101

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=JoannB]Nie jest to brak pojęcia, tylko czyste lenistwo - -po co się wysilać, skoro to na jeden raz, a poza tym i tak zapłaci? Bo pojęcie to one mają, to pewne! Tylko nie dla sponsorów...[/quote]
liczy się tylko kasa...

102

Odp: Miłość poznana przez internet

niestety, jak już się nauczyły, że ktoś im za to płaci...

103

Odp: Miłość poznana przez internet

Stare protytutki powinny zastrajkować, że małolaty je wygryzają z interesu i powinny zrobić z nimi porządek.

104

Odp: Miłość poznana przez internet

Tak, powinna istnieć hierarchia: mistrz - czeladnik...:)

105

Odp: Miłość poznana przez internet

Za 20 lat zrobią burdele z kilkulatkami, których matki nie chciały i odsprzedały jak tak dalej będzie się działo. Tak jak było kiedyś, o na przykład te gejsze, ajk japońskie prostytutki itd. co były jako dzieci sprzedawane.

106

Odp: Miłość poznana przez internet

Ale to już sie dzieje, tylko my o tym nie wiemy za dużo. Na świecie kwitnie handel dziećmi - niewolnikami seksualnymi, głównie z Afryki i Ameryki Łacińskiej, ze slamsów, gdzie rodziny mają po kilkanaścioro dzieci i "dochód" ze sprzedaży jednego z nich zapewnia im byt...

107

Odp: Miłość poznana przez internet

No i niedługo będzie się na to patrzeć biernie tak jak na sprzedające się nastolatki.

108

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=JoannB]niestety, jak już się nauczyły, że ktoś im za to płaci...[/quote]
najstarszy zawód świata, kasa i spadaj...

109

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=eva45][quote=JoannB]niestety, jak już się nauczyły, że ktoś im za to płaci...[/quote]
najstarszy zawód świata, kasa i spadaj...[/quote]
Ciekawa jestem co dalej. Macie może jakieś namiary na strony, gdzie byłe prostytutki opowiadają jak wygląda ich życie? Czy wogóle kiedyś się z tego wychodzi?

110

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=niechcemisie][quote=eva45][quote=JoannB]niestety, jak już się nauczyły, że ktoś im za to płaci...[/quote]
najstarszy zawód świata, kasa i spadaj...[/quote]
Ciekawa jestem co dalej. Macie może jakieś namiary na strony, gdzie byłe prostytutki opowiadają jak wygląda ich życie? Czy wogóle kiedyś się z tego wychodzi?[/quote]
trzeba będzie poszukać, jak znajdę to podam link

111

Odp: Miłość poznana przez internet

Z tego zawodu trudno wyjść, zawsze będzie ryzyko, że rozpozna ją były klient i może zrujnować nowe życie...

112

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=eva45][quote=niechcemisie][quote=eva45]
najstarszy zawód świata, kasa i spadaj...[/quote]
Ciekawa jestem co dalej. Macie może jakieś namiary na strony, gdzie byłe prostytutki opowiadają jak wygląda ich życie? Czy wogóle kiedyś się z tego wychodzi?[/quote]
trzeba będzie poszukać, jak znajdę to podam link[/quote]
[url]http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,4515801.html[/url]

113

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=eva45][quote=eva45][quote=niechcemisie]
Ciekawa jestem co dalej. Macie może jakieś namiary na strony, gdzie byłe prostytutki opowiadają jak wygląda ich życie? Czy wogóle kiedyś się z tego wychodzi?[/quote]
trzeba będzie poszukać, jak znajdę to podam link[/quote]
[url]http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90439,4515801.html[/url][/quote]
[url]http://pamietnikprostytutki.blog.onet.pl/I-tak-to-wyglada,2,ID169069891,n[/url]

114

Odp: Miłość poznana przez internet

ja miałam kiedyś koleżankę która pracowała w agencji... sporo rzeczy mi opowiadała...
człowiek się znieczula, traktuje to jak pracę (i dobrze! jakby się tym przejmować, to człowiek mógłby zwariować)

115

Odp: Miłość poznana przez internet

To na pewno... Do wszystkiego się ponoć można przyzwyczaić...

116

Odp: Miłość poznana przez internet

ja bym chciała poczytać o kobietach, które były porwane, przetrzymywane i gwałcone czyli o handlu kobietami i prawdziwe ich historie

117

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=Kolorowapani]ja bym chciała poczytać o kobietach, które były porwane, przetrzymywane i gwałcone czyli o handlu kobietami i prawdziwe ich historie[/quote]
Znam jedną. Wariatka. I nie piszę tego obraźliwie. Gwałcona, bita, narkotyzowana, sikali na nią, pluli, jakoś tam udało jej się wrócić, już za bardzo tego nie pamiętam, ale w tej chwili, choć to było ładnych kilka lat temu, ona nadal jest non stop na lekach i kilka razy była hospitalizowana na oddziale psychiatrycznym.

118

Odp: Miłość poznana przez internet

Sprawdzałam te linki. Tego drugiego nie da się otworzyć.  sad  To co jest pod pierwszym zamurowało mnie. Całkowita patologia.

119

Odp: Miłość poznana przez internet

też poczytałam oba linki ... to nie jest normalne neutral

120

Odp: Miłość poznana przez internet

[quote=justyna]też poczytałam oba linki ... to nie jest normalne neutral[/quote]
Czasem chyba człowiek zrobi w desperacji coś, bo nie widzi innego rozwiązania, a potem jak przejrzy na oczy to nie ma już odwrotu.

121

Odp: Miłość poznana przez internet

No nie, chyba one wiedzą, że nie będą traktowane jak królewny, tylko jak przedmiot, na którym się można wyładować...

122

Odp: Miłość poznana przez internet

Ale może myślą, że tylko przetrwają ten najtrudniejszy okres, a potem znajdą normalną pracę i zaczną nowe życie. A potem wsiąkają.

123

Odp: Miłość poznana przez internet

O, witam:) Nie jestem sama tutaj... Miło...
Co do tematu - nie wiem, która ma tak grubą skórę, żeby bez uszczerbku na zdrowiu - fizycznym i psychicznym -- przez to przejść...

124

Odp: Miłość poznana przez internet

Na tym świecie i tak panuje taka znieczulica, że masakra. Czytałam, że niektóre z nich potrafią nawet udawać że robią loda, a facet się nie zorientuje - przysuwa usta, ale robi mokrą ręką. Albo gość myśli, że doszło do stosunku, a ona ściska go udami. Tak pisała jedna, która twierdzi, że czasami już ma dość.

125

Odp: Miłość poznana przez internet

I dobrze - niech kombinują, bo takiego upokorzenia nie są warte żadne pieniądze...