1

Temat: Trudności codziennego życia

Co najbardziej jest dla Was uciążliwe na co dzień? Co byście chcieli zmienić w życiu w związku z tym?

Ostatnio edytowany przez alofan55 (2018-02-14 01:45:00)

2

Odp: Trudności codziennego życia

Dla mnie konieczność codziennego chodzenia do pracy, zarabiania na życie. Są ludzie, którzy całe życie mogą nie pracować, bo rodzina ich utrzymuje albo dostają spadek... Tacy to mają fajne życie.

3

Odp: Trudności codziennego życia

W małych miejscowościach taką trudnością jest dojazd w codziennych sprawach do urzędów, lekarza, na pocztę. Nie każdy ma auto, a autobusy rzadko jeżdżą.

4

Odp: Trudności codziennego życia

Chyba stres w pracy, którego wcześniej nie było. Pracowałam na stanowisku, które mi się podobało, ale okoliczności sprawiły, że musiałam objąć inne - takie było zapotrzebowanie w firmie. Jestem spięta, miałam przez to zepsute święta, nie mogę wyluzować, biorę Persen na noc, stresuję się każdym dniem.

No i warunki w domu rodzinnym. Bardzo chciałabym, żeby mój rodzinny dom trochę podniósł swój standard, żeby było przyjemniej i bardziej komfortowo, ale przy większości zmian albo napotykam opór "Po co? Niech będzie jak jest", albo nowe zmiany nie utrzymują się długo w starciu ze starymi nawykami.

5

Odp: Trudności codziennego życia

U mnie obecnie najbardziej dojmującym problemem życia codziennego jest choroba psychiczna osoby, która twierdzi że jest całkowicie zdrowa i nie ma się z czego leczyć - ale jednocześnie utrudnia życie całej rodzinie...

niechcemisie:
Niby jest tak, że albo sami coś zmieniamy, albo zgadzamy się na to, co zastane, niby pracę można zmienić na inną, wyprowadzić się z domu rodzinnego też... A teraz pomyśl, na ile byłabyś gotowa na rewolucję w swoim życiu?

6

Odp: Trudności codziennego życia

Bałagan w polityce też nie sprzyja spokojnej codzienności.....