1

Temat: mleczko do demakijażu

wiem, że na tym forum jest wiele specjalistek, dlatego pytam was smile mam wrażliwą skórę, więc nie mogę sobie pozwolić na każdy kosmetyk. może podpowiecie, jakiego mleczka używać, żeby skóra była dobrze oczyszczona i żeby nie podrażniało cery?

2

Odp: mleczko do demakijażu

Polecam Ci kosmetyki z Tołpy do takiej cery.

3

Odp: mleczko do demakijażu

Znam to, mniej też mleczko do demakijażu podrażniało cerę. W aptece farmaceutka poleciła to mleczko  i aktualnie go używam, nic się nie dzieje. Więc chyba się sprawdza tongue

4

Odp: mleczko do demakijażu

-.- zdecydowanie nie Tołpa - jak zaczynali to chwalili się jacy to nie są bio- eko- błotka etc. Szukałam dowodów na działanie ich eko składników nic z tego. Zwykłe naciąganie bo teraz taka moda. Nie są to jakieś super złe kosmetyki, ale po prostu nie działają

Też mam wrażliwą cerę, do tego naczyniową - odpadają mi wszelkie żele z drobinkami czy przeciwbakteryjne bo strasznie mnie wysuszały. Ze swoich testów mogę ci polecić ziaji płyn z rumiankiem do mycia twarzy(nie wiem czy go jeszcze robią). A od już ponad roku używam emulsję do twarzy cetaphil i póki co jest zdecydowanie najlepszy. A w ogóle poleciła mi go kosmetyczka jak byłam u niej ogarnąć swoje naczynka. Rano przemywam nim twarz, a wieczorem po lekkim zmyciu makijażu (używam do tego koreańskiego etude house make-up removal) dodatkowo cetaphilem myję i robię delikatny masaż okrężnymi ruchami po całej twarzy. Nie jakiś super długi, mniej więcej 3min - tak jak sobie pomasuję całą twarz to koniec wink

5

Odp: mleczko do demakijażu

Mam obecnie Rilastil, najlepsze z dotychczas stosowanych

6

Odp: mleczko do demakijażu

Wypróbuj Oil Cleansing Method. Tworzysz lub kupujesz olejek (mieszanka oleju rycynowego + inny olej), którym dokładnie masujesz całą twarz pozbywając się zanieczyszczeń. Poczytaj sobie o tym w internecie, nawet u osób z tłustą cerą działa cuda. U wrażliwców też, jeśli się dobierze odpowiednie oleje smile

7

Odp: mleczko do demakijażu

Może mleczko do twarzy derma calm z ericson laboratoire? Idealny do cery wrażliwej, uspokaja i łagodzi skórę.

8

Odp: mleczko do demakijażu

A może mleczko micelarne Perfecty?

9

Odp: mleczko do demakijażu

najlepsze polecam z perfecty albo z ziaji.
polecam stronkę
_______________________________________

10

Odp: mleczko do demakijażu

Ja polecam ci profesjonalne mleczko do demakijażu ericson laboratoire. Marka ma wiele linii skierowanych do odpowiednich potrzeb skóry, także na pewno znajdziesz coś dla siebie smile

11

Odp: mleczko do demakijażu

A czy któraś z Was próbowała zmywać makijaż olejkiem kokosowym? wink

12

Odp: mleczko do demakijażu

Mleczko jest bardzo przydatne, w szczególności te do zmywania tuszu wink

13

Odp: mleczko do demakijażu

Płyn micelarny z LV Polska zmywa makijaż oczu i twarzy plus tonizuje skórę. Nie musisz się martwic, że kosmetyk podrażni Twoją cerę bo jest hipoalergiczny.

14

Odp: mleczko do demakijażu

Dobre są te butle z Garniera, płyn micelarny, z różową nakrętką do skóry wrażliwej.

15

Odp: mleczko do demakijażu

Ja lubię mleczko do demakijażu Ziaji, do cery naczynkowej albo ogórkowe, albo emulsję micelarną z bielendy, z serii Dr medica naczynka. Nic nie podrażnaia, nie szczpie w oczy i zostawia skórę nawilżoną

16

Odp: mleczko do demakijażu

Stanowczo wole płyn micelarny SYLVECO Lipowy płyn micelarny 200 ml
jak dla mnie jest o wiele łagodniejszy i nie podrażnia skóry. Zawsze miała problem z piekącymi oczami, teraz mogę zmywać bez problemu.

17

Odp: mleczko do demakijażu

płyn micelarny z biodermy

18

Odp: mleczko do demakijażu

Dla mnie mleczka są za tłuste i za ciężkie, wolę płyny micelarne

19

Odp: mleczko do demakijażu

Ja po mleczku używam toniku ...