1

Temat: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Co sądzicie ELANCYL Slim Design? Używał ktoś tego preparatu? Jeśli tak, to jak działa? Kiedy widać jakieś efekty. Proszę o opinie, bo nie wiem czy go kupić czy dać sobie spokój.

2

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Odradzam łykanie wszelkich  tabletek na odchudzanie. Odpowiednia dieta też jest skuteczna. Co z tego ze łykniesz tabletkę,jak po niej najesz się chipsów? To tak nie działa... Trzeba mniej żreć.

3

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Ale to nie sa tabletki tylko balsam! smile
Osobiście stsowałam wiele produktów Elancyl i z kazdego byłam bardzoi zadowolona, na celulit stosowałam ten w zielonym słoiku na noc- świetniem naprawdę po dwóch tygidniach skóra wygładzona. Więc, uważam, że warto spróbować bo te kosmetyki wykazują wysoką skuteczność. Pozdrawiam,

4

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Samo smarowanie nie da wiele jak nie będzie diety i ruchu. Jest to tylko wspomagacz.

5

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Szczerze mówiąc nie za bardzo wierzę w te balsamy wyszczuplające... Samo smarowanie nic nie pomoże, konieczny jest ruch i zdrowe odżywianie. Ja teraz staram się trochę uzdrowić swój jadłospis i wprowadzam zdrowsze przepisy.

6

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Napewno dobrze ujędrnia i napina ale sam balsam nie odejmie cm tu czy tam wink Nie ma cudów! To wszystko wspomagać trzeba ćwiczeniami i dietą. Raczej kremy działają jako wspomagacze ale nigdy nie zamienią tego i nie odchudzą wink

7

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Sporo o tym ostatnio było pisane no i pewnie jakieś tam działanie pozytywne ma, mnie bardziej jednak interesują zabiegi modelujące sylwetkę czy odsysające tłuszcz jak liposukcja - [url]http://centrumliposukcji.pl/[/url]  troszkę na ten temat poczytalem w ostatnim czasie opinii i robi to wrażenie. Może ktoś jest po takim zabiegu?

8

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

[quote=lezi]Co sądzicie ELANCYL Slim Design? Używał ktoś tego preparatu? Jeśli tak, to jak działa? Kiedy widać jakieś efekty. Proszę o opinie, bo nie wiem czy go kupić czy dać sobie spokój.[/quote]
W polaczeniu z dietą, naprzemiennymi strumieniami wody - cieple i.zimne i lekka dieta działa smile.
Używałam ten słój na noc. Ujedrnia, napina, minimalizuje cellulit ale uważam ze lepiej działa peeling z fusów kawy. Jeżeli nie szkoda Ci pieniędzy to jak najbardziej polecam bo jednak działa. Mi było szkoda pieniędzy na kolejne słoiczki.

9

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Też myślę, że to za duży wydatek, a można trochę się wysilić i osiągnąć ten sam efekt domowym sposobem...

10

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Suplementy wspomagają i przyspieszają odchudzanie, więc ten efekt przyjdzie szybciej niż przy samych ćwiczeniach.

11

Odp: Co sądzicie ELANCYL Slim Design?

Ja polecam ćwiczenia oporowe na odchudzanie, mi pomogły.