

A jeśli będzie się nakręcać fantazjami? Co jeśli z czasem staną się częstsze, aż w końcu doprowadzą do próby przeżycia czegoś innego niż w związku w realu?
Ja bardzo lubię fantazjować o facecie, do którego coś czuję. nie wnikam o czym on fantazjuje, a podobno nie ma nikogo, komu się nigdy nie zdarzyło pomyśleć o seksie z inną osobą lub pofantazjować o tym big_smile Mi tez się to zdarzało.

1,146

Odp: Zdrada

Niechcemisie, przecież u 90% populacji taka chęć przychodzi jak się nawinie ktoś odpowiedni, a pewnie z 70% ją realizuje.... Fantazje nie mają tu nic dorzeczy

1,147

Odp: Zdrada

Że co... że 70% zdradza na zasadzie "okazja czyni złodzieja"? To ja prdl... srk.... to ja nie chcę się wiązać z nikim jak tak.

1,148

Odp: Zdrada

Może nie 70 ale tak ze 40%to napewno... Z czego 30% to mężczyźni

1,149

Odp: Zdrada

Nie straszcie mnie bo zostanę sama do końca życia...

1,150

Odp: Zdrada

Jakiś jeden wierny może się trafi, nie traćmy nadziei...