76

Odp: Co kupić na prezent dla mężczyzny - Wasze pomysły

zależy od faceta, mój lubi majsterkować i dostał ode mnie niedawno narzędzie wielofunkcyjne ryobi, super do drobnych prac, przycinania, szlifowania, planują teraz na jesieni zrobić sporo ozdób z młodym i na pewno taki sprżecik im to ułatwi, facet ma już dużo z ryobi urzadzeń w tym systemie one+ i nie musi dodatkowych akumulatorów dokupować bo wymienia między sprzetami

77

ja swojemu facetowi kupiłam ot w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce.  Prezent był trafiony i to się dla mnie liczyło

78

Koniecznie jakiś kosmetyk, żeby trochę zadbał o siebie;)

79

Ja kupiłam chłopakowi plecak ze sklepu easy-surfshop.pl. Często podróżuje, a teraz jest problem z bagażem podręcznym bo za walizki trzeba dopłacać. Kiedy lata z plecakiem może spokojnie wnieść go na pokłąd

80

Jakiś fajny gadżet, może np. śmieszny brelok czy otwieracz do butelek jeśli lubi piwo:)

81

ja mojemu ostatnio kupiłam rejestrator jazdy, mieliśmy wypadek że gościu w nas wjechał i w sumie jego wina a mój mandat dostał. świadków zero, a jakby rejestrator był zawsze to dowód. Dlatego kupiłam mu. Polecono mi Xblitza ten model x5 bo od razu wifi ma, mozna przesłać bezpośrednio na telefon czy komputer . Zadowolony bardzo

82

W podobnym klimacie... może alkomat? Myślę, ze każdemu kierowcy się przyda. Za dobry sprzęt trzeba zapłacić tak minimum 300 zł, ale moim zdaniem warto, bo to już będzie sprzęt na lata, np alkohit ma 6 lat gwarancji na swoje sprzęty, także można przypuszczać, że tyle wytrzyma wink

83

A może ebook? A jeśli nie macie konkretnego tytułu, to na Virtualo można po prostu zamówić voucher.
To też dobry motyw. A sami również coraz częściej odpuszczamy książkę, a kupujemy ebooki.
Dużo latam, a wiadomo, jakie są teraz wymagania co do bagażu. Ebooka mam na smartfonie...
Nie zajmuje miejsca, jest wygodniej.

84

Myślę, że najlepiej dobierać prezenty pod kontem zainteresowań i pasji.  U mnie najlepiej sprawdzają się gry komputerowe i wszelkie gadżety z gier, koszulki, plakaty, portfel z logo, figurki, bluzy, czapki... jest tego masa w sklepach z gadżetami z gier big_smile

85

Mojemu mężowi na urodziny zrobiłam niespodziankę i zaprosiłam Dawida Krzyżowskiego, który jest mistrzem polski RedBull freestyle football. Zrobił on niesamowity pokaz sztuczek piłkarskich, wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem a w szczególności mój mąż. Był bardzo wdzięczny za taki prezent http://kojakfree.com . Warto skorzystać z oferty smile

86

A może kurs języka angielskiego?
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/
To świetnie opracowany kurs angielskiego i myślę, że każdy kto by chciał się nauczyć byłby z takiego prezentu zadowolony.
Koniecznie sobie zerknijcie.

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2018-12-15 14:27:03)