1

Temat: Jak założyć sklep internetowy?

Jak założyć sklep internetowy ? Ciekawe porady i wskazówki znajdziecie na tym wyśmienitym forum,

2

Odp: Jak założyć sklep internetowy?

Samo założenie sklepu internetowego to dopiero początek drogi.
Na pewno przyda się wsparcie takie jakie daje
jest to Darmowe oprogramowanie e-commerce dla każdego kto prowadzi lub ma zamiar prowadzić sklep internetowy. Warto skorzystać tym bardziej, ze wszelkie udogodnienia są za darmo.

3

Co o tym myslicie -
Czy lepiej stawiać na całkowicie własny skrypt? Wiem, że to wszystko kwestia budżetu, ale mimo wszystko - zakładając rozsądne wydawanie kasy. Co sugerujecie?

4

Ja jednak wolę stawiać na gotowe rozwiązania. O Shoperze słyszałam słabe opinie, ale nie chcę wgłębiać się w szczegóły, bo go nie działam na niej. Pasejo nie znam, bo to jakaś nowa firma. Ja mam sklep na Sky-Shop i polecam smile Pomagają, wskazują dobre rozwiązania, np. Stosują się też do standardów, o których piszą. Ich panel ma mnóstwo funkcji, a wszystkie są prosto opisane. Oprogramowanie i grafika dają radę smile

5

Przy zakładaniu sklepu internetowego proponowałbym skorzystać z usług jakiejś firmy. Od siebie polecam

6

Kompleksowe zlecenie usługi firmie od założenia strony, oprogramowania, obsługi jest najkorzystniejsze.

7

Też o tym myślałam kilka juz razy, że w sumie to nie może być aż tak skomplikowane. Pomyślałam o sprzedaży czegoś typu pościel, ściereczki i ogólne artykuły do domu. Nawet opcja zaopatrywania tego sklepu będzie dość łatwa bo można wszystko przez neta załatwić (w hurtowniach internetowych np: ] Nie wiem tylko jakie sa koszty założenia samej działalności ale chyba przez pierwsze 2 lata nie ma dramatu.

8

O jakim asortymencie myślałaś ? W intrenecie jest tego sporo i jest to spore wyzwanie . Zawsze możesz poprosić ich o wsparcie. Z tego co czytałam otworzyli przeszło 150 sklepów. Doświadczenie mają bardzo duże więc warto je wykorzystać .

9

no to może ja pomogę wejdź na stronę GetALL to portal oferujący narzędzia dla E-Biznesu. Jeden login, jedno hasło i otrzymujemy dostęp do narzędzi , które są niezbędna aby sprzedawać w Internecie i prowadzić e-mail marketing.

10

Genialny poradnik biznesowy, jak można zarobić naprawdę niezłe pieniądze,  sami poczytajcie o tych genialnych poradach !

11

No rzeczywiście, ciekawe tam mają porady.

12

Na allegro jest to samo tylko taniej...

13

Allegro służy przede wszystkim do promocji e-sklepu, dlatego jest to dobry kanał komunikacji smile A swoją drogą to w Sky-Shop jest innowacyjna integracja  z Allegro D

Ostatnio edytowany przez Beatrice13 (2016-08-31 16:45:09)

14

A cz któraś z Was miała doświadczenie z franczyzą? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Chciałabym rozpocząć prowadzenie własnego biznesu i jednocześnie nie musieć obawiać się, że oferowane przeze mnie usługi nie znajdą odbiorców. Franczyza wydaje mi się doskonałym rozwiązaniem. Myślałam o prowadzeniu jakiegoś osiedlowego sklepu znanej sieci np. Żabki, ponieważ sama tam często kupuję i widzę, że w moim mieście wciąż otwierają się nowe lokale. Na ich stronie  znalazłam podstawowe informacje dotyczące franczyzy, ale jakby któraś z Was miała doświadczenie z tą marką lub z tym sposobem prowadzenia biznesu, to byłabym wdzięczna za wszystkie informacje.

15

Warto pamiętać o tym, aby każdy produkt był naprawdę bardzo dokładnie i zachęcająco opisane. Ciekawe rady w tym zakresie można znaleźć tutaj  . W ten sposób nie tylko zainteresujemy klientów, ale również wyróżnimy się pozytywnie na rynku.

16

Widzę, że nie tylko ja chcę wystartować z własnym sklepem internetowym. Mam już praktycznie wszystko dopracowane, został mi jeszcze wybór systemu płatności internetowych. Biorę pod uwagę wdrożenie Paybynet - to usługa opracowana i udostępniona przez KIR - [url]http://www.paybynet.pl/e-sklep/platnosci-internetowe-dla-e-sklepu/[/url] Jak oceniacie mój wybór?

17

Łapcie namiary -
Róbcie zakupy z głową, a założenie sklepu... to jest rynek dla dużych. Popatrz na ceny czy na asortyment. Jesteście w stanie konkurować z nimi?

18

Wydawałoby się, że napisaliście już wszystko, ale... co z kurierem? To tak ważna kwestia... Ja polecam DHL  Jest kilka pakietów, do wyboru, do koloru tongue

19

Ja owszem , zakładałam swój biznes w internecie, tylko że w Czechach, a tam jest wszystko łatwiej smile A do tego pomagała mi firma Idoneo, oni ogarniają właśnie takie rzeczy smile

20

tylko jak zakładamy sklep internetowy to musimy pamiętać o zabezpieczeniu naszych danych, aplikacji itp Bo ochrona to podstawa naszego biznesu online. A dobrą i sprawdzoną firmę na rynku znajdziecie tu  I jak sami piszą na swej stronie jak oni pilnują to ty możesz spać spokojnie.

21

Jeśli ktoś planuje założyć bądź już prowadzi sklep internetowy polecam rzucić okiem tutaj [url]http://www.pasejo.pl/[/url] . To darmowa platforma e-commerce, która udostępnia darmowe oprogramowanie dla sklepów internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, prowadzenie tego typu biznesu może być naprawdę dochodowe, jeśli tylko będziemy mieli jakiś ciekawy pomysł na asortyment;)

22

Pamiętaj , aby dobrze zabezpieczać produkty sprzedawane przez internet. W zależnosci od tego co wysyłasz warto zaopatreć sie w folię bąbelkową orz w takie miękkie wypełniacze. Do swojego sklepu internetowego kupuję to wszystko w jednym miejscu] bo mają hurtowe ceny więc się opłaca

23

Mając sklep internetowy, warto wdrożyć system erp. Zobacz: ] Większa ilość klientów, to większa ilość zamówień i większe problemy z zarządzaniem. System erp pomoże w uporządkowaniu wszystkich procesów w firmie.

24

System może się przydać ale myślę że po  jakimś roku może dwóch. Trzeba sie liczyć z tym że na poczatku tych klientów nie będzie multum. Moim zdaniem warto znac podstawy księgowości, żeby wiedzieć za co płaci się księgowej i żeby później żadnych problemów nie mieć, ja zdecydowałam się i myślę że to jedn z lepszych inwestycji w samą siebie

25

Ja mam zamiar założyć sklep, ale stacjonarny. Może potem z czasem zacznę też sprzedawać w internecie. Myślałam o sklepie z ubrankami i kosmetykami dla dzieci. Kosmetyki naturalne, bez chemii. Jak myślicie, ma szansę? Polećcie mi od razu miejsce, gdzie mogę kupić wyposażenie do takiego sklepu. Chodzi mi o rzeczy typu kasa fiskalna, terminal kart płatniczych itd. Pewnie przyda mi się też waga, bo chcę sprzedawać mydełka na wagę.