1

Temat: szukam zestawu do decoupage'u...

Kochane, szukam ciekawego zestawu do decoupage'u dla przyjaciółki. Chciałabym, żeby nie trzeba było na początek do zestawu nic dokupować, a można było zrobić coś fajnego, co pozwoli jej się przekonać czy to zajęcie dla niej...
Możecie poratować? Nie znam się jakoś wybitnie na tym, na co warto zwrócić uwagę, jaki klej czy farby wybrać, więc liczę na Wasze plastyczne doświadczenia wink Aaa, budżet to około 100 zł.

2

Odp: szukam zestawu do decoupage'u...

Jest tego pełno w sklepach internetowych, tylko najpierw przemyśl, czy ona ma talent plastyczny i takie zainteresowania, żeby zestaw nie wylądował na aukcji, jako nieudany prezent...

3

Odp: szukam zestawu do decoupage'u...

Pełno tego chyba jest w empiku

4

Odp: szukam zestawu do decoupage'u...

Pełno to może i jest, ale szczerze, to nie każdy zestaw jest dobry na początek, bo właśnie okazuje się, że trzeba coś dokupić. A jeśli ktoś zaczyna i nie bardzo się zna na tym, to łatwo się zniechęci. Ja swój pierwszy zestaw to kupiłam sobie. 60 parę złotych kosztował, a w środku farby, klej, pędzle, serwetki, pudełko, kolczyki. Sporo tam rzeczy było. Mnie on się bardzo podobał, wszystkiego starczyło na długo dłużej niż to co było do ozdobienia w komplecie.

5

Odp: szukam zestawu do decoupage'u...

Moja siostra kupiła świetny zestaw na olx, ktoś sprzedawał nieudany prezent, a jej się przydał - no i był taniej niż w sklepie

6

Odp: szukam zestawu do decoupage'u...

Ja lubię takie motywy lawendowe

7

Odp: szukam zestawu do decoupage'u...

Są fajne chusteczki w e-sklepach, bardzo duży wybór.