1

Temat: Rehabilitacja w Warszawie

Gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011)

jakie ceny obowiązują za wizytę? Czy cennik obejmuje jakieś dodatkowe opłaty? Czy są jakieś promocje, zniżki dla dzieci, jakaś usługa za darmo, może chociaż darmowe, bezpłatne konsultacje albo niektóre badania? Któryś przyjmuje całodobowo 24h, w sobotę i niedzielę też?
Jaki przykładowy polecany tani lekarz dziecięcy, telefon, adres? (np. dr n. med. Krzysztof Narosz, Maciej Piechota, mgr Artur Zemła, Paweł Wąż, Bartosz Pecarz, Daniel Karaszewski, Piotr Wójtowicz, Jacek Sobol, Gabinet Rehabilitacyjny mgr rehabilitacji J. Szprynger, Marek Krasuski, Beata Sikora, Piotr Kamiński, Bartosz Szpot, Łukasz Lotek).

Gdzie dobra rehabilitacja medyczna kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego, kolana, kardiologiczna, ambulacyjna, fizjoterapia, dzieci, dłoni, barku, neurologiczna?

Wasze opinie

2

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

W Warszawie mogę śmiało polecić rehabilitantów z Medikar Home Care. Posiadają duże doświadczenie i co jest ogromnym plusem oni dojeżdżają do pacjenta w dogodnych godzinach. Miałam mamę po urazie, musiałyśmy angażować 3 osoby aby pojechać na rehabilitację. Na dłuższą metę uciążliwe. A tak mama nawet sama w domu zostaje jak rehabilitant przyjeżdża, lekarz z tej placówki także u niej był. Działają od niedawna ale poziom usług reprezentują bardzo bardzo wysoki.

3

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

ja mogę polecić śmiało fizjoterapeutów z Fizjomax, możesz śmiało im zaufać. Ja chodziłam do [url=http://znajdzlekarza.pl/kinga-podsiadlo/fizjoterapeuta/warszawa]Kinga Podsiadło fizjoterapia[/url]

4

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Według mnie najlepsi są w Reha Pro, mają stronę internetową więc zobacz sobie to czego potrzebujesz [url]http://rehapro.com.pl/[/url] Koszt wizyty terapeutycznej, z której ja korzystam, to 100 zł Przyjmują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20,a w soboty do 14

5

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

W Warszawie jest też [url]https://www.terapiaimpuls.pl/[/url] i wiem, że naprawdę profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta. Zajmują się i dziećmi i dorosłymi. Mają solidną bazę i nowoczesne pomieszczenia. Najlepiej jednak zadzwonić i wypytać o wszystko.

6

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Mój mąż akurat jeździ na rehabilitację do CM Panorama do Radzymina, jego lekarz neurolog polecił to miejsce, ponieważ stosują tam elektroterapię, która jest najskuteczniejsza przy jego schorzeniach związanych z kręgosłupem. Jest bardzo zadowolony z tej rehabilitacji, czuje się już dużo lepiej i sprawniej już funkcjonuje, wkrótce będzie mógł wrócić do pracy smile

7

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ja chodziłam na magnetoterapię i masaż leczniczy do Natural Medical, warto bo to rzeczywiście bardzo skuteczne zabiegi, to te same które szybko przywracają sprawność sportowcom po kontuzjach

8

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ja mam również zaleconą rehabilitację, ale kolejka długa. Po wypadku samochodowym mam problemy z kolane - póki co oczekując na wolne miejsce wspomagam się używając http://www.diskdr.pl/oa5000.htm

9

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Dobrzy fizjoterapeuci od stawu skokowego przyjmują w poradni stopy na Migdałowej. Miałam tam rehabilitacje po artroskopii kolana. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom moje kolano szybko wróciło do formy.

10

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Według mnie taka rehabilitacja jest bardzo zdrowa

11

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Hmmm. Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać trochę w Internecie... Z całą pewnością coś się znajdzie.

12

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ja mam problemy ze zwyrodnieniem stawów. Aktualnie korzystam z rehabilitacji w Boramed. Wiadomo, że zwyrodnień się nie wyleczy, ale zabiegi naprawdę pomagają. Ja tak co pół roku korzystam mniej więcej i naprawdę pomagają.

13

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Odpowiedni rehabilitanci na pewno mogą pomóc w różnych schorzeniach. Chociażby Ci z Boramed. Mają doświadczenie. Leczą bardzo różne dolegliwości i poradzą sobie z każdym przypadkiem bólu. Byliście u takich specjalistów?

14

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Jeśli chodzi o terapię manualną to mogę polecić Multimed. Chodziłam do nich na masaż leczniczy. Nie spotkałam w Warszawie bardziej zaangażowanych rehabilitantów, świetnie się tam czułam i co najwazniejsze - masaże bardzo pomogły na moje bóle.