26

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ale po tygodniu smarowania wszystkich klientek odechciałoby mu się ręcznego przekonywania wink

27

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ja ostatnio patrząc w lustro doszłam do wniosku, że chyba już czas żeby zacząć używać kremów pod oczy, ewentualnie muszę robić od czasu do czasu jakieś zabiegi, bo jak na razie to kompletnie nic nie robię w tym kierunku.

28

Odp: oczy - zwierciadło duszy

ja używam już od jakiegoś czasu, choć przyznam że robię to tylko dlatego że akurat jakiś czas temu wygrałam krem pod oczy wink
nie wiem czy sama bym zauważyła, że to już ten czas big_smile
Gaia, a w jakim wieku jesteś?

29

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Pielęgnacyjnych to chyba można zacząć używać już w młodym wieku, ok. 17 tak myślę. Znacie coś dobrego na sińce? wiem, że nie znikną, ale może coś pomoże. Nie próbowałam ziaji w takiej białej tubce, bo nie mogłam znaleźć, a z flos-leku jakoś efektów nie było widać.

30

Odp: oczy - zwierciadło duszy

jakiś krem z pietruszką - wiem że ziaja ma - to oni piszesz że nie możesz znaleźć? może skorzystaj ze sklepu internetowego ziaji?
ja używałam żelu ze świetlikiem pod oczy - dla spotęgowania efektu trzymam go w lodówce

31

Odp: oczy - zwierciadło duszy

O widzisz, dzięki za radę, faktycznie przecież schłodzony będzie miał większy wpływ na naczyńka prześwitujące przez skórę. Nie mam pojęcia, czy to ten z pietruszką, widziałam reklamę w gazecie, mała biała tubka, tylko tyle wiem.

32

Odp: oczy - zwierciadło duszy

tu na pewno coś znajdziesz smile
ja zawsze kremy pod oczy trzymam w lodówce, kosmetyczka mi tak podpowiedziała kiedyś smile

33

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Znalazłam tam aż dwa, które mnie interesują smile

34

Odp: oczy - zwierciadło duszy

To smaruj pod jednym okiem jeden krem, a pod drugim - drugi... Zobaczysz który daje lepsze efekty...

35

Odp: oczy - zwierciadło duszy

[quote=summerlove]To smaruj pod jednym okiem jeden krem, a pod drugim - drugi... Zobaczysz który daje lepsze efekty...[/quote]
dobry pomysł big_smile

niechcemisie a które????

36

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Te dwa, przy których pisze, że cienie stają się mniej widoczne. Zaskoczona jestem też ceną i to bardzo.

37

Odp: oczy - zwierciadło duszy

cena jest extra! ziaja ma dobre i tanie kosmetyki, ja jestem ich fanką smile
mam sporo kosmetyków tej marki i szczerze polecam!

38

Odp: oczy - zwierciadło duszy

O tak, jeśli chodzi o ziaję, to jest dowodem, że nie tylko drogie i nie tylko zagraniczne kosmetyki są dobre. W moim domu kremem rodzinnym jest oliwkowy, zawsze stoi w łazience do ogólnego użytku, ewentualnie oliwkowy lekka formuła lub nagietek. Bardzo fajny jest też szampon czarna rzepa - chłopak czasem używa i miałam kiedyś odżywkę, też się sprawdziła. Oprócz tego płyny do higieny intymnej - najczęściej kupuję ziaji, ale ostatnio zaczęłam używać Białego Jelenia, bo jak dla mnie te  ziaji są za mocno perfumowane.

39

Odp: oczy - zwierciadło duszy

biały jeleń tez jest świetny i naturalny! ja kupuję najczęściej lactacyd - ostatnio odkryłam że poza tym zwykłym pH 5,5 jest też do podrażnień o pH 3,5 !! smile

40

Odp: oczy - zwierciadło duszy

ziaja naprawde??? mysle ze to niezle kosmetyki, ale takie jakies malo wydajne, malo skoncentrowane np zele pod prysznic, , zel do higieny intymnej ziaja natomiast bardzo lubie. Ale krem do rak to kicha, zbyt powoli sie wchlania.

na worki pod oczami mam jeszcze lyzke w lodowce na zimne okady

41

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ja mam Ziaja - krem pod prysznic ten większy chyba 400 ml Kokosowy i jest bardzo wydajny, naprawdę i super pachnie, ostatnio jedna Pani w sklepie mówi: ale ktoś tutaj pachnie kokosem! Ozywiście podniosłam rękę, że to ja... Tylko byłam jeszcze posmarowana balsamem kokosowym Yves Rocher

42

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Jeśli chodzi o żele z ziaji i dla mnie są zbyt rzadkie, dlatego też tak szybko się kończą. Co do kremów na oczy czy raczej POD oczy, najczęściej smaruję żelem ze świetlikiem + różna kombinacja, zależy czy powieki opuchnięte czy ciężkie. Pod oczy od czasu do czasu aplikuję maść z witaminą A. I tyle, specjalnych kremów przeciw zmarszczkom nie używam.

43

Odp: oczy - zwierciadło duszy

A ja teraz będę się właśnie za jakimś fajnym kremikiem pod oczy rozglądać. Nie na zmarszczki, ale ze świetlikiem na pewno.

44

Odp: oczy - zwierciadło duszy

A ja to chyba do okulisty muszę, bo mam strasznie przekrwione oczy i nie wiem od czego... Ehh sad

45

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Mi na oczy bardzo pomagają krople Visine... Przez to przeziębienie mam sińce pod oczami ale korektor wszystko maskuje wink

46

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Dobry masz korektor w takim razie. A jak długo są zamaskowane? Ja korektora używam teraz zamiennie z podkładem i zawsze na wierzch puder w kamieniu, no i dość długo się to utrzymuje.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-09-16 13:16:14)

47

Odp: oczy - zwierciadło duszy

polecam algi typu peel off   u mnie zmniejszyly worki i dzialaja liftingujaco na zmarszczki, codziennie stosuje tez kwas hialuronowy, buteleczka wystarcza na miesiac codziennego stooswania na twarz,

48

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Ech, do takich rzeczy powinien być osobny dział REKLAMY.

49

Odp: oczy - zwierciadło duszy

korektory pod oczy zawsze trzeba kupować o ton jaśniejsze niż podkład smile
ja mam dwa smile pomagają na sińce smile

50

Odp: oczy - zwierciadło duszy

Mam worki i zmarszczki pod oczami... i korektory tam się zbierają, więc staram się teraz tylko lekko opudrowywać. Zna ktoś lekki korektor, który długo się utrzymuje i nie pogłębia zmarszczek? Myślałam nad Bourjois Healthy mix albo Maybelline tym z gąbeczką. Macie z nimi doświadczenia?