1

Temat: Jakie torebki dla gościa na weselu?

Hej!!!

Za tydzień mam niespodziewane wesele mojego kolegi (zależy mu na czasie, stąd szybko ślub w listopadzie) i poszukuję jakiejś kopertówki (torebka), aby pasowała zarówno do tej zimowej pory jak i sukienki. Czy możecie zasugerować mi, gdzie powinnam ich szukać?

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.

Pandora

2

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

Fajne są na Balladine.com, duży wybór kolorów:)

3

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

ja bym postawiła na coś, co będziesz mogła wykorzystać także później, tak naprawdę niezbyt widać torebkę na weselu, najbardziej liczy się kreacja. torebkę możesz wziąć nawet dużą i tak będzie Ci potrzebna głównie na wejście, a później będzie zalegać na krześle

4

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

Ja nie potrafię znaleźć odpowiedniej torebki. Wittchen ma fajne, takie nadające się na wesele, Sylwestra itd., ale nie dam trzech stów, szukam trochę tańszej, takiej około 100 zł.

Chciałabym czarną torebkę na łańcuszku, ale regulowanym, a wszystkie te, które znalazłam, z dodatkowym paskiem do regulacji, są albo za duże, albo za mało eleganckie. No i jestem w kropce, bo wesele za dwa tygodnie, a ja od dwóch miesięcy nie mogę torebki znaleźć. Te z regulacją to zazwyczaj listonoszki, a kopertówkom tej regulacji brakuje. Zależy mi na tym pasku jeszcze z innego powodu - na 100% metal łańcuszka będzie mnie uczulał kontaktowo.
W moim odczuciu torebka na łańcuszku będzie wyglądała lżej niż na paseczku, a nie lubię nosić w rękach.

5

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

100 zł za torebkę na jeden-dwa razy...? Naprawdę, są możliwości, np. na olx kupisz świetną torebkę za małe pieniądze, nawet nową. A łańcuszek chyba można jakoś skrócić? Ja np. spinałam jego część małą agrafką lub srebrnym drucikiem przy pokrywie torebki i to, co spięte lądowało w środku torebki:)
np.
https://www.olx.pl/oferta/torebka-damska-czarna-kopertowka-srebrny-lancuszek-nowa-CID87-IDy72rx.html#7b66dab69d
a tu więcej:
https://www.olx.pl/moda/torebki/q-torebka-na-%C5%82a%C5%84cuszku/?search%5Bfilter_enum_state%5D%5B0%5D=new&search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc

6

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

Są bardzo fajne małe torebki bankietowe z satyny już za 30-40 zł... Więcej bym nie wydała, bo jeszcze trzeba kupić sukienkę, buty, coś z biżuterii, iść do fryzjera - a prawda jest taka, że ładnemu we wszystkim ładnie, a brzydki to choćby ubrał się za milin dolców to i tak będzie paskudny:)

7

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

Koniecznie torebka ze skóry, i jasna

8

Odp: Jakie torebki dla gościa na weselu?

A ja lubię takie z satyny