1

Temat: Biuro w mieszkaniu

Problem trochę niestandardowy. Zmieniam mieszkanie - jeden pokój będzie pełnił rolę biura. Problem w tym, że to pomieszczenie jest ustawione tak, że nie dochodzą do niego promienie słoneczne, cały dzień ciemno i ponuro. Na dokładkę stoi tam brązowa kanapa... i dębowe biurko. Ja to rozjaśnić możliwe najniższym kosztem?

2

Odp: Biuro w mieszkaniu

Jak już masz pomalowane ściany to pozostają Ci dodatki i światło. Światłem możesz zdziałać cuda, a dodatki to już jak lubisz. Na ciemną ścianę najlepiej jakiś jasny obrazek i nie musi być zaraz z przeznaczeniem do biura. Przecież biuro to tylko nazwa - wybierz co lubisz. Mnie podobają się obrazy do biura, ale jak wpiszesz w google obrazy do biura to na pewno będziesz mogła się zasugerować.

3

Odp: Biuro w mieszkaniu

Ciemny pokój rzeczywiście nie sprzyja pracy. Musisz poprawić panującą w nim atmosferę, inaczej ciężko będzie Ci się w nim skupić. Najprościej będzie to zrobić przemalowując pokój. Celuj w jasne, stonowane odcienie – rozjaśnią i optycznie powiększą pomieszczenie.

4

Odp: Biuro w mieszkaniu

Dzięki. Z tą wymianą szafek i kanap to faktycznie - muszę pomyśleć ;-)

5

Odp: Biuro w mieszkaniu

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia biura, jest moim zdaniem najpotrzebniejszy sprzęt taki jak np komputer. Jeżeli jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego, to u nich znalazłam ciekawe informacje  - to pomoże Ci to w doborze komputera.

6

Odp: Biuro w mieszkaniu

[quote=rikela]Problem trochę niestandardowy. Zmieniam mieszkanie - jeden pokój będzie pełnił rolę biura. Problem w tym, że to pomieszczenie jest ustawione tak, że nie dochodzą do niego promienie słoneczne, cały dzień ciemno i ponuro. Na dokładkę stoi tam brązowa kanapa... i dębowe biurko. Ja to rozjaśnić możliwe najniższym kosztem?[/quote]

Może jaskrawy obraz? Są takie, specjalnie malowane, energetyzujące

7

Odp: Biuro w mieszkaniu

O, nieźle wink Przydadzą mi się te informacje smile Wielkie dzięki za porady smile

8

Odp: Biuro w mieszkaniu

Biuro w mieszkaniu, to wygoda i oszczędność czasu, też jestem na etapie aranżacji swojego pokoju pracy i szukam inspiracji, faktycznie z tym kolorem to dobry pomysł na początku myśl była też o brązach bo to tak się kojarzy z biurem do tego znalazłam piękny fotel skóra brąz, ale tego koloru już nie będę zmieniać jest idealny poza tym stawiam jeszcze na jakość i wygodę, a czy może ktoś ma też fajne już upatrzone meble chętnie zerknę też już mam coś na oku ale może znajdzie się coś lepszego

Ostatnio edytowany przez marzenka55 (2018-04-02 10:02:59)

9

Odp: Biuro w mieszkaniu

Dzięki powyższym wypowiedziom, podjęcie niektórych decyzji będzie dużo łatwiejsze. Oczywiście zdania są różne, ale to chyba raczej wskazane.

10

Odp: Biuro w mieszkaniu

Jest to kwestia, która dotyczy także mojej osoby. Niedawno kupiłam mieszkanie od dewelopera i jestem w trakcie urządzania. Planuję jedno z pomieszczeń zaadaptować na biuro, jednak zastanawiam się, czy sąsiadom nie będzie przeszkadzało to, że czasami przychodzą do mnie klienci.
Ogólnie mieszkanie bardzo ładne, wygodne i funkcjonalne, pod względem technicznym na pewno nie będzie problemu.

11

Odp: Biuro w mieszkaniu

Ja bym proponowala po prostu zainwestować w odpowiednie oświetlenie, żeby bylo jasne ale jednoczesnie ciepłe.

12

Odp: Biuro w mieszkaniu

Teraz to każdy w swoim mieszkaniu chce mieć wszystko bardzo ładnie poukładane.Sam mieszkanie mam rewelacyjne.

Ostatnio edytowany przez pawel3332 (2019-12-30 09:14:39)