1

Temat: oczy - zwierciadło duszy

Było o tuszach i cieniach do oczu, ale... to jednak nie wszystko!
Najważniejsza jest właściwa pielęgnacja - oczu oraz skóry wokół.
Ja używam kemu pod oczy - mam przeciwzmarszczkowy oraz żel przeciw opuchliźnie (który trzymam w lodówce).
Dodatkowo z racji tego, że spędzam wiele czasu przed monitorem stosuję kropelki nawilżające oraz czasami kompresy z herbaty lub świetlika.

Chętnie skorzystam z Waszych rad na "błysk w oku".

2

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Dobre są też okłady z rumianku i od czasu do czasu krótki masaż kostkami lodu. Świetnie działa!

3

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Kurcze, ja oprócz demakijażu i czasem kremu nawilżającego pod oczy nie stosuję...

4

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ja stosuje krem i okłady bo wiecznie mam worki! Stres czy może po prostu taką mam urodę! ale można z tym walczyć!

5

Odp: oczy - zwierciadło duszy

ja też mam wory, a kremy i serum nic mi nie dają (nawet te lepsze); uroda urodą, ale tego nie da się zaakceptować sad

6

Odp: oczy - zwierciadło duszy

ja obecnie mam krem ziaji głęboko nawilżający pod oczy (wygrany of kors!) big_smile
o, całą tą serię wygrałam w grudniu albo styczniu smile

7

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ja też mam worki pod oczami i na prawdę to źle wygląda, a w okularach, to nie wiem, czy je bardziej, czy mniej widać ?

8

Odp: oczy - zwierciadło duszy

A próbowałaś tych płatków na oczy Eyeslices® Professional?

9

Odp: oczy - zwierciadło duszy

nie słyszałam o nich, używałaś?

10

Odp: oczy - zwierciadło duszy

No właśnie jeszcze nie. Leżą sobie w łazience. Wygrałam je razem z innymi dziewczynami z tego forum.

11

Odp: oczy - zwierciadło duszy

ja w sumie ani worków, ani sińców pod oczami nie mam, ale niestety kurze łapki to już zaczynają się pojawiać, kremów pod oczy jeszcze nie używam, ale jak patrze na te coraz bardziej widoczne zmarchy to dochodzę do wniosku, że jednak muszę się wybrać do drogerii i coś sobie wybrać

12

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Słyszałyście o tych wynikach badań kremów, że wcale te drogie nie są dobre? Zresztą jak mogą likwidować zmarszczki skoro działają tylko na niezbyt głębokie warstwy skóry? Na zmarszczki to tylko botoks i kolagen.

13

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ale można choć humor sobie troszeczkę poprawić, że wogóle coś się z tym robi i ciapać się kremem  - placebo, he he.
Racja, tylko taka ingerencja jak pisze Ksymena jest naprawdę skuteczna.
A tak poza tym to mnóstwo kobiet źle wsmarowuje kremy i tylko sobie pogarsza sprawę, bo naciąga przy rozsmarowywaniu skórę. Zwłaszcza jeśli krem ma gęstą konsystencję jak znienawidzony przeze mnie niebieski Nivea.

14

Odp: oczy - zwierciadło duszy

gęstsze kremy trzeba wklepać i odczekać - ja niestety nie mam do tego cierpliwości...

15

Odp: oczy - zwierciadło duszy

[quote=niechcemisie]Ale można choć humor sobie troszeczkę poprawić, że wogóle coś się z tym robi i ciapać się kremem  - placebo, he he.
Racja, tylko taka ingerencja jak pisze Ksymena jest naprawdę skuteczna.
A tak poza tym to mnóstwo kobiet źle wsmarowuje kremy i tylko sobie pogarsza sprawę, bo naciąga przy rozsmarowywaniu skórę. Zwłaszcza jeśli krem ma gęstą konsystencję jak znienawidzony przeze mnie niebieski Nivea.[/quote]
Zaraz byś go polubiła jak bym Cie całą dokładnie wysmarował, gwarantuje wink

16

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Nie wątpimy, że byłbyś baaardzo dokładny... smile

17

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Oczywiście - dokładność to podstawa wink

18

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Tylko niechcemisie jakoś omija ten temat...szkoda wink

19

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Zajrzy tu na pewno, a wtedy...

20

Odp: oczy - zwierciadło duszy

... a wtedy zrobi jej się miło od tego co napisałyście. A Ty Zibbi nie pozwalaj sobie.

21

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Chciałem dobrze...

22

Odp: oczy - zwierciadło duszy

...a wyszło jak zawsze smile

23

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Dobrze dla kogo? To co jednemu wydaje się dobre niekoniecznie musi i drugiemu. Wy mężczyźni tak często macie mylne pojęcie o tym czego chcą kobiety, dlatego niby chcecie dobrze a wychodzi źle.

24

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Chyba koledze naprawdę zależało żeby Cię do kremu NIVEA przekonać wink

25

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Heh, z taką siłą przkonywania mógłby zostać akwizytorem, nie?