1

Temat: Odszkodowanie

Witam,
tydzień temu jechałam z moją półroczną mają, niestety miałyśmy wypadek, który nie był z mojej winy. Na szczęście nam nic się nie stało, za to samochód jest do kasacji. Boję się, że odszkodowanie z oc sprawcy nie będzie wystarczająco duże i nie starczy mi ażeby wyremontować samochód lub kupić nowy podobnej klasy. Czy macie dla mnie jakąś rade, może trzeba zwrócić się do jakiejś firmy, która zajmuje się zdobywaniem wyższych odszkodowan z oc sprawcy.

Ostatnio edytowany przez bianka346 (2016-09-17 10:21:06)

2

Odp: Odszkodowanie

Możesz spróbować, ale jeśli OC nie wystarczy, to możesz w sądzie dochodzić roszczeń od sprawcy wypadku, również za uszczerbek na zdrowiu dziecka, choćby za stres, jaki przeżyło.

3

Odp: Odszkodowanie

Jeśli miałaś poważny wypadek samochodowy to według mnie warto zaufać specjaliście w tej dziedzinie, czyli jakiemuś Radcy Prawnego od wypadków komunikacyjnych, który rewelacyjnie zajmuje się sprawami odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, wygrał wiele spraw w sądzie i odzyskał mnóstwo pieniędzy z tytułu ubezpieczeń. Polecam każdemu kto szuka profesjonalisty w tej dziedzinie.

4

Odp: Odszkodowanie

Samo załatwianie dokumentów jest uciążliwe, a później oczywiście trzeba czekać na akceptację ich i wypłatę pieniędzy.

5

Odp: Odszkodowanie

Odszkodowania zwykle są zaniżane...

6

Odp: Odszkodowanie

Przy wypadkach komunikacyjnych radzę wam od razu zadbać o odpowiednie formalności tak, żeby uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Oprócz zwykłego ubezpieczyciela bardzo fajną ofertę przedstawia firma wysokie odszkodowania, szczególnie jeśli chodzi o odszkodowania z oc sprawcy, sprawdźcie sami . Korzystając z tego możecie uzyskać dodatkowe dopłaty finansowe.

7

Odp: Odszkodowanie

Znajomy miał podobna sytuację i skorzystał z kancelarii, która się właśnie trudniła w sprawach wypadkowych. Oni wszystko za niego załatwili, był bardzo zadowolony.

8

Odp: Odszkodowanie

Co do powyższego, to takich kancelarii specjalizujących się w odszkodowaniach jest mnóstwo - są dość skuteczne, także warto się do takiej zgłosić w razie problemów z odszkodowaniem, wszystkim się zajmą. W Opolu zajmują się tym od dłuższego czasu. Wcześniej dobrze jednak sprawdzić daną firmę, przeczytać umowę, upewnić się co do kosztów itp.

9

Odp: Odszkodowanie

Z tego co wiem biorą wysoką prowizję, więc jeśli sąd przyzna np. 10 tys., to oni pewnie z tego zabiorą ze 4 tys. Więc to już nie będzie taka wysoka kwota na koniec... A za to trzeba wracać do traumy, na nowo przeżywać to i jeszcze poświęcać czas na wizyty w sądach.

10

Odp: Odszkodowanie

Jasne, na pewno działają charytatywnie:) Ale ja o takiej nie słyszałam...

11

Odp: Odszkodowanie

Ale lepiej jest dostać coś niż nic ...