1

Temat: Andrzejki

Macie już jakieś plany na to święto? My zapewne pozostaniemy w domu i będziemy z dzieciakami lać wosk, bo to uwielbiają smile

2

Odp: Andrzejki

Ja będę pewnie w pracy do późna...

3

Odp: Andrzejki

Ojj współczucia sad Mnie się może uda wziąć kilka dni urlopu na jakiś romantyczny wyjazd (może [url=http://mishmashhostel.pl/blog/rooms-list/grzybowska-apartament/]tu[/url], albo w tego typu miejsce), ale to się dopiero okaże...

Ostatnio edytowany przez Kaja6 (2016-11-22 09:47:14)

4

Odp: Andrzejki

ja nigdy nie robię sobie takich planów, zazwyczaj wychodzi z tego pełen spontan.

5

Odp: Andrzejki

Pewnie, choć my chcemy go spędzić trochę inaczej, może po prostu - bardziej zwyczajnie smile idziemy z mężem po prostu na kolację, tylko we dwoje - moja siostra zaproponowała, że zrobi andrzejki dla dzieci u siebie, bo sama jest w zaawansowanej ciąży i nigdzie się nie wybierają. Więc dzięki temu my będziemy mieć trochę czasu dla siebie smile Jestem bardzo podekstytowana, bo dawno nigdzie nie wychodziliśmy tylko we dwoje smile Z tej okazji wybieram się też na zakupy.

6

Odp: Andrzejki

ja wole nic nie planować, żeby się nie nastawiać a potem nie rozczarować. Już kilka razy tak miałam dlatego dzisiaj wole spontaniczne imprezy.

7

Odp: Andrzejki

W tym roku spędzę Andrzejki w domu, bo pewnie nie otworzą lokali żeby gdzieś wyjść i się rozerwać...

8

Odp: Andrzejki

Zwykle tego wieczoru robię sobie seans z jakimś dobrym filmem:)

9

Odp: Andrzejki

A ja lubię klimatyczne imprezki np. z wróżką:)