1

Temat: szpital prywatny Warszawa

Cześć, czy może ktoś z was korzystał z jakiegoś szpitala prywatnego w Wawie? Synek musi mieć wycięte migdałki, a jakoś nie ufam państwowej służbie zdrowia tongue zresztą już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem korzystania z prywatnej opieki medycznej. Polecacie jakąś placówkę?

2

Odp: szpital prywatny Warszawa

no wcale się nie dziwie, że szukasz prywatnie. Lepiej dołożyć trochę kasy do leczenia, a mieć zapewnioną dobrą fachową opiekę

3

Odp: szpital prywatny Warszawa

Sprawdź szpital Medicover, moja mama tam się leczyła, jak miała problemy z żołądkiem i była zadowolona. Nie ma problemów z terminami, miała dobrego specjalistę. smile

4

Odp: szpital prywatny Warszawa

w Medicoverze korzystają z nowoczesnego sprzętu, a to też ważne przy badaniach diagnostycznych

5

Odp: szpital prywatny Warszawa

Dzięki, w takim razie muszę sprawdzić Medicover, bo już od znajomych o nich słyszałam i widzę, że potwierdzacie pozytywne opinie na jego temat. Pozdrawiam!

6

Odp: szpital prywatny Warszawa

Moja pozytywna opinia nt.szpitala Medicover dotyczy ich oferty prywatnych porodów. Po pierwszym porodzie w placówce państwowej uznałam, że drugi raz takiego horroru nie chcę przeżywać. I cieszę się, że wybrałam Medicover, bo maja tam obsługę na wysokim poziomie, panuje miła atmosfera, więc stres szybko ze mnie opadł i czułam się mega komfortowo przez cały pobyt.