1

Temat: Biuro w mieszkaniu

Problem trochę niestandardowy. Zmieniam mieszkanie - jeden pokój będzie pełnił rolę biura. Problem w tym, że to pomieszczenie jest ustawione tak, że nie dochodzą do niego promienie słoneczne, cały dzień ciemno i ponuro. Na dokładkę stoi tam brązowa kanapa... i dębowe biurko. Ja to rozjaśnić możliwe najniższym kosztem?

2

Odp: Biuro w mieszkaniu

Jak już masz pomalowane ściany to pozostają Ci dodatki i światło. Światłem możesz zdziałać cuda, a dodatki to już jak lubisz. Na ciemną ścianę najlepiej jakiś jasny obrazek i nie musi być zaraz z przeznaczeniem do biura. Przecież biuro to tylko nazwa - wybierz co lubisz. Mnie podobają się obrazy do biura, ale jak wpiszesz w google obrazy do biura to na pewno będziesz mogła się zasugerować.

3

Odp: Biuro w mieszkaniu

Ciemny pokój rzeczywiście nie sprzyja pracy. Musisz poprawić panującą w nim atmosferę, inaczej ciężko będzie Ci się w nim skupić. Najprościej będzie to zrobić przemalowując pokój. Celuj w jasne, stonowane odcienie – rozjaśnią i optycznie powiększą pomieszczenie.

4

Odp: Biuro w mieszkaniu

Dzięki. Z tą wymianą szafek i kanap to faktycznie - muszę pomyśleć ;-)

5

Odp: Biuro w mieszkaniu

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia biura, jest moim zdaniem najpotrzebniejszy sprzęt taki jak np komputer. Jeżeli jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego, to u nich znalazłam ciekawe informacje  - to pomoże Ci to w doborze komputera.

6

Odp: Biuro w mieszkaniu

[quote=rikela]Problem trochę niestandardowy. Zmieniam mieszkanie - jeden pokój będzie pełnił rolę biura. Problem w tym, że to pomieszczenie jest ustawione tak, że nie dochodzą do niego promienie słoneczne, cały dzień ciemno i ponuro. Na dokładkę stoi tam brązowa kanapa... i dębowe biurko. Ja to rozjaśnić możliwe najniższym kosztem?[/quote]

Może jaskrawy obraz? Są takie, specjalnie malowane, energetyzujące

7

Odp: Biuro w mieszkaniu

O, nieźle wink Przydadzą mi się te informacje smile Wielkie dzięki za porady smile

8

Odp: Biuro w mieszkaniu

Biuro w mieszkaniu, to wygoda i oszczędność czasu, też jestem na etapie aranżacji swojego pokoju pracy i szukam inspiracji, faktycznie z tym kolorem to dobry pomysł na początku myśl była też o brązach bo to tak się kojarzy z biurem do tego znalazłam piękny fotel skóra brąz, ale tego koloru już nie będę zmieniać jest idealny poza tym stawiam jeszcze na jakość i wygodę, a czy może ktoś ma też fajne już upatrzone meble chętnie zerknę też już mam coś na oku ale może znajdzie się coś lepszego

Ostatnio edytowany przez marzenka55 (2018-04-02 10:02:59)

9

Odp: Biuro w mieszkaniu

Dzięki powyższym wypowiedziom, podjęcie niektórych decyzji będzie dużo łatwiejsze. Oczywiście zdania są różne, ale to chyba raczej wskazane.

10

Odp: Biuro w mieszkaniu

Jest to kwestia, która dotyczy także mojej osoby. Niedawno kupiłam mieszkanie od dewelopera i jestem w trakcie urządzania. Planuję jedno z pomieszczeń zaadaptować na biuro, jednak zastanawiam się, czy sąsiadom nie będzie przeszkadzało to, że czasami przychodzą do mnie klienci.
Ogólnie mieszkanie bardzo ładne, wygodne i funkcjonalne, pod względem technicznym na pewno nie będzie problemu.

11

Odp: Biuro w mieszkaniu

Ja bym proponowala po prostu zainwestować w odpowiednie oświetlenie, żeby bylo jasne ale jednoczesnie ciepłe.

12

Odp: Biuro w mieszkaniu

Teraz to każdy w swoim mieszkaniu chce mieć wszystko bardzo ładnie poukładane.Sam mieszkanie mam rewelacyjne.

Ostatnio edytowany przez pawel3332 (2019-12-30 09:14:39)

13

Odp: Biuro w mieszkaniu

Przez pandemię w domach jest wszystko postawione na głowie. Mało kto ma tak naprawdę warunki, żeby ciągle pracować z domu. A to już trwa 1,5 roku dla niektórych!

14

Odp: Biuro w mieszkaniu

To trzeba mieć choć 1 mały pokoik na takie biuro, a gdzie na to miejsce w 1- czy 2-pokojowych mieszkaniach w bloku? To nie u nas takie rzeczy.

15

Odp: Biuro w mieszkaniu

Domowe biuro powinno być zorganizowane jak najbliżej źródła światła dziennego. Współcześnie większość pracy wykonujemy przy komputerze, jednak zwracajmy uwagę, aby podczas sporządzania notatek nie zasłaniać sobie dłonią dopływu światła. Jeśli jesteśmy praworęczni,biurko postarajmy się postawić do okna lewym bokiem.