1

Temat: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Witam zastanawiam się nad wyborem AGD, a dokładnie płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny, zmywarka,lodówka, wyciąg.
Taki bardzo podstawowy zestaw. Co byście polecili,produkty jakiej firmy/firm.
Pozdrawiam

2

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

U mnie z Candy wszystko się niestety popsuło...

3

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Każdy sprzęt się psuje. I śmiem twierdzić, że marka ma tu akurat niewielkie znaczenie. Sama się o tym przekonałam. Na szczęście na Pomorzu jest serwis . Przynajmniej nie zdzierają kasy z człowieka i jeszcze doradzą.

4

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

A jaki odkurzacz byście polecili? Mój stary odkurzacz w końcu poszedł na emeryturę i szukam jakiegoś dobrego, nowego. Tylko nie wiem, jaki konkretnie wybrać, czy standardowy, czy może pionowy? A może piorący? Jaki byście polecili?  . Który warto kupić?

5

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Ja nie patrzę na firmę, tylko na parametry produktu i opinie o konkretnym sprzęcie. Ta sama marka może wypuścić super lodówkę i bubel, na to nie ma reguły. Sprzętu AGD możecie szukać w sklepie, tam mają duży wybór produktów od różnych firm. Ceny też są korzystniejsze, niż w innych sklepach.

6

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Moulinex ma dobre produkty, Mastercook też mogę polecić.

7

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Ja akurat złapałam się na nieczytaniu gwarancji hmm Kupiłam zmywarkę Candy i nam się zepsuła w czasie gwarancji pompa wypompowywania wody. Wezwaliśmy serwisanta autoryzowanego i uznał że nie spełniamy warunków gwarancji bo gniazdko nie jest zmostkowane cokolwiek to znaczy hmm Na szczęście blok obok jest serwis AGD- naprawa była odpłatna ale nie zdarli ze mnie...Dowiedziałam się, że zawsze trzeba mostkować gniazdka by firma nie odrzuciła gwarancji...Człowiek uczy się całe życie smile

8

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Ja mam odkurzacz Zanussi, ale już ich nie produkują. Ma już z 8 lat i ciągle działa, a nie kosztował fortuny...

9

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Jedyne co mogę polecić, to kupować agd na electro.pl
Wtedy masz pewność, że nie przepłacasz i że produkt dojdzie szybko i w całości wink

10

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Teraz jest sporo sprzętów i ciężko jest określić która marka jest najlepsza. Najlepiej udać się do takiego  sklepu i doradzić się sprzedawcy. Oni dobrze wiedzą, które sprzęty się spisują dobrze, a które nie . Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie smile

11

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

U mnie  jest głównie Samsung i Moulinex, sprawdzają się:)

12

Odp: Jakie sprzęty AGD polecacie?

Ja lubię sprzęty wielofunkcyjne, np. robot kuchenny, zastępuje mi kilka rzeczy