76

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=agf]Nie no, nie przesadzajmy...  Jeśli mówimy o jakimś markecie to może, ale w wielkim centrum handlowym, przeważnie z obcym kapitałem, to takie rzeczy nie mają miejsca.[/quote]
Chodzi o prywatne centrum handlowe tutejszego biznesmena. No ale tak poza tym to nie pisałam całkiem poważnie. On raczej na czymś takiem nie zarabia, należy za to do tych, którzy na to wydają.

77

Odp: Miłość poznana przez internet

obrzydlistwo, bleeee hmm

78

Odp: Miłość poznana przez internet

galerianki to niestety nie mit

79

Odp: Miłość poznana przez internet

A nigdzie nie jest łatwiej zdobyć klienta niż przez internet. Tak, takiej "miłośći" na internecie jest pełno.

Co do galerianek, przeraziła mnie pewna wypowiedź. Kobieta pyta taką dziewczynę, czy nie fajniej byłoby pójść do łóżka z kimś, kogo się kocha. A ona na to:"Nie wiem. Może. Ale co ja bym wtedy z tego miała?" Szok. Pomyślcie o jej przyszłym związku, w którym seks z mężczyzną nie będzie dla niej obopólną przyjemnością, a tylko czymś, czym będzie mu dziękowała za coś albo o coś prosiła.

80

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie][quote=agf]Nie no, nie przesadzajmy...  Jeśli mówimy o jakimś markecie to może, ale w wielkim centrum handlowym, przeważnie z obcym kapitałem, to takie rzeczy nie mają miejsca.[/quote]
Chodzi o prywatne centrum handlowe tutejszego biznesmena. No ale tak poza tym to nie pisałam całkiem poważnie. On raczej na czymś takiem nie zarabia, należy za to do tych, którzy na to wydają.[/quote]
Jest popyt, jest podaż. Twarde prawo gospodarki rynkowej.

81

Odp: Miłość poznana przez internet

Osłabiają mnie ochroniarze, mówiąc:" Dopóki nie kradną to nie nasza sprawa." Czy oni zdają sobie sprawę z tego, że patrzą na przestępstwo i go nie zgłaszają? Że przykładają do tego rękę? Wyzamykać ich razem z pedofilami.

82

Odp: Miłość poznana przez internet

I wylecą z pracy, bo są za "porządni"? Przecież te dziewczyny doskonale wiedzą co robią. I będą to robić nadal - jak nie tu, to gdzie indziej. Nie uszczęśliwiajmy ich na siłę.

83

Odp: Miłość poznana przez internet

Dlatego prawo powinno nakazywać zgłaszanie tego, wtedy nie wylecieliby z pracy, a panowie policjanci powinni przejść się po galeriach, wyłapać pedofili, a ochroniarzom wystawić mandaty.

84

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=JoannB]I wylecą z pracy, bo są za "porządni"? Przecież te dziewczyny doskonale wiedzą co robią. I będą to robić nadal - jak nie tu, to gdzie indziej. Nie uszczęśliwiajmy ich na siłę.[/quote]
zgadzam się!
ochroniarz nic tu nie ma do gadania, to ich sprawa, jego sprawą jest kradzież czy picie alkoholu na terenie sklepu

85

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Dlatego prawo powinno nakazywać zgłaszanie tego, wtedy nie wylecieliby z pracy, a panowie policjanci powinni przejść się po galeriach, wyłapać pedofili, a ochroniarzom wystawić mandaty.[/quote]
jedynymi osobami, które powinny z tym coś zrobić sa rodzice tych dziewczyn!
nie mieszajmy do tego ochrony, ich zadanie jest inne
a ci mężczyźni których niesłusznie nazywasz pedofilami, są po prostu biednymi (duchowo) panami, którzy chcą mieć łatwy i tani sex (za spodnie, kawę czy kino)

86

Odp: Miłość poznana przez internet

Dla mnie każdy mężczyzna uprawiający seks z dziewczyną do 16-go roku życia to pedofil. Coś takiego jest przestępstwem i chyba jest jakiś obywatelski obowiązek albo choćby moralny, no ale tak, z tego co wiem (wiem też że nie lubisz uogólniania), większość ochroniarzy z moralnością niewiele ma wspólnego, a z poczuciem obowiązku to już nic zupełnie. Potrafią tylko cwaniakować.
Tak, wiem, że ci biedni bogaci panowie chcą mieć seks, ale te biedne dziewczynki kosztują czegoś, co naprawdę smakuje dopiero wtedy, kiedy się do tego dorośnie. Są zdeprawowane już do końca. Rośnie pokolenie chore wenerycznie nie znające miłości, wierności, nastawione tylko i wyłącznie konsumpcyjnie.

87

Odp: Miłość poznana przez internet

"Dla mnie każdy mężczyzna uprawiający seks z dziewczyną do 16-go roku życia to pedofil. "
zgadzam się, ale wg mnie te dziewczyny robią to bo po prostu tego chcą! i mam wrażenie, że sa całkowicie świadome, że uprawiają sex za pieniądze/przedmioty - co do dalszych skutków ich postępowania oczywiście można dyskutować i z pewnością byłyby zaskoczone...
ich życie jest przewartościowane, bo ktoś kiedyś nie wytłumaczył im co jest w życiu ważne, a bez czego da sie żyć

88

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie można się nie zgodzić z tym co napisałaś. Ale myślę, że jakąś presję trzeba jednak wywrzeć na nich, skoro już do tego doszło. Bo jak je inaczej z tej drogi zawrócić. Są już pewnie na takim etapie, że gdyby rodzice nagle się ocknęli i chcieli nawiązać z nimi lepsze relacje, to większość z nich po prostu by ich odrzuciła mówiąc i myśląc, że już za późno na takie zmiany.

89

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Dlatego prawo powinno nakazywać zgłaszanie tego, wtedy nie wylecieliby z pracy, a panowie policjanci powinni przejść się po galeriach, wyłapać pedofili, a ochroniarzom wystawić mandaty.[/quote]
A ilu spośród nich (tj. ochroniarzy i policjantów) to ukryci pedofile? Tego nie wiemy, czy nie karaliby innych w pracy za to, co sami robi ą po pracy...

90

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Dla mnie każdy mężczyzna uprawiający seks z dziewczyną do 16-go roku życia to pedofil. Coś takiego jest przestępstwem i chyba jest jakiś obywatelski obowiązek albo choćby moralny, no ale tak, z tego co wiem (wiem też że nie lubisz uogólniania), większość ochroniarzy z moralnością niewiele ma wspólnego, a z poczuciem obowiązku to już nic zupełnie. Potrafią tylko cwaniakować.
Tak, wiem, że ci biedni bogaci panowie chcą mieć seks, ale te biedne dziewczynki kosztują czegoś, co naprawdę smakuje dopiero wtedy, kiedy się do tego dorośnie. Są zdeprawowane już do końca. Rośnie pokolenie chore wenerycznie nie znające miłości, wierności, nastawione tylko i wyłącznie konsumpcyjnie.[/quote]
A według znowelizowanego prawa nieletnim (pod względem seksualnym) jest się tylko do 15 roku życia. Nie najlepiej to świadczy o parlamencie, że przegłosował obniżenie tego wieku!

91

Odp: Miłość poznana przez internet

Tak, tutejsi ochroniarze z dyskotek to znani sponsorzy, słyszałam o nich.

92

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie]Nie można się nie zgodzić z tym co napisałaś. Ale myślę, że jakąś presję trzeba jednak wywrzeć na nich, skoro już do tego doszło. Bo jak je inaczej z tej drogi zawrócić. Są już pewnie na takim etapie, że gdyby rodzice nagle się ocknęli i chcieli nawiązać z nimi lepsze relacje, to większość z nich po prostu by ich odrzuciła mówiąc i myśląc, że już za późno na takie zmiany.[/quote]
to może warto wprowadzić jakiś "projekt ochronny" i powpuszczać do galerii tajniaków psychologów pracujących z "trudną młodzieżą"???
... może w tą stronę ...

93

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=justyna][quote=niechcemisie]Nie można się nie zgodzić z tym co napisałaś. Ale myślę, że jakąś presję trzeba jednak wywrzeć na nich, skoro już do tego doszło. Bo jak je inaczej z tej drogi zawrócić. Są już pewnie na takim etapie, że gdyby rodzice nagle się ocknęli i chcieli nawiązać z nimi lepsze relacje, to większość z nich po prostu by ich odrzuciła mówiąc i myśląc, że już za późno na takie zmiany.[/quote]
to może warto wprowadzić jakiś "projekt ochronny" i powpuszczać do galerii tajniaków psychologów pracujących z "trudną młodzieżą"???
... może w tą stronę ...[/quote]
A co będzie jak i oni ulegną czarowi galerianek... ? I terapia będzie "klin klinem"?

94

Odp: Miłość poznana przez internet

To by było fajne rozwiązanie w sumie. Może choć trochę by pomogło.

95

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=JoannB]
A co będzie jak i oni ulegną czarowi galerianek... ? I terapia będzie "klin klinem"?[/quote]
to by znaczyło, że się nie nadają do swojej pracy i są kiepskimi specjalistami

96

Odp: Miłość poznana przez internet

Dla nich jako mężczyzn, będzie to drugorzędny problem. Grunt, ze będą mieli niezły sex.
Dla sexu facet jest w stanie narazić się na katastrofę zawodową, finansową, rodzinną i społeczną.

97

Odp: Miłość poznana przez internet

Ja wiem czy taki niezły będą mieli ten seks, ot podnieta, że małolata, ledwo rozwinięta. Fachu to ona na pewno "w ręku" nie ma a ni nigdzie indziej. Tym bardziej,że zdecydowana większość ponoć robi to z niechęcią, bez wczuwania - odwalic robotę i tyle.

98

Odp: Miłość poznana przez internet

Ważne, że on wie, co i jak robić... Wtedy wszystko jest ok. Gdyby mężczyzn zniechęcała ich apatyczność (choć może to rzeczywiście nimfomanki?), to nie miałyby klientów...

99

Odp: Miłość poznana przez internet

No na pewno ich to nie zniechęca, a i brak pojęcia o seksie i pieszczotach poczytują za słodką  niewinność.

100

Odp: Miłość poznana przez internet

Nie jest to brak pojęcia, tylko czyste lenistwo - -po co się wysilać, skoro to na jeden raz, a poza tym i tak zapłaci? Bo pojęcie to one mają, to pewne! Tylko nie dla sponsorów...