1

Temat: Babskie auto

Nie wiem które auto wybrać, chodzi mi o samochód z salonu, nieduży, miejski, oszczędny ale też chciałabym żeby był ładny i niedrogi, co polecacie? Może peugeot?

2

Odp: Babskie auto

Koleżanka ma renault i sobie chwali, to podobne auto, nieduże, zwinne, oszczędne - w sam raz do jazdy po mieście.

3

No właśnie też mi kilka osób mówiło że francuskie samochody są w miarę niedrogie i najwygodniejsze dla kobiety

4

Ja kpiłam taki niezawodny i było cudownie, aż którejś nocy, jak wracałam z delegacji się popsuł. Dobrze, że jest pomoc drogowa [url]http://najlepszapomocdrogowa.pl/[/url] działa też w nocy - nie tylko przyjmuje zgłoszenia ale i wysyła pracownika od razu.

Ostatnio edytowany przez Miska999 (2018-01-25 14:57:12)

5

ja sobie zakupiłam właśnie takie małe auto bo model peugeot 208. Z całego serca mogę go polecić  do miasta, a i na jakieś wycieczki też jest dobry. Malo pali i dobrze wygląda, a to chyba najważniejsze jest w samochodzie. Znajomy coś mi mówił że teraz wyprzedają swoje roczniki, więc może zajrzysz do salonu?

6

Dziewczyny polecam Wam Opla Corsę. Koniecznie w gazie Aktualnie taki mam.  Kupowałam w salonie. I jestem z niego bardzo zadowolona:
jest wygodny
wszedzie da się nim wjechać
nie zajmuje dużo miejsca
pali malutko co było dla mnie ważne ponieważ bogaczem nie jestem i nie chcialam dużo płacić za benzynę

Jak dla mnie auto marzenie. Szczególnie,ze mam świadomość,ze nikt przede mną nim nie jeździł

7

ja uważam że nie ma babskich samochodów, przed kupnem jazda testowa na kilku lub kilkunastu modelach i wtedy można bez problemu podjąć decyzję

8

Ja zastanawiam się na zakupem BMW X5, np. takie jakie ma w swojej ofercie Autorawicki.pl. Poza tym uważam, że nie ma typowo "babskich" modeli samochodów i jeśli lubimy nieco większe auta, to powinnyśmy nimi jeździć. smile

9

Mi się to podoba https://www.honda.ca/civic_sedan/si-features

10

Ja zawsze marzyłam o garbusie cool nawet te nowe mi się całkiem podobają.

11

na mnie ogromne wrażenie zrobiła marka Mini, i raczej na Pacemana się skusze, oglądalismy autko w Bawaria Motors Mini, robi wrażenie, no i ekonomiczny, mało pali więc tym bardziej

12

takim miejskim autkiem jest nissan micra. Małe wszędzie się zmieści

13

Mnie podoba się BMW X5, np. takie z oferty na autorawicki.pl . Myślę, że ten model przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie komfort jazdy.