1

Temat: jak czuć się dobrze

Każdy ma swoje sposoby na to jak czuc się dobrze, ja czuje się świetnie w moim domu. Mam wspaniałą rodzine, ciepły dom i psa o którym marzyłem od dzieciństwa. Wystarczy żyć w zgodzie ze soba a będzie dobrze, tak myśle.  Co sądzicie?

2

Odp: jak czuć się dobrze

Tak, w odpowiednim towarzystwie człowiek promienieje i wszystko wyda je mu się takie proste... Tylko żeby go dziś znaleźć to jest gorszy problem...

3

Odp: jak czuć się dobrze

ja po prostu cieszę się z tego, co mam bo wiem że wielu ludzi chciałoby być na moim miejscu.

4

Odp: jak czuć się dobrze

Nie przesadzać z niczym, być sobą na ile tylko się da...

5

Odp: jak czuć się dobrze

Optymizm jest słowem zapomnianym, fajnie więc jest porozmawiać o pozytywnym i optymistycznym świecie:) Uważam że życie jest po to, żeby je wykorzystać je na przyjemności:)

6

Odp: jak czuć się dobrze

Dziś mnie naszło na refleksję, że nie czuję się dobrze z tym jak jest - ciągle szukam swojej  drogi i gdy już mi się wydaje, że zmierzam w dobra stronę to nagle bach... Nie tędy droga..  Tak wiele pomysłów, duże ambicje a mało czasu. Mam dopiero 26 lat a czuje jakby czas mi za szybko uciekał, boję się że nie znajdę tego czego szukam, bo czegoś wciąż mi brak.

7

Odp: jak czuć się dobrze

A ja widzę głównie  pozytywne strony życia.. mimo zimy i przedświątecznego pośpiechu potrafię znaleźć czas na relaks, spotkania z przyjaciółmi i ulubione  hobby;)

8

Odp: jak czuć się dobrze

Żeby czuć się dobrze to trzeba być zdrowym, mieć co robić i urozmaicać sobie czas tym co się lubi.

9

Odp: jak czuć się dobrze

No tak. Gorzej, jak się niczego nie lubi hmm

10

Odp: jak czuć się dobrze

No właśnie ja też mam z tym problem. Nie zawsze wszystko się dobrze układa i potrzebuję jakiegoś poradnika żeby sobie to wszystko ułatwić i wyjaśnić. Przykładem takiego poradnika może być strona [url]https://rodzinazdrowia.pl/jak-zakochac-sie-na-nowo-sposoby-na-nude-w-zwiazku[/url] Jest to tylko przykład który ostatnio znalazłam ale naprawdę jest tego mnóstwo i na mnóstwo tematów, chociaż pewnie nie każdy pomoże nam w taki sam sposób jak byśmy chcieli.

11

Odp: jak czuć się dobrze

Warto poczytać także trochę o wodzie [url]https://getfresh.pl/woda/fakty-mity-woda.[/url] Tu są bardzo przydatne informacje.

12

Odp: jak czuć się dobrze

Ja dużo czytam, szczególnie  książki Jojo Moyes. To mi daje poczucie szczęścia i spokoju. Polecam każdemu taki relaks.

13

Odp: jak czuć się dobrze

[quote=kroppelka1]Dziś mnie naszło na refleksję, że nie czuję się dobrze z tym jak jest - ciągle szukam swojej  drogi i gdy już mi się wydaje, że zmierzam w dobra stronę to nagle bach... Nie tędy droga..  Tak wiele pomysłów, duże ambicje a mało czasu. Mam dopiero 26 lat a czuje jakby czas mi za szybko uciekał, boję się że nie znajdę tego czego szukam, bo czegoś wciąż mi brak.[/quote]
Czas rzeczywiście bardzo szybko płynie. Jak bardzo ważne jest dla Ciebie to, czego Ci brak? Bo wszystkiego, czego chcemy, możemy nigdy nie mieć, ale jeśli jakiś brak nie pozwala nam cieszyć się życiem w pełni, to chyba coś poważniejszego jest. W życiu jest tyle możliwości, że wszystkich nie ogarniemy i czasem trzeba poskromić ambicje i zdecydować się na zawężenie pola działania, co z drugiej strony pozwala pójść w jednym kierunku dalej, głębiej.
Nie bój się, ze nie znajdziesz, szkoda Twojej energii na taki lęk, bo masz tyyyyle do zrobienia jeszcze smile

14

Odp: jak czuć się dobrze

Trzeba znaleźć w tej codziennej gonitwie czas dla siebie smile Książka i [url=https://www.cafesilesia.pl/kawa-lavazza/]kawa lavazza[/url]
zawsze poprawiają mi samopoczucie!

15

Odp: jak czuć się dobrze

Według mnie sposobem na dobre samopoczucie jest znalezienie swojej pasji- czegoś, co nas uszczęśliwia i pozwala zapomnieć o problemach. Dla mnie np. są to zajęcia malarstwa w [url=www.domin.pl]domin.pl [/url] Zawsze wychodzę z tych zajęć w dobrym humorze i nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Do tego postępy jakie robię sprawiają, że nabieram pewności siebie. Polecam!

16

Odp: jak czuć się dobrze

Ja dobrze się czuję jak nic nie muszę robić wink leżę i odpoczywam wink

17

Odp: jak czuć się dobrze

u mnie to zależy od nastroju, ale generalnie na co dzień czuję się dobrze.

18

Odp: jak czuć się dobrze

Zgadza się, jak się nie ma żadnych zainteresowań, życie staje się takie puste.

19

Odp: jak czuć się dobrze

Jeśli ktoś nie potrafi się zająć sobą samym, nie ma zainteresowań, wisi na innych, zawsze będzie nieszczęśliwy. Ja mieszkam daleko od bliskich w małej miejscowości, wszędzie mam daleko. Ale nie jestem tym faktem rozgoryczona. Moim oknem na świat jest internet. Kupuję w nim to, co jest mi potrzebne, ostatnio szukam laptopa i mam już swój typ [url]https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-yoga-300-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3459/[/url] który posłuży mi do pisania bloga parentingowego. To też będzie dla mnie takie okienko na pomysły i opinie innych.

20

Odp: jak czuć się dobrze

Hmm można nie mieć zainteresowań, ale jest wiele sposobów by się zrelaksować i wyciszyć. Sama znalazłam bardzo prostą metodę, a mianowicie słuchanie muzyki na  [url]http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Relaksacyjna+Dla+Dzieci[/url] . Razem z dzieckiem słuchamy bardzo spokojnej, stonowanej muzyki, która wieczorami pomaga mu się wyciszyć i zasnąć.

21

Odp: jak czuć się dobrze

mnie wystarczy kubek gorącej czekolady albo lampka ulubionego wina.

22

Odp: jak czuć się dobrze

na pewno trzeba dbać o to, co jemy, żeby czuć się dobrze też pod tym względem.. Niestety, śmieciowe jedzenie odbiera zdrowie...

23

Odp: jak czuć się dobrze

Ja mam czasem problemy trawienne i przyznaję, że jak to niedomaga, to choruje cały organizm...

24

Odp: jak czuć się dobrze

przede wszystkim nie można zapominać o sobie i o tym, żeby sprawiać sobie mniejsze czy większe przyjemności.

25

Odp: jak czuć się dobrze

Trzeba schudnąć i zmienić swoją dietę, aby czuć się dobrze. Każdy dodatkowy kilogram to zbędne toksyny, które wpływają na nasze samopoczucie.