1

Temat: Kwasy omega

Czy kwasy omega 3 są niezbędnew diecie?

2

Odp: Kwasy omega

Tak, ale niekoniecznie w suplementach, bo zawierają je np. ryby;)

3

Odp: Kwasy omega

To prawda niekoniecznie trzeba przyjmować suplementy by dostarczyć organzmowi kwasów omega 3 smile W rybach jest ich dość dużo, ale nie tylko w nich. Bo np w oleju rzepaowym też można znaleźć sporo kwasów omega 3 dlatego warto własnie jego używać w kuchni.

4

Odp: Kwasy omega

Konieczne smile zapewniają naszemu organizmowi zdrowie, siłę, intelekt i młodość.

5

Odp: Kwasy omega

Oczywiście, że tak. Kwasy omega-3 stanowią wyjątkowy budulec naszych komórek. Wpływają na kształtowanie się i pracę mózgu, i to już od początku życia płodowego. Okazuje się, że kobieta, która w czasie ciąży spożywa odpowiednią ilość kwasów omega-3, rodzi inteligentniejsze i większe dziecko.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2017-04-12 13:27:38)

6

Odp: Kwasy omega

Moim zdaniem są przereklamowane - sama jakoś nie zawracam na to uwagi, jem to co lubię i to co wiem, że mi służy...

7

Odp: Kwasy omega

Uważam, że są bardzo ważne i wielu lekarzy to podkreśla, za dzieciaka mnie męczono tranem, teraz na szczęście można takie kwasy kupić  roślinnej formie. To suplement zawierający 4 oleje roślinne i witaminy, bez konserwantów czy barwników.

8

Odp: Kwasy omega

Te kwasy są w zdrowej żywności i nie ma co się tym przejmować aż tak bardzo jeśli dbamy o zdrowe menu.

9

Odp: Kwasy omega

Ważne żeby jeść więcej omega3 niż omega6...