1,101

Odp: Zdrada

W takiej sytuacji to chyba zasięgnęłabym opinii i porady eksperta- Najlepiej jakiegoś Radcy Prawnego
koleżanka korzystała z usług kancelariaiuris.pl i bardzo sobie chwaliła ich pomoc

Ostatnio edytowany przez teklaxx (2014-05-14 14:40:55)

1,102

Odp: Zdrada

Wiadomo chyba że każdy mecenas będzie doradzał rozwód bo na polubownym załatwieniu sprawy raczej nie zarobi wink

1,103

Odp: Zdrada

To jest do wybaczenia, właśnie moja koleżanka którą miałam za bardzo stanowczą wybaczyła mężowi, chociaż zajęło jej to ze 3 miesiące. Ale lata związku i to że są dzieci  nie da sie tak szybko przekreślic

1,104

Odp: Zdrada

Ja uważam, że zdrada jest niewybaczalna. Nie ma słów, ani czynów, które mogły spowodować, że się wybaczy zdradę... Zdrada boli i nigdy się jej nie zapomina, żebym nie wiedziała to bym nie mówiła, ale wiem i pamiętam. Nie życzę tego nikomu nigdy....

1,105

Odp: Zdrada

Ja też  chyba bym nie wybaczyła, ale może miłość jest aż tak ślepa, że w pewnych sytuacjach chce się dalej z kimś być mimo wszystko ? Dopóki się nie przekonamy na własnej skórze to nie wiemy tak naprawdę jak się zachowamy...

1,106

Odp: Zdrada

Wiemy, wiemy - wybaczymy (niektórzy z nas) lub odejdziemy (co inni), ale zapamiętamy i zostawimy głęboko w sercu, by co do czego ponarzekać, jakiż to świat jest zły.

Swoją drogą - podejście do monogamii, przy obecnym nurcie populistycznym powinno być zastąpione - każdy z każdym, wszędzie, w serialach, teledyskach, bla bla bla wiecie o czym mówię - albo też powinno się zastąpić nurt populistyczny.

Suma sumarum każda uważająca się dziś za nowoczesną jednostka tak naprawdę wyznaje "ja mogę, ale mój partner/-ka nie" przynajmniej w kwestii flirtu, ale nie oszukujmy się - kto flirtuje, też jest jedną stópką w świecie... ZDRADY.

Pomieszane z poplątanym...

1,107

Odp: Zdrada

"ja mogę, ale mój partner/-ka nie" przynajmniej w kwestii flirtu" - tak, ale siebie jestem pewna ze nie będzie nic więcej ale o nim to już nie wiem tyle żeby mieć pewność...

1,108

Odp: Zdrada

[quote=incognito]Wiemy, wiemy - wybaczymy (niektórzy z nas) lub odejdziemy (co inni), ale zapamiętamy i zostawimy głęboko w sercu, by co do czego ponarzekać, jakiż to świat jest zły.[/quote]

To nie świat, to ludzie są źli... Albo egoistyczni, bo zdrada z tego się bierze, że ktoś chce sobie lepiej zrobić, tylko że za pomocą kogoś nowego wink

1,109

Odp: Zdrada

Flirt flirtem, niech tam sobie w mojej nieświadomości poużywa, ale zdrady to już bym mu nie wybaczyła (ale sobie i owszem...:)

1,110

Odp: Zdrada

Ja się będę trzymał słów lidera PiS i mi nikt nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe.

Jest tyle odcieni szarości - szcerze powiedziawszy w piz---u, możecie to sprawdzić na byle palecie RGB.
Układy cywilne zwane małżeństwami są zaprzeczeniem natury ludzkiej (pomijając nieudaczników, którzy na tym korzystają ustawiając się życiowo). Moooże po 40-tce, jak już człowiek bardziej stabilny jest emocjonalnie.

Z drugiej strony samotnictwo też jest złe. Człowiek chamieje i "egoiścieje"... wink

Dobry jest złoty środek. Oficjalny układ plus życie "incognito".


Która podniesie rączkę i przyzna, że takie prowadzi?
Ty 36 nie musisz - trzymaj ładnie rączkę gdzie trzymałaś. One wiedzieć nie muszą, ja domyślać się mogę. wink

1,111

Odp: Zdrada

[quote=incognito]Układy cywilne zwane małżeństwami są zaprzeczeniem natury ludzkiej (pomijając nieudaczników, którzy na tym korzystają ustawiając się życiowo). Moooże po 40-tce, jak już człowiek bardziej stabilny jest emocjonalnie.[/quote]

Ale mi jeszcze bardzo daleko do 40-tki a czym  tu tyle czasu zapełnić...?

1,112

Odp: Zdrada

[quote=incognito]Ja się będę trzymał słów lidera PiS i mi nikt nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe.

Dobry jest złoty środek. Oficjalny układ plus życie "incognito".[/quote]

Racja, popadanie w skrajności jest niepolityczne...Zwłaszcza w układach oficjalnych.

1,113

Odp: Zdrada

Życie na dwa fronty nie jest dobre na dłuższą metę bo stres żeby się nie wydało jest tego nie wart...

1,114

Odp: Zdrada

Ksymena - może właśnie mężczyznami?
Wiem, że to niełatwe dla kobiety tak sobie postanowić o wolności do 40-tki, bo w tym wieku cieżko już byłoby znaleźć zadeklarowanego, chociaż...

...w tych czasach ykhm


Cóż za potwarz... Usunęło mi 80 % postu i jeszcze spytało po angielsku jaka jest nazwa naszej planety.
Co na to administrator?

Ostatnio edytowany przez incognito (2014-06-30 09:19:18)

1,115

Odp: Zdrada

Znaleźć można ale takiego po przejściach i z przeszłością, albo 40-letniefgo prawiczka (był taki film) big_smile

1,116

Odp: Zdrada

Statystycznie rzecz biorac, gdy jako nastolatka jednasz się z kimś w postaci związku, załóżmy w liceum, to jest spora szansa, że był przynajmniej raz w kimś zakochany, ergo - pomijając związki wieczne tj. takie gdzie jesteście parą od przedszkola, każdy Twój potencjalny partner będzie po przejściach.

Z kobiecego punktu widzenia zresztą, facet po przejściach to dobra partia. Jest cześciowo przeszkolony do życia w parze. Prawdopodobnie zna realia i koszty takiej "przyjemności".
40-letni prawiczek trąci ekscesami w dalszym pożyciu. To już lepiej ten ksiądz........................ wink

1,117

Odp: Zdrada

Tak, ksiądz jest na miejscu - i pogrzeszy i rozgrzeszy big_smile

1,118

Odp: Zdrada

No właśnie, a kogo zdradza taki ksiądz? Boga, kurię, czy biskupa...?

1,119

Odp: Zdrada

Na pewno łamie przysięgę celibatu który go obowiązuje...

1,120

Odp: Zdrada

[quote=Size_36]Tak, ksiądz jest na miejscu - i pogrzeszy i rozgrzeszy big_smile[/quote]

Już z tego widać jak oni biorą poważnie przykazania i to wszystko związane z wiarą... Cywile mają się stosować bo jak nie to klątwa, albo komunii nie dostaną, a księża to mogą hulać.

1,121

Odp: Zdrada

Ponoć nie znajdziesz szewca z zadbanymi butami...

...a, że w kuriach panuje system typowo partyjny - brak wolności słowa, to i nie słyszeliśmy jeszcze nigdy z ambon:

"owieczki me, ogarnijcie się z tym Bogiem, toć Biblia to jedynie książeczka do bycia traktowaną w przenośni, a was jedynie wiara w siebie może zbawić... od was samych"

No i gdybym już usłyszał coś w ten deseń, zapewne uścisnąłbym takiemu klesze dłoń. Może nawet przyjął Ciało Chrystuska odeń?!?
Tak dla jaj - dawno w sumie nie trzymałem w gębie opłatka (i tu masz Droga 36 odpowiedź na Twoje zapytania o to jak spędzam święta).

Kalinka - ksiądz zdradza przede wszystkim wszelkie hołdowanie potędze ludzkiego umysłu.
Słyszałyście o innym przekładzie Starego Testamentu? W dobie internetu pewnie tak, ale dopowiem:

"(...) A Wtedy Siódmego Dnia, Na Swe Podobieństwo I Ku Swej Uciesze, Człowiek Stworzył Boga".
Zauważcie jak podniośle o tym mówię - kapitalizując każde słówko. Zrazu wychodzi religijnie.

Bójcie Się Boga Grzesznice!

1,122

Odp: Zdrada

[quote=incognito]Tak dla jaj - dawno w sumie nie trzymałem w gębie opłatka (i tu masz Droga 36 odpowiedź na Twoje zapytania o to jak spędzam święta).[/quote]

Ale te wielkanocne spędzasz przykładnie - dla jaj...? big_smile

1,123

Odp: Zdrada

Raczej najczęściej jak się da celebruję Boże Ciało (najlepiej rozmiaru 36).

No a Ty co robisz na Trzech Króli? Wydajesz trochę Polskich Nowych ..., oraz odurzasz się mirrą i kadzidłem?
Być może nawet sama Trzech Króli podejmujesz?

1,124

Odp: Zdrada

U mnie jest miejsce i na trochę religii i na świeckie spędzanie świąt, można to pogodzić...

1,125

Odp: Zdrada

Zwykle nie bywam w święta w kościele, odkąd zmarła moja babcia, która wymagała rodzinnego bywania na mszy świątecznej...