1

Temat: Obojętność na seks

Cześć. Czy Wy równiez macie tak jak ja obecnie? Wydaje mi się,że totalnie zobojętniałam na seks i seks mógłby dla mnie w zasadzie nie istnieć. Trochę mnie to przeraża bo zależy mi na moim mężu i on ciągle się mnie dopytuje co się dzieje, dlaczego nie chcę się z nim kochać.. Zależy mi na nim. Może jestem trochę przepracowana w ostatnim czasie ale czy to aż tak mogło na to wpłynać?

2

Odp: Obojętność na seks

Może powinnaś zbadać poziom hormonów i poradzić się lekarza, jak poprawić libido? Czasem też stres i przemęczenie na to wpływają....

3

Są takie tabletki na libido, ale jeśli ta obojętność ma inne podłoże, np. czujesz niechęć do partnera, nie ufasz mu, to nie zadziałają, a raczej potrzebny będzie psycholog...

4

Ja przyjmuje właśnie te tabletki na libido Konkretnie Libido therapy. Powinnaś jednak autorko sprobować sobie innych gadżetów erotycznych na początek. W 99% jest to rutyna. Rutyna może wpływać na każdy związek.  Polecam sex elixir. Wystarczy jednak kropelka do napoju. Jest to hiszpańska mucha tka więc może o niej słyszałaś. Ostatnio sobie wypróbowaliśmy z mężem i powiem Ci,że fajna sprawa !

5

Powiem Tobie że to już chyba jest dość częste zjawisko. Słyszałam od swoich koleżanek że też mają podobny stan. Wyade mi sie ze kilka lat po slubie tak juz bywa.. i to nie chodzi o to ze sie partnera nie kocha. A faceci jak to faceci, na seks mają ochotę zawsze tongue

6

Ja mam tak samo od kilku lat. Zupełnie odczuwa potrzeb tego typu hmm

7

Ale nie masz ochoty na niego czy nie masz ochoty w ogóle? Sama mam gorsze dni i lepsze dni. Na przyklad na tydzień przed okresem to nic mnie nie rusza i zupełnie nie chce mi się uprawiać seksu. Za to są okresy kiedy mam o wiele większą ochotę. Myślę, że wiele kobiet tak właśnie ma. Swoją drogą to również mamy ten sex elixir i zabawka super. Nie na co dzień ale na weekendy.

8

Ja już zupełnie nie mam ochoty ;/ Zrobiłam sobie badania hormonalne w zeszłym tygodniu ale wszystko jest ok. Niechcemi sie i nic z tym nie robisz? Bo mnie to na przykład bardzo stresuje ;/

Elena i alinka a ten sex elixir to bierze się raz na jakis czas czy jest to dłuższa kuracja?

9

Nie jest to żadna kuracja. Jest to po prostu srodek, którego kropelke dodajesz do napoju i tym samym zwiększa u Ciebie ochotę. Na pewno nie nazwałabym tego kuracją bo nie jest to żadna kuracja..... Poza tym działa jedynie na kobiety ( na 90% kobiet i na 20% mężczyzn...). Byly badania naukowe na ten temat . Badały działanie tego produktu.
Zresztą mozesz sobie o nim poczytać trochę na tej stronie:

Są tutaj składniki, opinie i opis działania.

10

Ja jakoś nie jestem przekonana do eliksirów smile Wolę kupić tabletki np lovegre -  To sprawdzony suplement sprawiajacy ze libido wzrasta. Mam problemy z libido od ponad roku i zastanawiam sie nad zakupem tego suplementu. Stosowałyście go moze?

11

[quote=Marylka20]Ja już zupełnie nie mam ochoty ;/ Zrobiłam sobie badania hormonalne w zeszłym tygodniu ale wszystko jest ok. Niechcemisie i nic z tym nie robisz? Bo mnie to na przykład bardzo stresuje ;/[/quote]
Nic, dlatego, że już kiedyś tak miałam i wtedy w moim życiu pojawił się ktoś, kto obudził te potrzeby. Plusem jest to, że nie mam nikogo i nie mam potrzeb, więc przynajmniej nie cierpię z tego powodu, że chcę, a nie mam z kim big_smile

12

Nie żartuj,  przecież kiedy powinnaś mieć potrzeby jak nie teraz?... Może to jakiś objaw choroby?

13

Witam.
Może to wszystko psychika i powinnaś porozmawiać ze specjalistą. W tej klinice,specjalista po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji może zaproponować różne rozwiązania. Może zalecić również zmianę techniki współżycia lub psychoterapię partnerską. Możesz również zadzwonić 22 254 88 88.

14

Ja myślę, że to wszystko siedzi w głowie. Może warto poeksperymentować w łóżku?
Na eCondom - widziałam różne gadżety i lubrykanty zwiększające doznania. Mogą one pomóc w przełamaniu się. A jeśli to nie pomoze to chyba tylko seksuolog został.

15

Czasem z przepracowania też obojętniejemy na te sprawy...

16

Mam akurat odwrotnie, za duże libido.
Do tego jestem sama i nie chcę jednorazówek, czy romansu.
Nie mogę poznać odpowiedniego mężczyzny.
No i co mam zrobić?

17

Szukać, szukać i jeszcze raz szukać;) Kto szuka ten znajdzie.

18

Najczęściej takie problemy wynikają z przemęczenia, niestety w dzisiejszych czasach żyjemy bardzo szybko i mamy dużo stresów, co odbija się na naszym zdrowiu. Moim zdaniem jeżeli między partnerami jest wszystko dobrze, a mimo to ochota na seks jest mała, to warto wspomagać się suplementami diety np. sekstasy. Słyszałam o nim dużo dobrego, podobno bardzo dobrze działa na wzrost libido, co ciekawe jest dostępny w wersja dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Warto przetestować ten  produkt, tym bardziej, że jest niedrogi, kosztuje tylko 25 zł.

19

[quote=Cottonina]Czasem z przepracowania też obojętniejemy na te sprawy...[/quote]
O tak, fizyczne samopoczucie, dobre zdrowie to są podstawy do wszystkiego właściwie, bo może i umysłem jesteśmy w stanie wpłynąć na ciało, ale jednak fizjologii nie oszukasz. Nasze ciała potrzebują regeneracji i składników odżywczych, żeby móc prawidłowo funkcjonować. Nie da się tego przeskoczyć. Brak ochoty na seks, drażliwość, niemożność skupienia się i zaangażowania w sprawy dotyczące relacji mogą być powodowane tym, że fizycznie nie wyrabiamy.

20

Może warto urozmaicić życie erotyczne, warto zaopatrzyć się w gadżety typu albo seksowną bieliznę. Najważniejsze jest to, żeby poznać przyczynę problemu, dopiero wtedy można podjąć stosowne działania. Czasami dobrym rozwiązaniem jest rozmowa ze specjalistą-seksualogiem.

21

A nie lepiej poszukać przyczyn? Iść do lekarza je leczyć? Świetne opinie, wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę ma . Uważa się, że taka terapia może przynieść pozytywne skutki, czego nie da się powiedzieć o lekach, zwłaszcza tych sprzedawanych bez recepty.

22

Wypróbuj preparaty na podniesienie libido. Tutaj  widziałam także takie dla kobiet. Myślę, że to powinno rozwiązać Twój problem z brakiem ochoty na sex. Do tego jak ktoś wspomniał - postaw na urozmaicenie, gadżety itp.

23

Czasem wystarczy po prostu zmienić tabletki antykoncepcyjne, czytałam że belara nie obniża libido, może więc warto od tego zacząć

24

Jeśli nie obniża libido, to by znaczyło, że nie działa na hormony i w związku z tym nie działa antykoncepcyjnie...

25

A czy uważasz że "działanie na hormony" jak to nazywasz jest wyłącznie negatywne? Przecież zwiększona ochota na sex podczas owulacji to także działanie hormonów big_smile