1

Temat: Jakie sztućce do domu kupić

Będę musiała zaopatrzyć się w dobre sztućce do domu. Chciałabym zapytać was jakie moglibyście mi polecić?
Mniej więcej średnia pólka cenowa smile

2

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Ja jakiś czas temu kupowałam sobie sztućce. Zamawiałam sobie komplet w sklepie Black Red White. konkretnie 2 modele Orlando ( każdy model jest na 24 sztuće).

Może nie sa takie tanie ale bardzo ładne. Klasyczne z połyskiem. Proste bez żadnych dodatków, których nie chciałam...Są z dobrej jakości materiału i się nie wyginają. Cena o wiele niższa niż wiele firmowych kompletów ale jakością raczej się nie różnią.

3

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Warto zerknąć, żeby wiedzieć na co zwracać uwagę. My teraz planujemy kupić nowy komplet sztućców, bo chcemy zorganizować w tym roku Wigilię dla całej rodziny u siebie, a obecne sztućce nie są zbyt reprezentatywne. Z resztą sporo z nich kupowaliśmy osobno, także tym bardziej przyda nam się nowy zestaw.

4

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Bardzo dobra firma, takie sztućce będziesz miała na lata. Mają piękne wzory. Znajdziesz i te klasyczne i nowoczesne formy. Ja mam takie już od wielu lat i mogę polecić każdemu. Zresztą często kupuję je np w prezencie ślubnym lub na parapetówkę.

5

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Zobacz sobie również bardzo fajne zestawy . Ja ostatnio jak kupowałam koleżance na prezent to na tej stronie wybierałam odpowiednie. Maja bardzo fajne wzory, takie jakie ja lubie najbardziej, czyli klasyczne i eleganckie wink

6

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Ja kupiłam w Ikea. Nie kosztowały wiele, a są dobrej jakości.

7

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Ja nie wiem ile już rodzajów sztućców przeszło przez moją kuchnię dlatego stwierdziłam, że pora kupić profesjonalny zestaw i ile by nie kosztował, chce żeby służył na długo.  Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat noży Fiskars więc uznałam, że trochę odłożę i poszukam jakiejś fajnej oferty. Jestem bardzo zadowolona. Trzeba bardzo uważać bo noże te są tak ostre, że nawet są w stanie przeciąć kość od mięsa np. wołowego.

8

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Hm... Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

9

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Ja mam fajny zestaw z kwiatowym motywem, idealnie pasuje do stylu jadalni:)

10

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Super są takie grawerowane

11

Odp: Jakie sztućce do domu kupić

Słyszałam o markwych i drogich i ciekawej nazwie marki - Bubel....