51

Odp: spa- byłyście

jak ktoś ma dużą łazienkę i wannę , a nie łazienkę wielkości prysznica i kibelka wink

52

Odp: spa- byłyście

W łazience też czasami czuję się jak w SPA-ale niestety nie ma mowy o profesjonalnych masażach.No i to tylko chwila-krótsza lub dłuższa-w spa nie trzeba martwic się,co przygotowac na obiad,jakie zrobic zakupy-po prostu można się na weekend,czy kilka dni całkowicie wyłączyc od codzienności- i to jest piękne,choc dośc kosztowne

53

Odp: spa- byłyście

jak jest w spa nie będę się wypowiadać, bo niestety tego szczęścia nie było mi dane spróbować, natomiast chyba potrafię sobie wyobrazic...

54

Odp: spa- byłyście

ja nie byłam ale moja koleżanka była i za 4 tys. była na weekend gdzie mogła sobie pozwolić  na masaż 30 minutowy, do tego ciało w błocie i przykrywali jej folia całe ciało no i na pedikiur u rąk i u nog starczyło - takze mnie chyba długo długo nie bedzie stać .... a czy jest zadowolona - rozczarowana - bo najwiecej czasu spędzała w basenie , bo był za free

55

Odp: spa- byłyście

spa to rozrywka raczej dla bogaczy.

56

Odp: spa- byłyście

popieram

57

Odp: spa- byłyście

Ale czasami można trafic na promocje,albo wygrane w konkursach.Jakieś 6 lat temu za hasło na nowe sanatorium wygrałam tygodniowy pobyt dla dwóch osób "Pod Tężniami"w Ciechocinku.Pojechałam z mężem i do dzisiaj wspominamy to bardzo miło.

58

Odp: spa- byłyście

jak dawniej łaźnie...

59

Odp: spa- byłyście

[quote=hallina]Ale czasami można trafic na promocje,albo wygrane w konkursach.Jakieś 6 lat temu za hasło na nowe sanatorium wygrałam tygodniowy pobyt dla dwóch osób "Pod Tężniami"w Ciechocinku.Pojechałam z mężem i do dzisiaj wspominamy to bardzo miło.[/quote]
zazdroszczę  bo jeszcze tam nie byłam!

60

Odp: spa- byłyście

ja też nie, a ciekawa ich jestem

61

Odp: spa- byłyście

Mnie się bardzo podobało- taki bardzo fajny mikroklimat

62

Odp: spa- byłyście

ja lubię kąpiele w algach albo gliniance

63

Odp: spa- byłyście

a ja marzę o czekoladzie wink

64

Odp: spa- byłyście

Nie miałam jeszcze nigdy zabiegu czekoladowego,ale pewno musi byc fantastyczny.Z alg byłam zadawolona-choc na pewno zapach nie jest tak przyjemny jak czekolady

65

Odp: spa- byłyście

[quote=justyna]oo znam tamte okolice smile mam niedaleko z. Sulejowskiego domek smile
170zł za noc z basenem i sauną? a zabiegi dodatkowo platne, tak?
a jak z posiłkami? może chociaż śniadanko w cenie?[/quote]

Tak, dokładnie tak: w cenie jest śniadanko naprawdę duży wybór sałatek, szwedzki stół, oczywiście w cenie też do bólu basen i sauna.

66

Odp: spa- byłyście

Polecam tez doskonałe kosmetyki ZIAJA SPA takie niebieskie opakowania - coś wspaniałego, najpierw się robi peeling a potem żel do kąpieli, balsamy, krem pod oczy i na twarz, Superrrr

67

Odp: spa- byłyście

zabieg czekoladowy podobnie - fajna sprawa, też chciałabym wypróbować

68

Odp: spa- byłyście

[quote=Kolorowapani]Polecam tez doskonałe kosmetyki ZIAJA SPA takie niebieskie opakowania - coś wspaniałego, najpierw się robi peeling a potem żel do kąpieli, balsamy, krem pod oczy i na twarz, Superrrr[/quote]

to są te z solą sopocką???

69

Odp: spa- byłyście

POLECAM PAPUGA PARK HOTEL BIELSKO BIALA
W STYLU MARAKESZU-relaks gwarantowany

70

Odp: spa- byłyście

Nigdy nie byłam w Spa, ale musi być tam cudownie.
Człowiek wychodzi na maxa odprężony.

71

Odp: spa- byłyście

Niestety nie byłam w prawdziwym spa czego bardzo żałuję .Jednsk wziąż o tym marzę i mam nadzieję ,że uda mi sie to marzenie kiedyś w końcu zrealizowac

72

Odp: spa- byłyście

moje marzenie!!!

73

Odp: spa- byłyście

to przecież nie jest takie nierealne. Domowe zabiegi mogą byc przyjemne( oczywiście pod warunkiem,że się ma naprawdę dużą i przyjemność łazienkę) ale nigdy nie zastąpią tych profesjonalnych. Z tego co słyszałam to bardzo fajne spa jest w jastrzębiej Górze- Primaveraspa. szczególnie lokalizacja jest ciekawa- bardzo blisko morza

74

Odp: spa- byłyście

Nie byłam w SPA, ale chcę tam iść, bo na pewno nie pożałuję.

75

Odp: spa- byłyście

[quote=notesik]to przecież nie jest takie nierealne. Domowe zabiegi mogą byc przyjemne( oczywiście pod warunkiem,że się ma naprawdę dużą i przyjemność łazienkę) ale nigdy nie zastąpią tych profesjonalnych. Z tego co słyszałam to bardzo fajne spa jest w jastrzębiej Górze- Primaveraspa. szczególnie lokalizacja jest ciekawa- bardzo blisko morza[/quote]
Trudno mi sobie wyobrazić, żeby w miejscu stworzonym dla relaksu było "niefajnie"...