126

Odp: Miłość poznana przez internet

Albo czytałam o striptizerkach, po które przychodzą do pracy mężowie z dziećmi!!!!!!!!!!! kończy robotę, facet z dzieckiem czeka, rodzinka wraca do domu na kolację. (W sumie ja myślałam, że takie panie kończą pracę dość późno.)

127

Odp: Miłość poznana przez internet

Wierny mąż - utrzymanek czeka... Wygodnie mu z tym, nie musi pracować, to i nie ma pretensji...

128

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Dlatego prawo powinno nakazywać zgłaszanie tego, wtedy nie wylecieliby z pracy, a panowie policjanci powinni przejść się po galeriach, wyłapać pedofili, a ochroniarzom wystawić mandaty.[/quote]


W wielu centrach ochroniarze zostali przeszkoleni i zwracają uwagę na podjerzane przypadki. Poza tym policja też organizuje już akcje - chodza po centrach i sprawdzają czy uczniowie (uczennice) nie są w porannych godzinach na wagarach i co tam robia.

Uważam, że to dobrze, jednak z drugiej strony - dopóki te gówniary będą to robić to zawsze znajdą miejsce

129

Odp: Miłość poznana przez internet

Z tym masz rację, one i tak znajdą klientów, a jak nie to klienci ich. Ale dobrze, że coś ktoś przeciwdziała.

130

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=justyna]też poczytałam oba linki ... to nie jest normalne neutral[/quote]
wystarczy wpisać w google zwierzenia prostytutek, jest tego mnóstwo, można się naczytać...

131

Odp: Miłość poznana przez internet

prostytutek lub dziewczyn do towarzystwa, jak to się ładnie teraz nazywa

132

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=agf]prostytutek lub dziewczyn do towarzystwa, jak to się ładnie teraz nazywa[/quote]
i tak można oczywiście smile

133

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=eva45][quote=agf]prostytutek lub dziewczyn do towarzystwa, jak to się ładnie teraz nazywa[/quote]
i tak można oczywiście smile[/quote]
Na moim osiedla mieszkała jedna. Jej pierwsze dzieci przejęły złe nawyki, reszta jest, nazwijmy to normalna.

134

Odp: Miłość poznana przez internet

Choć dziewczyny do toarzystwa chyba jednak trochę różnią się od prostytutek... ale trochę - zadziwić może, że to są w ostatnich czasach dziewczyny wykształcone, studiujące, ładne, pewne własnej wartości

135

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=agf]Choć dziewczyny do toarzystwa chyba jednak trochę różnią się od prostytutek... ale trochę - zadziwić może, że to są w ostatnich czasach dziewczyny wykształcone, studiujące, ładne, pewne własnej wartości[/quote]
i za to biorą kasę, że są ładne, wykształcone itp

136

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=eva45][quote=agf]Choć dziewczyny do toarzystwa chyba jednak trochę różnią się od prostytutek... ale trochę - zadziwić może, że to są w ostatnich czasach dziewczyny wykształcone, studiujące, ładne, pewne własnej wartości[/quote]
i za to biorą kasę, że są ładne, wykształcone itp[/quote]
Też tak myślę. puto w głowie, a wykształcenie ma być chyba tylko haczykiem na to, żeby złowić lepszą partię.

137

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie][quote=eva45][quote=agf]Choć dziewczyny do toarzystwa chyba jednak trochę różnią się od prostytutek... ale trochę - zadziwić może, że to są w ostatnich czasach dziewczyny wykształcone, studiujące, ładne, pewne własnej wartości[/quote]
i za to biorą kasę, że są ładne, wykształcone itp[/quote]
Też tak myślę. puto w głowie, a wykształcenie ma być chyba tylko haczykiem na to, żeby złowić lepszą partię.[/quote]
No nie sądzę, żeby w tym zawodzie złapać jakąkolwiek partię:( Poza tym wykształcenie nie daje dużych pieniędzy w innej pracy, a tu nie muszą główkować, a kasa sama przychodzi...

138

Odp: Miłość poznana przez internet

No tk, ale czasem trafi się jakiś "lepszy" klient, który potrzebuję parę takich dziewczyn do towarzystwa na bankiety, dla znajomych itd. tak do zabawy. No to wiesz, dobrze by było, żeby coś potrafiła powiedzieć przy drinku.

139

Odp: Miłość poznana przez internet

Czasem bardziej wygadane są te bez wykształcenia - bo się nie zastanawiają nad tym co mówią tylko plotą co im ślina na język...

140

Odp: Miłość poznana przez internet

Ale poważniejsi panowie zachwycą się tym, że dziewczyna robi studia, może nawet za seks staną się mecenasami ich wykształcenia.

141

Odp: Miłość poznana przez internet

Poważniejsi panowie chyba jednak nie szukają tego typu doznań...?

142

Odp: Miłość poznana przez internet

Mam na myśli biznesmenów i tego typu poważnych ludzi interesu, którzy przy koniaku i ekskluzywnych dziewczynach robią podłoże pod interesy.

143

Odp: Miłość poznana przez internet

A, tych to w ogóle trudno poważnie traktować. Kobieta to dla nich towar jak każdy inny... Zamiast mózgu mają kasę fiskalną...

144

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=JoannB]A, tych to w ogóle trudno poważnie traktować. Kobieta to dla nich towar jak każdy inny... Zamiast mózgu mają kasę fiskalną...[/quote]
nie chciałabym być żoną/dziewczyną zbyt bogatego faceta. Wśród tkich wierność się pewnie niemal nie zdarza.

145

Odp: Miłość poznana przez internet

Mówię właśnie o takich dziewczynach dla biznesmenów itd - jak pisalam - są mądre, wykształcone, pewne tego co chcą osiągnąć w życiu  -  i nie do końca myślę, że mają pusto w głowie - sa po prostu pozbawione jakiejś moralności, czasy się zmieniają i niestety pewne wartości też....

146

Odp: Miłość poznana przez internet

A ja myślę, że mają pusto, że są nastawione tylko na pieniądze i wygląd, a to trochę za mało, żeby zapełnić.

147

Odp: Miłość poznana przez internet

Czasy mamy dewizowe, jak pisał mniej znany pisarz Tadeusz Nowakowski... Stąd to wszystko...

148

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]A ja myślę, że mają pusto, że są nastawione tylko na pieniądze i wygląd, a to trochę za mało, żeby zapełnić.[/quote]


No wiadomo, że o wygląd dbają, bo bez tego nie dałoby rady. Wiadomo, że o kasę też. tylko często jest to dla nich z założenia krótkoterminowe zajęcie w celu zdobycia środków na jakiś cel, taki przerywnikmw normalnym życiu. To już nie są prostytutki, jakie znamy - brudne, biedne, wymemłane, stojące na rogu czy w mokrym lesie. ja ich oczywiście nie popieram, jednak wskazuję na różnice, jakie zachodzą z biegiem lat także w tym temacie.

149

Odp: Miłość poznana przez internet

Są i takie wymemłane, przy trasach, głównie cudzoziemki, ale większość to jednak w burdelach lub prywatna inicjatywa, "domówka" jak się mówi na mieście...

150

Odp: Miłość poznana przez internet

te to już są chyba skazane na życiową porażkę...