1

Temat: Herbaty pomagające w diecie

Czytałam że są jakieś herbaty które pozytywnie wpływają na proces odchudzania. Wiem że samo picie herbaty nie pomoże. Trzeba również zadbać o jakąś aktywność fizyczną. Zaczęłam się ruszać. Teraz szukam jakiegoś suplementu. Możecie coś polecić?

2

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Wczasy są ok, ale nie licz na to, że po powrocie zmobilizujesz się do takiej dyscypliny, jaka będzie tam....

3

Odp: Herbaty pomagające w diecie

na razie możesz spróbować bez suplementów ćwicząc i pijąc dużo wody ;p potem możesz pomyśleć o suplementach ;p

4

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Wiadomo, że sa herbaty które pozytywnie wpływają na przykład na odchudzanie. Mogą służyć jako dodatek do diety, ale samej diety i aktywności fizycznej nie unikniesz. Dietetyk mi  polecał pić herbatę zieloną, bądź czerwoną, wpływającą na przemiane materii.

5

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Herbata zielona albo czerwona dobre sa w odchudzaniu smile

6

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Ja nigdy nie piłam herbatek, które miałby w jakiś sposób wspomagać odchudzanie... Kluczowe jest to, co jemy do tej herbaty...

7

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Herbata czerwona, to moja ulubiona jeżeli chcę zmienić dietę lub trochę popędzić swój metabolizm.

8

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Zielona herbata i zielona kawa to najlepsze pogromczynie tłuszczu:)

9

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Są też fajne mieszanki ziół odchudzających, zapytajcie w aptece.

10

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Zaparzaj 2 razy dziennie łyżeczkę kminu rzymskiego i pij napar. Spala tkankę tłuszczową oraz reguluje trawienie. Naprawdę polecam.

11

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Piję zieloną herbatę od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że odchudzanie idzie mi odrobinę lepiej - nie wiem czy to kwestia tej herbatki czy psychiki, jednakże działa. wink

12

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Zielona herbata, biała herbata, rumianek, pokrzywa, napar z imbiru i cytryny lub czerwona herbata - naprawdę polecam.

13

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Co prawda może nie jest to herbata, ale też cudo podczas diety. Słyszałyście może o koktajlach ? Są  naprawdę świetne! Jest to szybki produkt, który można przyrządzić w kilka minut, jest świetny w smaku a co najważniejsze dają efekt sytości na dość długi czas.

14

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Możesz pić wiele napojów , ale pamiętaj, że bez diety i cwiczeń wiele nie zdziałasz.

15

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Możesz pić zieloną herbatę, ona pobudza metabolizm, dobrze działa na trawienie, przy odpowiedniej diecie i ruchu powinno wystarczyć.

16

Odp: Herbaty pomagające w diecie

A jak na odchudzanie działają tabletki? Póki co stosowałam jedynie dietę i ćwiczenia. Czy to pomoże w zrzuceniu zbędnych kilogramów?

17

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Jak trzymasz dietę, to wszystkie herbatki odchudzają, oczywiście niesłodzone:)

18

Odp: Herbaty pomagające w diecie

A właśnie, że nie jest tak, że wszystkie.. Przecież te najbardziej popularne, rozreklamowane to jest po prostu produkt fabryczny, który zbyt dużo wspólnego z prawdziwą i naturalną herbatą nie ma. Przemielą co mają i wrzucą do torebek. Niestety tak to teraz wygląda. Więc jeżeli naprawdę chcemy, by herbata którą pijemy miała wpływające na nas właściwości, to musimy się rozeznać, która tak naprawdę tworzona jest z ekologicznych oraz oryginalnych składników] bo oprócz tego, że mają wiele właściwości pozytywnie wpływających na nasze zdrowie, to już nawet sam aromat, który się unosi nad filiżanką wprowadza w stan odprężenia. A człowiekowi po ciężkim dniu w pracy, coś od życia się należy. smile

19

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Ja zawsze piłam soki żeby regulować przemianę materii. Najlepiej kupić się wyciskarkę żeby samodzielnie robić soki i nie pić tych wszystkich konserwantów. Ja kupiłam wyciskarkę pół roku temu, lubię sok z buraka i moja wyciskarka  bardzo dobrze sobie z nimi radzi smile  Ale mieszanka lukrecji, rumianku i męty i też fajnie działa na wspomaganie układu trawiennego.

20

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Teraz piję taką odchudzającą  herbatkę z grejpfrutem:)

21

Odp: Herbaty pomagające w diecie

moim zdaniem przy odchudzaniu warto jest pozbyć się z organizmu toksyn, a to można osiągnąć pijąc herbatę z czystka

22

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Mi zawsze pomaga herbatka odchudzająca, działa ona rewelacyjnie na różne nie udogodnienia. Warto wspomagać się w odchudzaniu taką herbatką. Działa na nasz organizm rewelacyjnie.

23

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Na pewno pomogą napoje z pokrzywy, aloesa i fajne herbaty. Ja jedną fajną herbatę piłam na  detoxie. Do tego ćwiczenia, sport, dieta, porady dietetyka i wiele innych.

24

Odp: Herbaty pomagające w diecie

Jeśli mowa o herbatach oczyszczających, to w grę wchodzą tylko herbaty czerwone.

25

Odp: Herbaty pomagające w diecie

a widzieliście teatox ? szukałam czegoś co pomoże mi zrzucić 5 kg po xzimowym obżarstwie, wiem nie dużo ale jakoś waga sama nie chce spadać smile)