1

Temat: szpital prywatny Warszawa

Cześć, czy może ktoś z was korzystał z jakiegoś szpitala prywatnego w Wawie? Synek musi mieć wycięte migdałki, a jakoś nie ufam państwowej służbie zdrowia tongue zresztą już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem korzystania z prywatnej opieki medycznej. Polecacie jakąś placówkę?

2

Odp: szpital prywatny Warszawa

no wcale się nie dziwie, że szukasz prywatnie. Lepiej dołożyć trochę kasy do leczenia, a mieć zapewnioną dobrą fachową opiekę

3

Odp: szpital prywatny Warszawa

Moja mama tak prywatnie się leczyła, jak miała problemy z żołądkiem i była zadowolona. Nie ma problemów z terminami, miała dobrego specjalistę. smile

4

Odp: szpital prywatny Warszawa

Tam korzystają z nowoczesnego sprzętu, a to też ważne przy badaniach diagnostycznych

5

Odp: szpital prywatny Warszawa

Dzięki, w takim razie muszę sprawdzić , bo już od znajomych o nich słyszałam i widzę, że potwierdzacie pozytywne opinie na jego temat. Pozdrawiam!

6

Odp: szpital prywatny Warszawa

Moja pozytywna opinia nt. prywatnego szpitala  dotyczy ich oferty prywatnych porodów. Po pierwszym porodzie w placówce państwowej uznałam, że drugi raz takiego horroru nie chcę przeżywać. I cieszę się, że wybrałam prywatny, bo maja tam obsługę na wysokim poziomie, panuje miła atmosfera, więc stres szybko ze mnie opadł i czułam się mega komfortowo przez cały pobyt.

7

Odp: szpital prywatny Warszawa

W publicznych szpitalach też pracują lekarze z powołania, nie uważam, żeby można było tak łatwo kupić większe bezpieczeństwo zabiegu, bo jak organizm jest słaby, to i prywatny szpital nie pomoże...

8

Odp: szpital prywatny Warszawa

Jest duża różnica w opiece, więcej badań, pacjent traktowany podmiotowo, a nie jak kolejny z listy... Warto przemyśleć to przy ciężkich chorobach, bo stawką jest życie.

9

Odp: szpital prywatny Warszawa

Patrząc na to, w jakim tempie lekarze wyjeżdżają za granicę, to niedługo ci pozostali w kraju będą dostępni tylko prywatnie. Dlaczego nie ma obowiązku pracy chociaż przez 10 lat w kraju, który wykształcił lekarza za pieniądze podatników?