1

Temat: Bukiet ślubny

Widzę, że nie ma tu jeszcze takiego wątku więc zacznę.
Wiosną biorę ślub i jestem zakręcona w tym temacie. Znalazłam ostatnio fajne bukiety ślubne i jeden z nich bardzo mi się spodobał.
Chodzi mi o ten bukiet z jarzębiną.
Chciałabym skorzystać z tego co daje natura wiosną, tak więc pytanie do was, co polecacie do takiego bukietu?

2

Odp: Bukiet ślubny

Raczej nie nowalijki wink Może niezapominajki..? Mnie się podobają...

3

Odp: Bukiet ślubny

Hmmm może te kwiaty które najbardziej lubisz? Albo zobacz tu, jest wiele firm potrzebnych w czasie organizacji wesela. Na pewno inspiracje w tym stylu też znajdziesz.

4

Odp: Bukiet ślubny

Ciekawy bukiet, ale ja jednak preferuje bardziej tradycyjne bukiety ślubne i upatrzyłam sobie jeden bukiet tutaj. Zdecydowałam się na zamówienie go w kwiaciarni internetowej, bo dzięki temu będe miała pewność, że otrzymam go nie tylko na czas, ale również, że otrzymam dokładnie taki bukiet jaki zamawiałam. Polecam wybór własnie kwiaciarni internetowej a w szczególności kwiaciarni Twoje Kwiaty, bo cechują się olbrzymią ofertą i niskimi cenami.

5

Odp: Bukiet ślubny

Tylko wg mnie taki bukiet z jarzębiną nie będzie pasował do każdej pory roku. Najbardziej chyba byłby odpowiedni na ślub jesienny albo późnym latem? Tak mi się przynajmniej jarzębina kojarzy smile Śliczne kompozycje kwiatowe widziałam na stronie tej kwiaciarni, może coś ci wpadnie w oko.

6

Odp: Bukiet ślubny

Mnie się marzą białe i niebieskie drobne kwiatki, bukiet skromny, ale elegancki.

7

Odp: Bukiet ślubny

Konwalie!