101

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

szkoda nie lubię  takich starć! zostaje niesmak

102

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Dziwne jesteście.
Boicie się jawnej krytyki.

Chociaz odnosze sie do Was z sympatią to jak sie skrytykuje to od razu najgorszy wróg?

103

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

niesmak jest, owszem, ale nie idźmy na ilość i nie denerwujmy się jak ktoś skrytykuje, uczmy się nawzajem od siebie i czerpmy inspiracje!
jeśli ktoś uwielbia kwiaty, torebki czy jakiekolwiek inne dodatki, to naprawdę warto napisać coś więcej o tym...

a zdań miało być minimum 5! a nie około czy max...

104

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja w ogóle sie nie denerwuje , a z natury uwielbiam łagodzić sytuacje , myślę że jutro będą  prace  pozostałych i kłopot z głowy , justyna  pozdrawiam cie serdecznie!

105

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=justyna]niesmak jest, owszem, ale nie idźmy na ilość i nie denerwujmy się jak ktoś skrytykuje, uczmy się nawzajem od siebie i czerpmy inspiracje!
jeśli ktoś uwielbia kwiaty, torebki czy jakiekolwiek inne dodatki, to naprawdę warto napisać coś więcej o tym...

a zdań miało być minimum 5! a nie około czy max...[/quote]


Dzieki, chociaż ktoś zrozumiał o co mi chodziło.

Po prostu przestane sie wypowiadać o pracach koleżanek skoro mogą być tylko pochwały.

106

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja tam czekam aż moje opublikuja i do tej pory nie bede chya nic pisać, bo zobacze jak to wygląda i jakie są Wasze wrazenia. Chociaż kolejy temat bedzie z dziebka inny. Ale moze coś mi zasugierujecie, poprawicie, by lepiej to wyglądało, brzmiało.

Nie boje sie krytyki - jakby co.

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-26 14:51:50)

107

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Możesz krytykowac...ale po co ocenianie nas...ja nie będę się wypowiadała czy napisałaś na wysokim czy niskim poziomie....
Będę czerpac inspiracje od was bo was polubiłam...a te moje teksty są troche pozmieniane....ale to raczej normalne...

108

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Ja myślałam, że ma to być dla nas przyjemna zabawa. A z tego co czytam, przestało być fajnie... Po co nam zgrzyty. Myślę, że dłuższe prace wymagają dłuższej redakcji, stąd może pojawią się za dzień czy dwa.

109

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Krytyka to ocena - skrytowałam to oceniałm.
Spodziewałam się i nie tylko ja, wyzszego poziomu prac, tzn więcej od siebie - skoro cos uwielbia sie to jets to woda na młyn a nie rzecz która można napisać w 3 zdaniach.
To jest Moja OCena Twojej PRACY

Nie oceniałam o Emila ma krótkie nogi troszke piegów, które mi się nie podobają i powinna cos z tym zrobić itd. to jest OCENA TWEJ OSOBY

Chyba widać różnice, czy nie ??

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-26 16:01:43)

110

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Skoro opublikowali to o to im chodziło....a nie oceniłaś mojej osoby a mój poziom wiedzy na dany temat...a ja nie pisałam dużo,bo o dodatkach można pisac bez końca...ujęłam to najważniejsze i to wystarczyło....myslę,ze mogłam napisac coś więcej..ale teraz to już za póżno...po co mam w kóło pisac ,o tym samym?

Poza tym to myślę,że powinnyśmy skończyć z tym ....bo robi się niemiło. Skrytykowałaś...ok...niech ci będzie.

111

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Kurcze, nie denerwujcie się tak - nie o to chodzi - to ma być fajny sposób na spędzenie czasu, taki bardziej kreatywny,gdzie przy okazji można dostać nagrodę smile

Tylko sie tak zastanawiam - może któraś z Was lub Admin - będzie umiał mi odpowiedzieć - czy jesli mój artykuł się nie spodobał i się nie ukaże (wysłałam w sobotę, a go nie ma) - to czy dostanę jakieś info? Bo nie chciałabym po prostu czekać tak w niewiedzy nie wiadomo ile..., tylko wziąć się za pisanie nawego...

112

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Nie martw się na pewno ci odpiszą..powodzenia

113

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

odpiszą Ci, mi napisali że nie nadążają, a wysłałam im jeszcze w zeszłym tygodniu smile

114

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Dokładnie, ja też. Więc jutro nowy rzut am być na taśme.

Emila wybacz ale jesli jest jakis moj ulubiony temat to pisze dużo i na temat a nie skaracam do 5 zdań. Bo przecież cały sens wypowiedzi znika.
mam nadizeje, że tym razem sie rozpiszesz.
No chyba, ze chodzi tylko o kosmetyki i lecimy z ilością...

115

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Nie chodzi mi o ilość....ale trudno jest dużo pisać np.o broszkach...napisałam to co mi przyszło do głowy.

116

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

ale to sens jest pisac o czym nie mamy pojecia?

to jakbym ja zaczęła pisać o budowie silnika auta.  Myslałam, ze piszemy o czym mamy jakieś pojęcie. O naszym koniku. a nie byleby pisać.

117

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Przestańcie. To się robi dziecinada.
Niech każdy pisze co chce, jak chce i jak umie. smile
A interpretacja tematu jest naprawdę szeroka...

118

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Reasumujac: piszta dużo bedzieta mieli kosmetyka tongue

119

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

może mają tych zestawów cały wór i planują opublikować wszystko ... wink

120

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=malenka84]Reasumujac: piszta dużo bedzieta mieli kosmetyka tongue[/quote]

Zabawna jesteś. Może jak Twój jest taki genialny dostaniesz bieliznę...

I ja stawiam kropkę w tym temacie, bo pozostał mi niesmak. Myślałam, że mam do czynienia z dorosłymi...

121

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=pinkmause][quote=malenka84]Reasumujac: piszta dużo bedzieta mieli kosmetyka tongue[/quote]

Zabawna jesteś. Może jak Twój jest taki genialny dostaniesz bieliznę...

I ja stawiam kropkę w tym temacie, bo pozostał mi niesmak. Myślałam, że mam do czynienia z dorosłymi...[/quote]


nie, nie martw się. Bieliznę Ty dostaniesz, bo ja olewam to big_smile.
Nie chce mi sie pisać, gdyż niestety nie potrafię tak ładnie pisać i nie chce mi sie juz wysilać smile.
Chętnie natomiast poczytam Wasze artykuły smile

122

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

[quote=justyna]może mają tych zestawów cały wór i planują opublikować wszystko ... wink[/quote]


To zobacz napisac można:
krata jest teraz modna. Jest trendy jezzy kul tongue no modna jest big_smile. Dużo osób nosi krate. Chcesz byc na czasie? Nos karte big_smile

123

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

nie chce mi się zdjęć ściągać z netu big_smile

124

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Dobra koniec złośliwości.
Zawiodłam się i dałam popis swemu niezadowoleniu. A najbardziej nakręcała mnie nietykalność i achy echy. Które niestety są nie na miejscu.
Sądze, ze Justyna (jaka Justyna:P?) bardzo ładnie napisała
Biedronka się równiez postarała
lecz Emilka niestety abrdziej się skupiła na ilości, mam nadzieje, że sie to zmieni i wybierze swój temat i bardziej się skupi na treści, bo na serio bym poczytała takie rzeczy ale pisane z głową, a nie lecenie na  masówkę i nic nie wnoszące.
To tyle ode mnie.

Wiem, ze teraz będzie ostra jazda na mnie, bo niestety ludzie boją się krytyki i bardzo czesto nie potrafią być szczerzy.

125

Odp: Redaguj rubrykę MODA - wygrywaj kosmetyki

Przestańcie już, bo będzie nieprzyjemnie. Każdy pisze w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem. Myślę tylko, że nie ma sensu napisanie paru zdań - czystych faktów, tak na sucho. Choć może się mylę. Ja zrozumiałam to jako okazję do naszych przemyśleń nt. mody, do pokazania co, kto lubi, jaki styl preferuje, na jakim punkcie ma hopla - ja np. napisałam tylko o sobie - o dodatkach, tzn. różnych koralach, których mam mnóstwo i które noszę do każdego stroju - dodałam moje zdjęcia, moje kompozycje z ubrań i dodatków - nie z netu, bo pomyślałam sobie, że fajnie będzie pokazać coś swojego... Myślę, że żaden tekst się nie powtórzy w naszych artykułach, bo każdy ma inne podejście, co innego mu się podoba i na pewno każdy tekst jest wyjątkowy. Nie ma więc o co się spierać i wywoływać nieprzyjemnych sytuacji.