1

Temat: Pole Dance - Not Lap Dance

Co sądzicie o Pole Dance - tak = taniec na rurze, jako dziedzina sportowa, bez heheszków, że to striptiz. Bo nie wink Jeśli masz zamiar pisać o klubach go go to nawet nie zaczynaj, opuść ten wątek wink

Tutaj zostawiam link "na początek":
[url=http://www.flynerd.pl/2016/01/kilka-rad-przed-pierwsza-lekcja-pole-dance.html]Jak zacząć trenować pole dance[/url]

Czy macie jakieś swoje lifehacki z nauką i kiedy spodziewać się pierwszych efektów smile

2

Odp: Pole Dance - Not Lap Dance

Najlepiej zapisać się na kurs, żeby poznać podstawy, a potem można ćwiczyć przy filmach z YT:)

3

Odp: Pole Dance - Not Lap Dance

Zawsze mi sie to podobało... obecnie jestem w takiej sobie formie, nie jakoś gruba, po prostu troszkę ulana. Muszę zrzucić tak z 5 kg no i moja kondycja kuleje, nie trenowałam od lat. Czy taki trening to dobry pomyśł na początek? Czy lepiej pochodzić na jakiś fitness przez kilka miesiecy i potem w lepszej formie zacząc pole dance? Jak sądzicie?

4

Odp: Pole Dance - Not Lap Dance

No właśnie niektórzy te dwa pojęcia mylą. Pole dance to nie jest taniec erotyczny.

5

Odp: Pole Dance - Not Lap Dance

Taki taniec świetnie rzeźbi figurę i nadaje ciału zwinności:) Podobnie się czułam jak kiedyś w wakacje pracowałam przy zbiorach owoców i tam też trzeba było się czasem powyginać przy drzewie, żeby je sięgnąć...

6

Odp: Pole Dance - Not Lap Dance

Nie trzeba konkretnie tego tańczyć, bo każdy taniec daje przyjemność i efekty wyszczuplające:)