1

Temat: spa- byłyście

Byłyście może kiedyś w Spa- gdzie i jakie są wasze odczucia

2

Odp: spa- byłyście

ja się dopiero wybieram do Nałeczowa

3

Odp: spa- byłyście

gdzies już rozmawiałyśmy o tym smile
ja byłam w Kazimierzu Dolnym - odczucia przyjemne... cały dzień tylko ja jestem najważniejsza wink
miałam też w pakiecie strzyżenie, czesanie i makijaż, więc naprawdę luksus na całego i do tego hotel ... już chyba nie będzie mi dane mieszkać w takich luksusach wink

4

Odp: spa- byłyście

Każda kobieta o tym marzy. big_smile
Niestety nie dla takich szaraczków jak ja sad

5

Odp: spa- byłyście

[quote=bodeta]Każda kobieta o tym marzy. big_smile
Niestety nie dla takich szaraczków jak ja sad[/quote]

tylko dopiszę - i  jak ja... sad  sad

6

Odp: spa- byłyście

a gdzie Wasze marzenia? smile
kto wie, może kiedyś wygracie albo ktoś Wam kiedyś zafunduje albo dostaniecie polecenie wyjazdu służbowego - jak ja... smile
nie smucić mi się tu! smile

7

Odp: spa- byłyście

kiedy mnie wcale nie szkoda, jakoś nie tutaj  oscylują moje marzenia...
wolałabym np. wygraćwycieczkę, ooooooooooo to marzenie smile

8

Odp: spa- byłyście

Marzyć to sobie marzę, ale trochę nierealne te marzenia. smile

9

Odp: spa- byłyście

życie jest aż nadto realistyczne, marzenia już nie muszą smile

10

Odp: spa- byłyście

wiecie co, ja to powiem szczerze trochę bym się bała pojechać na wygraną wycieczkę... nie wiem, jakoś tak mam smile
oczywiście fajnie by było, ale... ten lęk że coś będzie nie tak, że się okaże że muszę płacić potem za wszystko...
nawet nie wiem skąd to się u mnie wzięło wink

11

Odp: spa- byłyście

Może dlatego, że to drogie jest...

12

Odp: spa- byłyście

ja nie byłam nigdy w SPA ale chciałabym i to bardzo, a na wygranym pobycie byłam kilka dni, było super , nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym ja i dzieci , najbardziej córki sie cieszyły ze stołu szwedzkiego na śniadanie

13

Odp: spa- byłyście

Fajna sprawa...

14

Odp: spa- byłyście

[quote=biedroneczka4]ja nie byłam nigdy w SPA ale chciałabym i to bardzo, a na wygranym pobycie byłam kilka dni, było super , nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym ja i dzieci , najbardziej córki sie cieszyły ze stołu szwedzkiego na śniadanie[/quote]
Mi to dwa razy do roku wysyłają z jakiegoś biura że wygrałam 2 noclegi 2-osobowe w wybranym hotelu 5 gwiazdkowym, przysyłaja ponoć czek za który trzeba zapłacić 40 zł nie wiem czy to tak naciągaja czy naprawde

15

Odp: spa- byłyście

[quote=biedroneczka4]ja nie byłam nigdy w SPA ale chciałabym i to bardzo, a na wygranym pobycie byłam kilka dni, było super , nocleg w hotelu 5 gwiazdkowym ja i dzieci , najbardziej córki sie cieszyły ze stołu szwedzkiego na śniadanie[/quote]
super, a gdzie byłyście? smile

16

Odp: spa- byłyście

w Lublinie w hotelu EUROPA  , było co oglądać i co zwiedzać fajne miasto!

17

Odp: spa- byłyście

spa - o takim luksusie tylko marzę - wyobrażam sobie te świece pachnące, masaże z olejkami, czekoladą, ciepełko, relaks , cisza, mmmmmm.....

18

Odp: spa- byłyście

No cóż może kiedyś się spelni....

19

Odp: spa- byłyście

muzyczka i niemyślenie o niczym..........do tego co  wyżej smile

20

Odp: spa- byłyście

mmm tak :-)
a Lublin bardzo lubimy, byłam kilka razy (raz nawet cały miesiąc - w pracy) wink

21

Odp: spa- byłyście

nie byłam nigdy w Lublinie ...

22

Odp: spa- byłyście

moja siostra studiuje w Lublinie, ale jakoś nie zachwyca mnie to miasto

23

Odp: spa- byłyście

a mnie urzeka Starówka, ale mam też miłe wspomnienia z pobytu i koleżankę dobrą tam, więc to też pewnie rzutuje na moją sympatię do tego miasta wink

24

Odp: spa- byłyście

[quote=hallina]Byłyście może kiedyś w Spa- gdzie i jakie są wasze odczucia[/quote]


ja mam SPA na miejscu, w własnej łazience tongue
a tak serio to z przyjemnością wybrałabym się na weekend do SPA, najlepiej z chłopakiem wink
ach, te masaże, kąpiele, maseczki... rozmarzyłam się big_smile

25

Odp: spa- byłyście

moi znajomi byli w spa po swoim ślubie, świeżo upieczony mąż niemal nie wziął tam z nią rozwodu lol tak się wynudził! a ona oczywiście w siódmym niebie smile