76

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja ani o sobie ani o gwieździe tongue

77

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja tez pisałam ogólnie ale trzymam się swojego tematu i piszę tylko o dodatkach...

78

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ja też ani o sobie ani o gwieździe, mam nadzieje że sie spodoba, mój jest bardzo praktyczny - taki poradnik dla każdej z nas smile

79

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Justyna na pewno sie spodoba big_smile.
Jak każdej z NAs smile

Mi tak się to spodobało że juz mam wizje do nasteponego artykułu o ile mnie dopuszcza tongue

80

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ja też - szykuję drugą część smile

81

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Jacie sunę, no to faktycznie dużo tego...

82

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Nowe:

[url]http://urodaizdrowie.pl/moda-w-wielkim-miescie-3[/url]

[url]http://urodaizdrowie.pl/marzenia-o-modzie-emilki[/url]

smile

Mojego jeszcze nie zamieścili - chyba zwatpili tongue

i do tej pory to chyba ja najwęcej napisałam wink big_smile

83

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Kolejne emilki smile

[url]http://urodaizdrowie.pl/kwiat-krolowa-jednego-sezonu[/url]

84

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

no właśnie... a my? smile
[img]//www.zeberka.pl/img/b/411.jpg[/img]

85

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Jestem zaskoczona!  Nie martwcie się....

86

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Sorry, ze to napisze, ale nie uwazam artykułu o hicie tej jesieni o kwiatach jako HIT DNIA.


Ale gartulacje z okazji zamieszczenia artykułow smile

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-26 12:39:03)

87

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=emilia_s292]Jestem zaskoczona!  Nie martwcie się....[/quote]
czasu jest dużo smile

a Tobie gratuluję smile

88

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=justyna]no właśnie... a my? smile
[img]//www.zeberka.pl/img/b/411.jpg[/img][/quote]


Za bardzo sie starałyśmy, za dużo napisałyśmy tongue

Ogólnie myślałam, ze dizewczyny będa bardziej kreatywne...

89

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ja też......

90

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja tu jestem w trakcie tworzenia cudeńka - ale chyba przesadzam z tym staraniem się... Myslałam, ze poziom będzie bardzo wysoki (podwzgledem pomysłów) i by nie wypaść baldo - czaruje a jednak się myliłam i chyba sobie odpuszcze.

91

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

z drugiej strony... nie ma co winić dziewczyn, piszą o tym co im się podoba i to nie MY decydujemy o poziomie portalu, a osoby odpowiedzialne za wrzucanie tekstów

92

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

tak to prawda. ale myslałam, ze wiecej będzie od siebie, może jakieś ciekawostki. A tu tylko zdjecia i 2 zdania.
Z których na dobra sprawe nic nowego się nie dowiadujemy....

93

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

smutno mi że tak oceniacie nasze prace a ja tak od serca próbowałam coś zrobić! pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia w konkursie!

94

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Biedroneczko, wszystko po kolei, nie martwcie się, wszystkie prace zostaną opublikowane! Mało tego, te osoby najbardziej aktywne przecież otrzymają od nas panel, i będziecie mogły dodawać same, pamiętajcie o tym, a tymczasem troszkę cierpliwości, jutro kolejne Wasze prace idą na stronę główną!

95

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Dzięki za  dobre słowo bo czułam sie jakoś dziwnie!

96

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=malenka84]tak to prawda. ale myslałam, ze wiecej będzie od siebie, może jakieś ciekawostki. A tu tylko zdjecia i 2 zdania.
Z których na dobra sprawe nic nowego się nie dowiadujemy....[/quote]

Wiesz co trochę wyczuwam w twoich słowach zazdrośc...i po co ? A na początku pisali,że ma być to ok.5 zdań..tak wię c po co te złośliwe uwagi? Będę się cieszyła jak wasze teksty opublikują i nie będę ich krytykować....To nie jest rywalizacja...

Ostatnio edytowany przez emilia_s292 (2009-10-26 14:09:17)

97

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=malenka84]Ja tu jestem w trakcie tworzenia cudeńka - ale chyba przesadzam z tym staraniem się... Myslałam, ze poziom będzie bardzo wysoki (podwzgledem pomysłów) i by nie wypaść baldo - czaruje a jednak się myliłam i chyba sobie odpuszcze.[/quote]

Dzięki,że tak nisko nas oceniasz...

98

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Czemu nisko?
stwierdzam fakt.

Jedynie podobał mi się pierwszy artykuł oraz [url]http://urodaizdrowie.pl/moda-w-wielkim-miescie-3.[/url]
Dlaczego? bo było cos od siebie, wiecej.
Emilak wybacz mi ale jedynie o butach to ok ale nastepne to poelgały na skopiowaniu zdjec z neta i niezbyt ciekawych wywodow....

99

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=emilia_s292][quote=malenka84]tak to prawda. ale myslałam, ze wiecej będzie od siebie, może jakieś ciekawostki. A tu tylko zdjecia i 2 zdania.
Z których na dobra sprawe nic nowego się nie dowiadujemy....[/quote]

Wiesz co trochę wyczuwam w twoich słowach zazdrośc...i po co ? A na początku pisali,że ma być to ok.5 zdań..tak wię c po co te złośliwe uwagi? Będę się cieszyła jak wasze teksty opublikują i nie będę ich krytykować....To nie jest rywalizacja...[/quote]


Nie można krytykować???
A to nie wiedziałam, tylko wychwalać??
Aa to ślicznie, rpzepięknie, cudownie!
Ale po co mam kłamać???


Po to tu jesteśmy by debatowac, mieć własne zdanie, a noż widelec zasugierujesz się tym i poprawisz swe podejscie??

100

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=admin]Biedroneczko, wszystko po kolei, nie martwcie się, wszystkie prace zostaną opublikowane! Mało tego, te osoby najbardziej aktywne przecież otrzymają od nas panel, i będziecie mogły dodawać same, pamiętajcie o tym, a tymczasem troszkę cierpliwości, jutro kolejne Wasze prace idą na stronę główną![/quote]


Rozumiem ze idzemy na ilosć a nie jakość??
Bo ja nie planuje dac 20 wpis po 3 zdania. Zadnych odkryć, mało wnoszących. Tylko jak już jeden a porzadny.