1

Temat: Mieszkanie na kredyt

Jaki kredyt warto wziąć na mieszkanie bo potrzebuję kredytu na mieszkanie. Bo mnie bardzo podoba się ich oferta jednak chciałabym znać opinię klientów na temat tego kredytu.

2

Odp: Mieszkanie na kredyt

Najpierw zastanów się, na jaki okres chcesz ten kredyt i jakie raty dasz radę spłacać, a potem popytaj w paru bankach i wybierz najkorzystniejszą opcję. Ta to raczej droga opcja...

3

Odp: Mieszkanie na kredyt

To znaczy gdzie chcesz wziąć kredyt hipoteczny ? Bo nie widzę wzmianki. Szczerze mówiąc ja się bardzo na tym nie znam, ale wiem że siostra brała tutaj [url]https://www.eurobank.pl/produkty,kredyty-hipoteczne,kredyt-hipoteczny,18,8.html[/url] . Gdzie indziej jej odmawiali

4

Odp: Mieszkanie na kredyt

Najlepiej przejdź po kilku bankach i zapytaj o ofertę. My tak zrobiliśmy i trafiliśmy na niezłą ofertę. Teraz szukamy mieszkania na [url]https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/poznan[/url] i czekamy na decyzję banku. Na forum raczej nikt nie przedstawi Ci gotowej oferty bankowej.

5

Odp: Mieszkanie na kredyt

Biorąc kredyt pamiętaj o jego ubezpieczeniu i nie daj sobie wcisnąć ubezpieczenia oferowanego przez bank. Bardzo często banki nie dają nam wyboru i proponują bardzo drogie ubezpieczenia, które nie gwarantują niczego. Poczytaj sobie o tym tutaj: [url]http://polisapodkredyt.pl/[/url]. Możesz tam też wykupić dużo tańsze ubezpieczenie kredytu na dużo lepszych warunkach niż te, które proponuje bank. Ponadto w razie problemów w przyszłości, takie ubezpieczenie zagwarantuje Ci spłatę części lub nawet całości zadłużenia.

6

Odp: Mieszkanie na kredyt

Zanim weźmie się kredyt trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i zorientować się we własnych możliwościach.

7

Odp: Mieszkanie na kredyt

Kredyty są coraz droższe, i tak naprawdę spłacając je pracujemy na dwa mieszkania, a nie na jedno..

8

Odp: Mieszkanie na kredyt

Ja zdecydowałam się na wynajem mieszkania zamiast kupna. Znalazłam cudowne mieszkanie dzięki przyjaciółce, która poleciłą mi [url]http://www.wynajem-wroclaw.pl[/url] i nie narzekam smile
Dużo zależy od tego, jak duże mieszkanie chcesz kupić i ile kosztuje. Często taki kredyt oznacza zadłużenie się na kilkadziesiąt lat...

9

Odp: Mieszkanie na kredyt

Teraz większość osób bierze mieszkanie na kredyt. Mój brat szuka deweloperów we Wrocławiu. Sama zainteresowałam się tym tematem i czytam o mieszkaniach we Wrocławiu na  [url]http://frappe.pl/deweloperzy-mieszkaniowi-we-wroclawiu-top-10/[/url] . Niektórzy z nich mają bardzo dobre oferty.

10

Odp: Mieszkanie na kredyt

Teraz sporo osób bierze kredyt na mieszkanie czy dom bo bez tego nie mają szansy na coś swojego.
Jeśli ty myślisz o kredycie to polecam zajrzeć do ich [url]https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna[/url] oferty. Według mnie jest ona dość fajna i będzie Ci odpowiadać. Najlepiej jednak troszkę poczytać by wybrać to co najbardziej Ci odpowiada smile

11

Odp: Mieszkanie na kredyt

Ok, ale jeżeli nie weźmiecie kredytu, to chcecie cały czas wynajmować? Jeżeli macie głowę na karku i dwie osoby pracują, to zawsze Was będzie stać na kredyt. Bardzo często wychodzi tak, że taniej jest wziąć kredyt niż komuś go spłacać, bo wynajmy nie są takie tanie. Moja koleżanka z pracy właśnie szuka mieszkania w Gdańsku i poleca bardzo mocno tę stronę [url]http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/gdansk/oliwa/117/1/[/url] gdzie właśnie znalazła swoje miejsce w Gdańskiej Oliwie smile Ta strona jest bardzo przydatna w szukaniu mieszkania, ponieważ zawiera zdecydowaną większość inwestycji mieszkaniowych w danych miastach.

12

Odp: Mieszkanie na kredyt

Ja jak bym miała brać kredyt to raczej na dom a nie mieszkanie, ponieważ są one według mnie lepszym rozwiązaniem. Bardzo modne budownictwo jest teraz pasywne  , które sprawdza się idealnie potem w rozmieszczeniu, tanich rachunkach itp.

13

Odp: Mieszkanie na kredyt

wiesz co no akurat moj brat brał kredyt https://kredyt123.pl/ na dom i jest zadowlony. Ale jeśli chcesz kupić mieszkanie to ten kredyt też bedzie dobry;) Wiesz sa jasne zasady spłacania i jestem przekonana, że nic Cie nie zaskoczy;) Fajnie, że chcesz kupić już "swoje" niż wynajmować:)

14

Odp: Mieszkanie na kredyt

popytaj się w bankach jakie są teraz warunki kredytowania

15

Odp: Mieszkanie na kredyt

Idź do doradcy kredytowego. On znajdzie Ci najlepszą ofertę.

16

Odp: Mieszkanie na kredyt

Nie mogłabym mieszkać w bloku. Bardzo brakowałoby mi ogrodu.

17

Odp: Mieszkanie na kredyt

Trzeba też przeglądać aktualne oferty kredytów, żeby nie nadziać się na jakąś minę wink Np. na http://www.lowcakredytow.pl/kredyty-hipoteczne/ - ranking kredytów hipotecznych.

Ostatnio edytowany przez travgold (2018-05-21 15:06:18)

18

Odp: Mieszkanie na kredyt

Witam. Mam do Was wątpliwość.Czy sądzicie, iż korzystanie z ofert pożyczkowych to poprawne rozwiązanie, żeby naprawić trochę swój domowy budżet? Ja w tym momencie mam trochę niespodziewanych kosztów i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu możliwości. Moją atencję przykuło na przykład [url=https://pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/wonga/]ratalne pozyczki w Wonga[/url]... Czy według Was jest to wyjście godne atencji?

Ostatnio edytowany przez Tworas (2018-07-09 13:19:46)

19

Odp: Mieszkanie na kredyt

Pożyczka, żeby naprawić budżet? A co potem? Jak trzeba będzie spłacić pożyczkę to zrobi ci się jeszcze większa dziura w tym budżecie, więc nie widzę tu raczej sensu.
_______________
Belfor.com.pl - osuszanie

20

Odp: Mieszkanie na kredyt

Ja uważam, że warto wziąć kredyt hipoteczny. I sama się z mężem pochylam nad tą decyzją. Rozłożymy go sobie na dość długi okres (300 tys na 20 lat), ale teraz skończyliśmy studia, także szukamy dodatkowej pracy, by móc nadpłacić szybciej ten kredyt i uporać się (mam nadzieję) w 10 lat.
Rozważamy kredyt w Milenium https://bit.ly/2MODeYA

21

Odp: Mieszkanie na kredyt

A my wzięlismy niewielki kredyt, bo mielismy sporo własnych oszczędności i postanowiliśmy zakupić apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Jest teraz bardzo duże zapotrzebowanie na noclegi w sezonie letnim, więc zamierzamy go wynajmować i miec pieniądze na ratę kredytu.