1

Temat: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Chodzi mi o prezent na rocznicę dla rodziców.
Myślicie, że ich wspólne zdjęcie wydrukowane na płótnie w takim większym formacie będzie dobrym pomysłem?

2

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Świetny pomysł!

3

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

A już wiesz komu to zlecisz? Bo moja znajoma też się podjarała takim pomysłem i zleciła to gdzieś po taniości, a jak przyszło gotowe dzieło, to nie wiadomo było czy śmiać się czy płakać smile
Z tego co wiem, to Lotari realizuje takie pomysły przy zachowaniu dobrej jakości druku.
Zrób rozeznanie kto w twojej okolicy robi takie wydruki i poszukaj też w internecie. Warto dopłacić kilka złotych, żeby mieć coś lepszej jakości smile

4

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Ich wspólne zdjęcie albo najlepiej całej rodziny smile Myślę ze taki obraz to bardzo dobry pomysł na prezent.

5

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Pomysł super. To na pewno będzie piękna pamiątka dla nich. Tylko upewnij się czy zdjęcie, które drukujesz obojgu im przypadnie do gustu, bo wiesz jak to bywa. Mama akurat ma kiepską fryzurę, tata niezawiązanego buta i już zdjęcie jest "do odstrzału" wink Ja coś takiego robiłam dziecku, ale potem kupiłam sobie ramę obrazową, którą pomalowałam na różne odcienie różu i przytwierdziłam to płótno. Tak wyglądało bardziej stylowo smile

6

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Na pewno się ucieszą.

7

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Super, tylko jeśli byłoby większe niż takie 15x20 - chociaż takie 20x30, żeby widać je było na ścianie...

8

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Jeśli ktoś ma dom w takim przytulnym stylu o będzie to dobry prezent. Ale np. w nowoczesnych wnętrzach to raczej nie ma miejsca na takie zdjęcia...

9

Odp: Zdjęcie na płótnie - dobry pomysł na prezent?

Ja mam takie zdjęcia i pasują też do nowoczesnych wnętrz.