1

Temat: Rehabilitacja w Warszawie

Gdzie najlepszy? (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, centrum 2011
jakie ceny obowiązują za wizytę? Czy cennik obejmuje jakieś dodatkowe opłaty? Czy są jakieś promocje, zniżki dla dzieci, jakaś usługa za darmo, może chociaż darmowe, bezpłatne konsultacje albo niektóre badania? Któryś przyjmuje całodobowo 24h, w sobotę i niedzielę też?
Jaki przykładowy polecany tani lekarz dziecięcy, telefon, adres?

Gdzie dobra rehabilitacja medyczna kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego, kolana, kardiologiczna, ambulacyjna, fizjoterapia, dzieci, dłoni, barku, neurologiczna?

Czekam na Wasze opinie.

2

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

W Warszawie mogę śmiało polecić rehabilitantów. Posiadają duże doświadczenie i co jest ogromnym plusem oni dojeżdżają do pacjenta w dogodnych godzinach. Miałam mamę po urazie, musiałyśmy angażować 3 osoby aby pojechać na rehabilitację. Na dłuższą metę uciążliwe. A tak mama nawet sama w domu zostaje jak rehabilitant przyjeżdża, lekarz z tej placówki także u niej był. Działają od niedawna ale poziom usług reprezentują bardzo bardzo wysoki.

3

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

ja mogę polecić śmiało fizjoterapeutów, możesz śmiało im zaufać.

4

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Koszt wizyty terapeutycznej, z której ja korzystam, to 100 zł Przyjmują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20,a w soboty do 14

5

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Wiem, że naprawdę profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta. Zajmują się i dziećmi i dorosłymi. Mają solidną bazę i nowoczesne pomieszczenia. Najlepiej jednak zadzwonić i wypytać o wszystko.

6

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Mój mąż akurat jeździ na rehabilitację, jego lekarz neurolog polecił to miejsce, ponieważ stosują tam elektroterapię, która jest najskuteczniejsza przy jego schorzeniach związanych z kręgosłupem. Jest bardzo zadowolony z tej rehabilitacji, czuje się już dużo lepiej i sprawniej już funkcjonuje, wkrótce będzie mógł wrócić do pracy smile

7

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ja chodziłam na magnetoterapię i masaż leczniczy, warto bo to rzeczywiście bardzo skuteczne zabiegi, to te same które szybko przywracają sprawność sportowcom po kontuzjach

8

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ja mam również zaleconą rehabilitację, ale kolejka długa. Po wypadku samochodowym mam problemy z kolane - póki co oczekuję na wolne miejsce

9

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Dobrzy fizjoterapeuci od stawu skokowego przyjmują w poradni stopy na Migdałowej. Miałam tam rehabilitacje po artroskopii kolana. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom moje kolano szybko wróciło do formy.

10

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Według mnie taka rehabilitacja jest bardzo zdrowa

11

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Hmmm. Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać trochę w Internecie... Z całą pewnością coś się znajdzie.

12

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ja mam problemy ze zwyrodnieniem stawów. Aktualnie korzystam z rehabilitacji. Wiadomo, że zwyrodnień się nie wyleczy, ale zabiegi naprawdę pomagają. Ja tak co pół roku korzystam mniej więcej i naprawdę pomagają.

13

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Odpowiedni rehabilitanci na pewno mogą pomóc w różnych schorzeniach. Mają doświadczenie. Leczą bardzo różne dolegliwości i poradzą sobie z każdym przypadkiem bólu. Byliście u takich specjalistów?

14

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Jeśli chodzi o terapię manualną to mogę polecić  masaż leczniczy. Nie spotkałam  bardziej zaangażowanych rehabilitantów, świetnie się tam czułam i co najwazniejsze - masaże bardzo pomogły na moje bóle.

15

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Ostatnio szukałam dla mamy i jet problem z rehabilitacją, bo wszystkie terminy zajęte na NFZ...

16

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was miała okazję korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych w Centrum  na Mokotowie? Niestety mam coraz większe problemy z kręgosłupem, a o jakichkolwiek zabiegach w ramach nfz mogę póki co zapomnieć, dlatego bardzo poważnie rozważam prywatną ofertę, szczególnie, że ceny nie wydają mi się tutaj jakieś bardzo wygórowane. Za wszelkie opinie  z góry dziękuję smile.

17

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

W stolicy ceny zawsze są wysokie, trudno uwierzyć w jakieś promocje i to jeszcze teraz, gdy firmy chcą odbić sobie straty z lockdownu... Lepiej dojeżdżać pod Warszawę, tam też są dobrzy specjaliści a nie windują tak cen.

18

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

U mnie oprócz rehabilitacji po złamaniu nogi dużo dało przebywanie w komorze normobarycznej.Coraz więcej osób z tego korzysta. Po różnych urazach, kontuzjach to normobaria wspomaga i przyspiesza proces gojenia ran czy urazów, organizm szybciej się regeneruje. Dobrze jest sobie wykupić karnet, taniej wtedy wychodzi. Ja tak właśnie zrobiłam.

19

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Warto też chodzić na NFZ i uzupełniać prywatnie, wtedy część kosztów będzie refundowana...

20

Odp: Rehabilitacja w Warszawie

Wiele ćwiczeń można robić samemu, są filmy na YT