26

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=JoannB]Moja pierwsza miłość? Nie wyznana nigdy, ale bardzo długo nikt inny nie miał z nim szans...[/quote]
Ale to romantycznie brzmi. Zastnawiam się czy to nie jest właśnie idealna pierwsza miłość. Bo często pierwsza miłość jest mylona ze zwykłymi zauroczeniami.

27

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie][quote=JoannB]Moja pierwsza miłość? Nie wyznana nigdy, ale bardzo długo nikt inny nie miał z nim szans...[/quote]
Ale to romantycznie brzmi. Zastnawiam się czy to nie jest właśnie idealna pierwsza miłość. Bo często pierwsza miłość jest mylona ze zwykłymi zauroczeniami.[/quote]

Tak, masz rację, to o nim - moim sąsiedzie...  Ale miałam szczęście, że wtedy nic z tego nie wyszło... Utył, wyłysiał... Ale wtedy było na co popatrzeć...

28

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=JoannB][quote=niechcemisie][quote=JoannB]Moja pierwsza miłość? Nie wyznana nigdy, ale bardzo długo nikt inny nie miał z nim szans...[/quote]
Ale to romantycznie brzmi. Zastnawiam się czy to nie jest właśnie idealna pierwsza miłość. Bo często pierwsza miłość jest mylona ze zwykłymi zauroczeniami.[/quote]

Tak, masz rację, to o nim - moim sąsiedzie...  Ale miałam szczęście, że wtedy nic z tego nie wyszło... Utył, wyłysiał... Ale wtedy było na co popatrzeć...[/quote]
O kurczę, to Ty o "tym" obiekcie pisałaś, ha ha ha...

29

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Tak, tak, człowiek był młody i głupi, nie ma co...

30

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

czasem zabawnie jest spotkać po latach tego naszego pierwszego ukochanego, który teraz odbiega od tamtego ideału ... wink

31

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Faktycznie. A jeszcze lepiej spotkać swojego byłego, który zaczął znacznie odbiegać od ideału. Ha ha ha!!! Powiedzcie że nie. No chyba że idzie się z kimś, komu chciałoby się pokazać - popatrz jaka partia na mnie leciała. ;-)

32

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Swoją drogą ciekawa jestem jak wygląda teraz ta moja pierwsza miłość - nie widziałam go od lat ;(

33

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja też. Nie ma konta na nk ze zdjęciami. jejku, chyba bym spłonęła rumieńcem jakbym go zobaczyła. Kontaktu z nim nie chcę żadnego, ot czysta ciekawość, taka sama jak w stosunku do znajomych, których miałam w tamtym okresie.

34

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

cały czas czekam...

35

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=Kolorowapani]cały czas czekam...[/quote]
Coś mi się to moja droga wydaje podejrzane... aż takie wybredne masz serduszko?

36

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie][quote=Kolorowapani]cały czas czekam...[/quote]
Coś mi się to moja droga wydaje podejrzane... aż takie wybredne masz serduszko?[/quote]
Może tego lata jakiś gorący chłopak zawróci Ci w głowie?...

37

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Jak Waszym zdaniem jest? Lepiej czekać na miłość dłuuuugo, no nie wiem - 5 lat powiedzmy w samotności, czy zaryzykować i naciąć się w ciągu tych pięciu lat ze dwa razy. A może wypełnić ten czas krótkimi tzw."przyjaźniami"?

38

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Cóż, ja do "przyjaźni" nie mam predyspozycji...:( Pozostaje samotność...

39

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ale wolałabyś znaleźć kogoś, byłoby fajnie, poważniejszy związek itd. a tu porażka, nie wyszło - czy wogóle nie mieć nikogo. No bo dla niektórych te chwile miłości warte są przeżycia, nawet jeśli wszystko ma się zakończyć rozstaniem.

40

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Tylko musi być ta miłość. Bo jak nie ma - to nawet się nie chce człowiek wysilać i tylko oczekuje, że ta druga strona będzie się starać - i w życiu, i w łóżku - skoro to jej zależy...

41

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

A czy któraś z Was żałuje tego, że kiedyś kochała albo była z jakimś pajacem?

42

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja trochę - straconego czasu...

43

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

[quote=niechcemisie]A czy któraś z Was żałuje tego, że kiedyś kochała albo była z jakimś pajacem?[/quote]

A po co płakać nad rozlanym mlekiem... Co nie zabija to wzmacnia i trzeba wyciągać wnioski... tongue

44

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Nie zaraz płakać, ale szkoda, że się tego czasu nie poświęciło na kogoś innego - po prostu...

45

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja bardzo żałowałam dwóch straconych lat. potem miałam koleżankę, która miała podobne problemy w związku i dzięki swojemu doświadczeniu mogłam jej pomóc. Wtedy przestałam żałować. Odkąd jestem z moim aktualnym chłopakiem znów mi wrócił częściowo żal, że oddałam się takiemu frajerowi, a tu czekał mnie taki mężczyzna. No ale cóż, skoro byłam głupia to musiałam się nauczyć.

46

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Czasem trzeba trochę przejść, żeby na swojego trafić...

47

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ale to dobrze. Skąd byśmy wiedziały, że to ten, gdybyśmy nie poznały innych? A rozstać się z nimi trzeba, żeby związać się ze swoją prawdziwą połówką.

48

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja po prostu wieję gdzie pieprz rośnie w momencie, gdy mi się choć jedna rzecz nie podoba... Nie ma co liczyć na to, że on się zmieni (no chyba że na gorsze...)

49

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Aż tajk szybko? Nie dajesz nigdy szansy na zmianę? No ale to chyba nie chodzi o jakieś błahostki, co nie?

50

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Nie, jak np. widzę, że mu oczy latają na boki, albo coś kręci, nie jest do końca szczery, ma jakieś absurdalne tajemnice... Albo za szybki w działaniu...