1

Temat: Paznokcie hybrydowe

Dziewczyny, zwracam się do was z pytaniem o manicure hybrydowy, który chciałabym zacząć wykonywać samodzielnie w domu smile Czy to trudne? Proszę o opinie smile

2

Odp: Paznokcie hybrydowe

Uważaj na lampę, bo słyszałam już o tym, że długotrwale używanie może doprowadzić do nowotworu. Potem dziewczyny się żalą na własną głupotę..

3

Odp: Paznokcie hybrydowe

Bez przesady, przecież hybrydy robi się raz na 3-4 tygodnie smile Zresztą ja nic nie słyszalam o rakotworczym działaniu lamp smile A co do pytania zadanego przez autorkę-hybrydowy zestaw mam i polecam. Wybrałam inny niż ty- taki za 160 zł bodajże ( różni się zawartością) i dobrze się sprawdza smile

Ostatnio edytowany przez malinamalwa (2017-01-14 12:53:20)

4

Odp: Paznokcie hybrydowe

Uwielbiam te lakiery i już kilka miesięcy regularnie ( i właściwie to nałogowo big_smile ) zamawiam pyłki. Lampe kupowałam w zestawie i służy mi już prawie pół roku.

5

Odp: Paznokcie hybrydowe

Pokochalam robienie paznokci i ciesze sie, ze nie musze latac co chwile do kosmetyczki i wydawać na nią zbednej kasy!! powodzenia z pazurkami i milych zakupow- pewnie sie w to wciagniesz na maksa smile

Ostatnio edytowany przez cinderella (2017-01-16 12:43:14)

6

Odp: Paznokcie hybrydowe

Dziękuję za pomoc dziewczyny. Nie mogę doczekać się, gdy przyjdzie paczka i gdy zacznę eksperymentować z hybrydami! Pozdrawiam was smile

7

Odp: Paznokcie hybrydowe

Z doświadczenia wiem, że warto porównać produkty kilku firm. Ja największym zaufaniem darzę . Przede wszystkim dlatego, że nigdy nie wywołały u mnie uczulenia. Do tego są bardzo trwałe - piękne paznokcie utrzymasz nawet kilka tygodniu. No i w Indigo Nails mają bardzo szeroką gamę kolorów - jeśli lubisz zaszaleć z kolorkami to to też ważna rzecz wink

8

Odp: Paznokcie hybrydowe

A czy słyszałyście może o  Kilka koleżanek mi go poleca, ale sama wolałabym jednak chyba coś tańszego.

9

Odp: Paznokcie hybrydowe

Żona wszelkie lakiery, pilniki i zestawy do paznokci, kupuje w sieci .

10

Odp: Paznokcie hybrydowe

Dziewczyny o wiele lepszym wyjściem jest wybranie się do profesjonalnej kosmetyczki. W mieście nie jest trudno znaleźć  owszem jest to troszkę droższe ale zdecydowanie szybciej będziemy mieli ładne dłonie i stopy. ja sobie robię paznokcie co miesiąc i jestem bardzo zadowolona smile

11

Odp: Paznokcie hybrydowe

Hybrydy są okropne, nie wyobrażam sobie nosić takich paznokci na co dzień, nie mówiąc o tym, że ta chemia z lakierów wnika w nasze ciało... Nawet z tych zwykłych - są badania, ze po 10 godz. jest już we krwi. Tak że zastanówcie się nad zdrowiem.

12

Odp: Paznokcie hybrydowe

Wyglądają pretensjonalnie, zwłaszcza jak ktoś ma krótkie i tłuste palce...

13

Odp: Paznokcie hybrydowe

Można zrobić krótsze paznokcie hybrydowe.....