1

Temat: Odszkodowanie

Witam,
tydzień temu jechałam z moją półroczną mają, niestety miałyśmy wypadek, który nie był z mojej winy. Na szczęście nam nic się nie stało, za to samochód jest do kasacji. Boję się, że odszkodowanie z oc sprawcy nie będzie wystarczająco duże i nie starczy mi ażeby wyremontować samochód lub kupić nowy podobnej klasy. Czy macie dla mnie jakąś rade, może trzeba zwrócić się do jakiejś firmy, która zajmuje się zdobywaniem wyższych odszkodowanie z oc sprawcy .

Ostatnio edytowany przez bianka346 (2016-09-17 10:21:06)

2

Odp: Odszkodowanie

Możesz spróbować, ale jeśli OC nie wystarczy, to możesz w sądzie dochodzić roszczeń od sprawcy wypadku, również za uszczerbek na zdrowiu dziecka, choćby za stres, jaki przeżyło.

3

Odp: Odszkodowanie

Możesz poczytać tu: http://aeger.pl/wysokosc-zadoscuczynien … k-zdrowiu/ i spróbować u nich. Słyszałam, że są nieźli w takich sprawach

4

Odp: Odszkodowanie

A znasz terminy dla ubezpieczycieli?

5

Odp: Odszkodowanie

Jest mnóstwo powodów do tego, aby uzyskać odszkodowanie. Wystarczy trafić na kancelarię, która specjalizuj się w takich zadaniach, jak http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odsz … nikacyjne/ i mamy pewność, że nasze sprawy przyjmą właściwy obrót.

6

Odp: Odszkodowanie

Jeśli miałaś poważny wypadek samochodowy to według mnie warto zaufać specjaliście w tej dziedzinie, czyli jakiemuś Radcy Prawnego od wypadków komunikacyjnych http://wieksze-odszkodowanie.pl/biuro-prasowe/ ! Poleciłem Ci kancelarię Radcy Prawnego Artur Klimkiewicz który rewelacyjnie zajmuje się sprawami odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, wygrał wiele spraw w sądzie i odzyskał mnóstwo pieniędzy z tytułu ubezpieczeń. Polecam każdemu kto szuka profesjonalisty w tej dziedzinie. Dodatkowym atutem są także darmowe porady prawne, wystarczy telefon 518 445 012 / 503 138 356 a wszystko stanie się dużo łatwiejsze !

7

Odp: Odszkodowanie

A czytaliście już opinie o EuCO? Moim zdaniem warto się z nimi zapoznać. Klienci ich chwalą.